Konuyu Oyla:
  • Toplam: 4 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hadi Yükle | 10TR.NET Resim Yükleme Sitesi
edit//Kamil55.com
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben asla kullanmam sürekli kullanıyordum fakat kapanınca herşey gitti tekrar kapanıp kapanmayacağonı nerden bileceğiz ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2015 Saat: 17:27)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben asla kullanmam sürekli kullanıyordum fakat kapanınca herşey gitti tekrar kapanıp kapanmayacağonı nerden bileceğiz ?

İlk olan resimlerin gitmesi olayından dolayı özür dilerim ancak bunu yapmam gerekti. Bir daha olmayacaktır aynısı. @xoxox
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2015 Saat: 17:28)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-05-2015 Saat: 17:27)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben asla kullanmam sürekli kullanıyordum fakat kapanınca herşey gitti tekrar kapanıp kapanmayacağonı nerden bileceğiz ?

İlk olan resimlerin gitmesi olayından dolayı özür dilerim ancak bunu yapmam gerekti. Bir daha olmayacaktır aynısı. @xoxox
Bana demiştin alt üstü 5 resim yüklemişindir o günden beri tavsiye etmiyorum.
Birdaha olmayacaksa sıkıntı yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2015 Saat: 17:39)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Olmaz gerçekten bir daha onun için üzgünüm. Yedekleri alınacak bu sefer. O resimleri saklamanın bir yolunu bulamadım. Ben de pek resim olduğunu da zannetmediğim için çok dikkate almadım böyle oldu :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2015 Saat: 17:41)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Olmaz gerçekten bir daha onun için üzgünüm. Yedekleri alınacak bu sefer. O resimleri saklamanın bir yolunu bulamadım. Ben de pek resim olduğunu da zannetmediğim için çok dikkate almadım böyle oldu :)

Önemi yok şimdiki scripte sayaç var :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2015 Saat: 17:45)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-05-2015 Saat: 17:41)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Önemi yok şimdiki scripte sayaç var :)

Evet o sayacıda ben yaptım zaten resimlerin çokluğunu görmek için :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yardım Dökmanlarını ekle bir ara. Daha doğrusu oraya kurallar ekle, resimlerin hangi koşulda silineceğini, nasıl resim ekleneceğini vs..

Başarılar dilerim, yanlış hatırlamıyorsam 10TR.NET Sunucusunu kullanıyor yani ömrü 10TR.NET ile eş değer.. Kullanılabilir :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2015 Saat: 18:00)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yardım Dökmanlarını ekle bir ara. Daha doğrusu oraya kurallar ekle, resimlerin hangi koşulda silineceğini, nasıl resim ekleneceğini vs..

Başarılar dilerim, yanlış hatırlamıyorsam 10TR.NET Sunucusunu kullanıyor yani ömrü 10TR.NET ile eş değer.. Kullanılabilir :)

Evet ekliyeceğim onları da. Hiç teşekkür eden yokmu ya o kadar site yapıyoruz :D
Admin sitenin hostunun tam garantisi olmadığını söyledi ondan dolayı yedek alacağım. @Edward
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim kardeşim kullanıcam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2015 Saat: 18:09)FakeMan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim kardeşim kullanıcam :)

Rica ederim. Teşekkürden kasıt eklentiyi kullanın :D :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben zaten hadiyükleden resim yüklerim teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
HızlıResim daha iyi ama orjinal 10tr 'ye baglı bi sitede güzel oraya yukluyorum bazen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2015 Saat: 18:44)WaRRioRa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: HızlıResim daha iyi ama orjinal 10tr 'ye baglı bi sitede güzel oraya yukluyorum bazen

Daha iyi derken? Hangi yanı. Alıştığınız için mi öyle geliyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arama yerine direk hi yazınca hizliresim geliyo alışmışım burayada giriyorum ama
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaç para host ödüyorsun domain felan toplam?

Site için; Teşekkürler kullanıcam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2015 Saat: 18:47)WaRRioRa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arama yerine direk hi yazınca hizliresim geliyo alışmışım burayada giriyorum ama

Herhangi bir iyi yönle ilgisi yok işte alışmışsın. Sen daha iyi diyorsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2015 Saat: 18:51)Şükrü Can G. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kaç para host ödüyorsun domain felan toplam?

Site için; Teşekkürler kullanıcam :)

Hostu admin veriyor.
Domain 20 TL yıllık. @Şükrü Can G.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok ucuzmuş :) Bu arada beni hatırladın mı Sanırım Avatarımı sen yapmıştın 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2015 Saat: 18:53)Şükrü Can G. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok ucuzmuş :) Bu arada beni hatırladın mı Sanırım Avatarımı sen yapmıştın 

Evet psd başkasına aitti editleyip vermiştim sana kimsedede psd'si yoktu :D
Evet hatırladım sakın değiştirme ha avatarı. Hatıra olsun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping