Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R10 Davetiye
Arkadaşlar R10'a üye olmak istiyorum biri davetiye verebilir mi ? Yada nasıl kayıt olabilirim
Builds mobile apps or something
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir ara araştırmıştım orada davetiye veren kişi, sen ceza alınca o da alıyormuş sanırım. Bu yüzden ücret karşılığı atıyorlar davetiye.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-05-2015 Saat: 18:24)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir ara araştırmıştım orada davetiye veren kişi, sen ceza alınca o da alıyormuş sanırım. Bu yüzden ücret karşılığı atıyorlar davetiye.

Bu nasıl bir uygulamadır ? Kısaca şöyle söylüyeyim Welcome the türkiye.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-05-2015 Saat: 18:19)Krons Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar R10'a üye olmak istiyorum biri davetiye verebilir mi ? Yada nasıl kayıt olabilirim

bir email var idi. sana bir form veriyorlar. o formu uygun biçimde doldurup emaile atıyordun..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
PHP Kod:
http://uyelik.r10.net/register.php 
Son şıkkı okuyun..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-05-2015 Saat: 18:26)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-05-2015 Saat: 18:24)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir ara araştırmıştım orada davetiye veren kişi, sen ceza alınca o da alıyormuş sanırım. Bu yüzden ücret karşılığı atıyorlar davetiye.

Bu nasıl bir uygulamadır ? Kısaca şöyle söylüyeyim Welcome the türkiye.

Beyler bu işler ciddi, öyle kaç bin tl lik işler dönüyor. Sürekli dolandırıcılar çıkıyor. Sen davet ediyorsan adama kefil olmak zorundasın. Önüne gelen kişiyi davet edemezsin yani. Herhangi bir suç işlediğinde sana sorarlar kim diye. Her forum üye kasmak için açılmıyor :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping