Konuyu Oyla:
  • Toplam: 4 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hadi Yükle | 10TR.NET Resim Yükleme Sitesi
(07-05-2015 Saat: 19:27)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-05-2015 Saat: 19:25)Caxing Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-05-2015 Saat: 19:21)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-05-2015 Saat: 19:05)Caxing Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-05-2015 Saat: 19:02)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çalışıyorda daha resim koymadık.
Biraz resim ver istersen bana @Caxing koyayım. Bütün resimlerin width height aynı olacak. Eğer işin yoksa.

Galeri deyince yüklenen fotoğrafların oraya gitmesi geldi benim aklıma. Hızlıresimde öyle biliyorum yanlış değilse.

Her şeyimizi hızlı resime göre yapmayacağız. Orada da upload edilenler gösterilmiyor mantıklısı bu zaten @Caxing

Bende öyle düşünüyordum çünkü insanlar kendi resimlerini, özel şeyler falan yükleyebiliyor. Bunlar insanlara sunulmasın  yanlış olacağını söylüyordum. Hızlıresimde de hiç vakit bulup bakamamıştım. Şimdi baktım wallpaper falan varmış.

Ben de hiç bakmamıştım şimdi baktım :)
Resim toplayabilir misin zamanın varsa bana, hepsi aynı boyutta olacak.

Öyle işlerle uğraşacak hiç zamanım olmadı, hep başkalarına yaptırmıştım. Aynı boyutta neden ki ? Kendisi boyutlandırsın öyle ayarlarsın ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-05-2015 Saat: 19:38)Caxing Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-05-2015 Saat: 19:27)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-05-2015 Saat: 19:25)Caxing Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-05-2015 Saat: 19:21)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-05-2015 Saat: 19:05)Caxing Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Galeri deyince yüklenen fotoğrafların oraya gitmesi geldi benim aklıma. Hızlıresimde öyle biliyorum yanlış değilse.

Her şeyimizi hızlı resime göre yapmayacağız. Orada da upload edilenler gösterilmiyor mantıklısı bu zaten @Caxing

Bende öyle düşünüyordum çünkü insanlar kendi resimlerini, özel şeyler falan yükleyebiliyor. Bunlar insanlara sunulmasın  yanlış olacağını söylüyordum. Hızlıresimde de hiç vakit bulup bakamamıştım. Şimdi baktım wallpaper falan varmış.

Ben de hiç bakmamıştım şimdi baktım :)
Resim toplayabilir misin zamanın varsa bana, hepsi aynı boyutta olacak.

Öyle işlerle uğraşacak hiç zamanım olmadı, hep başkalarına yaptırmıştım. Aynı boyutta neden ki ? Kendisi boyutlandırsın öyle ayarlarsın ?

Kendisi boyutlandırırken sorun çıkarıyor. Her neyse. Başka birini bulayım :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://hadiyukle.com/galeri/

Galerinin yeri boş :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-05-2015 Saat: 20:02)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://hadiyukle.com/galeri/

Orada index yokmuş halledeyim hemen :D
Ondan bundan alcam resim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-05-2015 Saat: 20:02)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://hadiyukle.com/galeri/

kardeşim galeri.php yapsan olur
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Galeriyi de eklemiştim dün.
Yardım dosyalarını ve kullanım koşullarını hazırladıktan sonra, URL'den upload yapmaya geçeceğim.

- Blogu da takip edin oraya yenilikleri ekliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitenin sırası hızlıca artmaya başladı.
Kod:
http://www.alexa.com/siteinfo/hadiyukle.com
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu kadar güzel bir çalışmaya 2 kişinin teşekkür etmesi üzücü... 
Emeği geçen herkese teşekkürler. Güzel bir çalışma olmuş. 
Bence siteye üyelik sistemi ve dizin altında isimlendirilebilir resim yükleme sistemi yapılabilir.

Örneğin ; ben L34DRi nicki ile üye olduğumda logo.png resmini yüklediğim vakit resmin url si şöyle olur :

Alıntı:hadiyukle.com/l34dri/logo.png
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-05-2015 Saat: 15:38)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu kadar güzel bir çalışmaya 2 kişinin teşekkür etmesi üzücü... 
Bence siteye üyelik sistemi ve dizin altında isimlendirilebilir resim yükleme sistemi yapılabilir.

Örneğin ; ben L34DRi nicki ile üye olduğumda logo.png resmini yüklediğim vakit resmin url si şöyle olur :

Bende ediyorum :)

Aynı "st.10tl.net" gibi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-05-2015 Saat: 15:38)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu kadar güzel bir çalışmaya 2 kişinin teşekkür etmesi üzücü... 

Teşekkür ederim yorumunuz için.
PHP bilgimi biraz daha geliştirmem lazım onu da yapacağım üyelik sistemini ileride düşünüyorum yani. Üyelik sistemi olunca mecbur MySQL lazım onu da bilmek lazım. Karanlık admin de aynı öneriyi yapmıştı.
Bir de bir şey var. O klasöre aynı isimle yazıyor ya hani resimleri, aynı isimle yükleyince bir daha yazacak üzerine ama. Aslında o sorun da giderilebilir yüklenmeye çalışıldığında klasörünüzde bu adda bir resim bulunmaktadır diye.
Yazın yaparım heralde. Şimdiden üyelik sisteminin tekniğine bakacağım @L34DRi, sizin de PHP bilginiz çok iyi diye biliyorum beni eğitebilirsiniz/yardım edebilirsiniz yani.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-05-2015 Saat: 17:02)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

PHP bilgimi biraz daha geliştirmem lazım onu da yapacağım üyelik sistemini ileride düşünüyorum yani. Üyelik sistemi olunca mecbur MySQL lazım onu da bilmek lazım. Karanlık admin de aynı öneriyi yapmıştı.
Bir de bir şey var. O klasöre aynı isimle yazıyor ya hani resimleri, aynı isimle yükleyince bir daha yazacak üzerine ama. Aslında o sorun da giderilebilir yüklenmeye çalışıldığında klasörünüzde bu adda bir resim bulunmaktadır diye.
Yazın yaparım heralde. Şimdiden üyelik sisteminin tekniğine bakacağım @L34DRi, sizin de PHP bilginiz çok iyi diye biliyorum beni eğitebilirsiniz/yardım edebilirsiniz yani.

O sorunu halletmek kolay. Ayni isimde varsa uyari mesaji cikar eskisini silip bunu yuklemek istiyor musunuz ? Seklinde evete tiklarsa uzerine yazar.
Yardimci olmak isterim tabii ki ama yazin musait olduğum zamanlarda...
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-05-2015 Saat: 17:31)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-05-2015 Saat: 17:02)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

O sorunu halletmek kolay. Ayni isimde varsa uyari mesaji cikar eskisini silip bunu yuklemek istiyor musunuz ? Seklinde evete tiklarsa uzerine yazar.
Yardimci olmak isterim tabii ki ama yazin musait olduğum zamanlarda...

Peki teşekkür ederim. Yardıma ihtiyacım olduğunda size ulaşırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
URL Upload özelliğini yapıyorum şu an görsel olarak sitede var ama henüz yüklenmiyor bundan dolayı da buton kırmızı. Yeşil olduğunda yükleyebileceksiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siteye bir sure erisim sağlanamıyordu. Simdi duzeldi. Yedekleri de aldim. Bu sunucu çökerse yedekler var. @L34DRi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
.PSD Dosya uzantısı yüklenemiyor. Halleder misin :)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-05-2015 Saat: 12:09)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: .PSD Dosya uzantısı yüklenemiyor. Halleder misin :)

PSD yüklemeyi aktif etmek zor.
Hızlıresim psd yüklemiyor diye biliyorum örneğin.
Çok az sitede var. PSD çok boyutludur bir de. PSD'yi görüntüleyemezsiniz. PNG'ye falan dönüştürün.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#Power  Hizli resim yüklüyor? Az önce test ettim. Biliyorum psd zorlar biraz ama olsa daha kullanışlı olur.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-05-2015 Saat: 12:27)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @#Power  Hizli resim yüklüyor? Az önce test ettim. Biliyorum psd zorlar biraz ama olsa daha kullanışlı olur.

PSD'yi PNG'ye dönüştürüyordur bu da zor bir işlem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#Power Pek sorun değil photoshopda özellik var psd yi png ye dönüştürebiliyorsun biz bunu yapıp yüklerizde, olsa daha iyi olur dedim ama senin kararın :)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-05-2015 Saat: 12:49)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @#Power Pek sorun değil photoshopda özellik var psd yi png ye dönüştürebiliyorsun biz bunu yapıp yüklerizde, olsa daha iyi olur dedim ama senin kararın :)

İleride yaparız belki.
Güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping