Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaptan'dan Altın Kafa
Şampiyonluk mücadelesinde puan kaybına tahammülü olmayan Galatasaray, Torku Konyaspor'u Türk Telekom Arena'da ağırladığı karşılaşmada galibiyete tek golle uzandı.
Özellikle ikinci yarıda Konyaspor kalesini abluka altına alan sarı kırmızılılar, net pozisyonlar yakalasa da aradığı golü bir türlü bulamadı. Teknik direktör Aykut Kocaman yönetimindeki konuk ekip ise, kontrataklarla Galatasaray savunmasını yoklamaya çalıştı

83. dakikada yaşanan ilginç anda, hakem Barış Şimşek Konyasporlu defans Selim Ay'a ikinci sarı kartını çıkardı ve ardından kırmızı kartına başvurdu ancak yardımcı hakemin kaldırdığı ofsayt bayrağını fark etmesinin ardından kararı iptal etti.

84. dakikada Sneijder'in sol taraftan kullandığı kornerde, arka direğe seken topu Felipe Melo kafayla kale önüne çevirdi ve Selçuk İnan da bomboş pozisyonda kafayla ağları buldu. 1-0

625B87.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fanatik Beşiktaşlıyım , bu işte bir şey var diyorum hep böyle gol buluyorlar ama şampiyon yinede Beşiktaş :)
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben hatırlamıyorum son dakikalar da Galatasarayın kazandığını. + Bir şey falan yok Konyaspor da bir oyuncu kırmızı kart gördü , sonra hakem kırmızı kartı geri aldı . Olsa olsa zaten bu olayda bir şey olurdu.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping