Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Önce destek alıp sonra sitemde reklam yapan "Rocky Şikayet"
Dostum ne kadar cahil insanlarsınız siz? .comlu bir sitenin reklamını yapmışsın sitemde. Üstelik önce benden destek aldın işin bitince reklam yapıyorsun. Acıyorum sizin gibilere. Yaptıklarını bütün forum öğrensin diye bu konuyu açayım dedim. Yorumlara açık.
Sizin yüzünüzden forum diye bir şey kalmadı. Bak ben forum reklamcılarına şunu bile teklif ediyorum kardeşim birbirimizin reklamını ekleyelim diyorum hala zorla reklam yapıyorsunuz.
Rocky İnsanlık okuluna gitmeni tavsiye ediyorum.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
@Rocky Konuya davet edeyim
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

PGM
Teşekkür verenler:
Forumlar arası kavgalar, DESTEK.10TR.NET'i ilgilendirmez.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Henry Bende banlasınlar falan demedim. Herkes burada konuşsun diye, diyer arkadaşlarıda uyarmak istedim dikkat etsinler

PGM
Teşekkür verenler:
ne alakası var
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Nasıl ne alakası var?

PGM
Teşekkür verenler:
Gereksiz konudan uyarı yiyeceksin gine :)

Bu arada bende banlasınlar diye birşey demedim?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Asipatron nickli yönetici böyle konuların bu forumda olmamasını istemişti, zaten benden önce o görseydi kesinlikle uzaklaştırılacaktın. Bu sözlü uyarı birdahakinde ben karışmam.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping