Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unknown Creativity # Nedir Kimdir #
Unknown Creative / Unknown Creativity Nedir ?
Atakaj ile konuşurken aklıma gelen bir fikirdir. Beraber bi grafik takımı kuralım dedik. Bu fikirleri oluştururken yani isim düşünürken atakaj Unknown Creativity dedi. Ben de beğendim tamam dedim böyle devam etti. Baktık Corleone de kendine arkadaş arıyor bize gelmek istedi geldi. Şuan 3 kişiyiz. Kimseyi almıyıcaz fakat ders vs. vereceğiz.
Unknown Creative'in amacı nedir ?
Amacımız Türkiye'deki grafik tasarımları güçlendirmek ve destek olmak.
Unknown Creative Üyeleri
1yLMXD.png
----- Yaz Günleri Her Güne 1 Video -----
Bizden Ayrılmayın
@Corleone @atakaj
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim, umarım yararlı bir proje olur :) 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-05-2015 Saat: 23:24)Secilmis42 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar dilerim, umarım yararlı bir proje olur :) 

Desteğiniz için teşekkür ederiz :)
- Youtube kanalı kurmak istiyoruz eğer videolarımızı (yakında) izlemek isterseniz veririz hocam...
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-05-2015 Saat: 23:26)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-05-2015 Saat: 23:24)Secilmis42 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar dilerim, umarım yararlı bir proje olur :) 

- Youtube kanalı kurmak istiyoruz eğer videolarımızı (yakında) izlemek isterseniz veririz hocam...

Tabiki özelden atarsan sevinirim takip ederim, az pasımı atmam lazım iki üç şey öğrenmiş oluruz.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-05-2015 Saat: 23:31)Secilmis42 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-05-2015 Saat: 23:26)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Tabiki özelden atarsan sevinirim takip ederim, az pasımı atmam lazım iki üç şey öğrenmiş oluruz.

Daha kurmadık ama kişisel kanalıma abone olabilirsiniz oradan paylaşıyorum çektiklerimi :) Şuan 0 video ama 2 tane var depoda :) Kötüler diye koymuyorum..
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar diler, ellerinizden ayaklarınızdan öper, grubunuzun arı gibi işlemesini ister, gözlerinizden öperim. :) Helal bakalım. İsim Hakkınıda Alın Unknown Creativity nin Yoska Çalarlar ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-05-2015 Saat: 23:40)newsong30 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar diler, ellerinizden ayaklarınızdan öper, grubunuzun arı gibi işlemesini ister, gözlerinizden öperim. :) Helal bakalım. İsim Hakkınıda Alın Unknown Creativity nin Yoska Çalarlar ;)

"Taklitler Aslını Yüceltir" ;)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayde Bakek O Zamen, Bak Eğer Grup Çökerse Falan Gelir Sizi Bulur Tokatlarım Çok Kotü. Tammam Mı?

Şaka Şaka

Hiç bişiy yapamam :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hadi bakalım inşallah güzel birşeyler yapmayaçalışacağız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel çekelim bakalım :)
EDİT: Destek için veya beğendiyseniz kullanın;
g5qXk2.png
(Renk değiştirmeyiniz)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
T3C™'nin grafik tasarıma yönelik hali gibi olmayı planlıyoruz.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2015 Saat: 12:25)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: T3C™'nin grafik tasarıma yönelik hali gibi olmayı planlıyoruz.

Hiç duymamıştım ama Güzeldir inşallah...
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnşalah umduğunuzu bulursunuz. Sizden en iyi derecede proje bekliyorum :) Kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2015 Saat: 12:30)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-05-2015 Saat: 12:25)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: T3C™'nin grafik tasarıma yönelik hali gibi olmayı planlıyoruz.

Kod:
Edit
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2015 Saat: 12:33)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kod:
https://www.youtube.com/user/the3n19ma

Tamamdır :) Kursana bi youtube hesabı ? Kapak fotosu yapasım geldi :D
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar :) , sosyal medya hesabı paylaşmak yasaktı galiba. Code taglar içerisinde bile
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2015 Saat: 12:46)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-05-2015 Saat: 12:33)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kod:
https://www.youtube.com/user/the3n19ma

Tamamdır :) Kursana bi youtube hesabı ? Kapak fotosu yapasım geldi :D

Cıkmam lazım :D
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel..
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping