Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sitenin Yeni Rütbe Sistemi İçin Hazırladığım Tablo
Merhaba Arkadaşlar, Çoğu Kişi Yeni Rütbe Sistemi Hakkında Bilgi İstiyor. Az Önce Bir Arkadaşımız Konu Açmıştı. Rütbe Sistemi İçin Bilgi Verin Diye. O Konunun Yorumlarında @#Power Nickli Tema Ekibi Liderimizin Bir Tablo Paylaştığını Gördüm. Tablo Gözüme Pek Güzel Gelmemişti. Bende Aynı Tabloyu Biraz Geliştirmeye Çalıştım. Güzel Oduysa ve Yararlandıysanız Ne Mutlu Bana.

Karanlık Adminimizin Tablosu. Yani Power in Yorumda Paylaştığı Tablo
U1YwErh.png
Kod:
http://i.imgur.com/U1YwErh.png

Benim Tablom
hongomog.png

Kod:
http://imgim.com/hongomog.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel Olmuştu Bukadar Açığa Çıkartma çünkü powerda paylaşırken karanlık adminin kızıp kızmayacağından şüpheleniyordu :) 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yararlı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Valla Kızarsa Suç Benim Değil :D Çünkü, Power'in Yorumunda Bu Tabloyu Görmeseydim, Ben Bunu Yapmazdım :) Ama Bence Kızmaz. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tablo guzel olmuş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yapılan şeyi tekrar yapmak çok işşizce bir iş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2015 Saat: 20:35)WaRRioRa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yapılan şeyi tekrar yapmak çok işşizce bir iş

Katılıyorum :D
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel yapmışsın eline sağlık :) İşsizlikte son nokta.

(23-04-2015 Saat: 20:24)Kaosxp Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel Olmuştu Bukadar Açığa Çıkartma çünkü powerda paylaşırken karanlık adminin kızıp kızmayacağından şüpheleniyordu :) 

Beni düşündüğün için teşekkür ederim. Fakat bu gerçekleşeceğinden kızacağını zannetmiyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2015 Saat: 20:44)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel yapmışsın eline sağlık :) İşsizlikte son nokta.

(23-04-2015 Saat: 20:24)Kaosxp Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel Olmuştu Bukadar Açığa Çıkartma çünkü powerda paylaşırken karanlık adminin kızıp kızmayacağından şüpheleniyordu :) 

Beni düşündüğün için teşekkür ederim. Fakat bu gerçekleşeceğinden kızacağını zannetmiyorum :)

Bencede kızmaz. Sistemin Nasıl Olduğunu Belirtiyoruz Nasıl Olsa :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel - Tablo Çizimim Hakkında Görüş Bekliyorum :) Hem Destek Var, Hemde Grafik :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Karanlık adminle konuştuk üye sisteminde aksaklıklar var, değişebilirmiş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hmm, değişirse ona göre bir tabloda yaparız. Ayrıca @karanlık-61 adminim tablom hakkında görüşünüz? :) :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunu çizmende amaç ne?
Aynısını çizdin halde yanlış çizmişsin.
Çizdin şablon aynı olur da yeni bir şey önerirsiniz amenna ama yapılmış şeyle uğraşmak boşa vakit geçirmek niye anlamış değilim.yaptın böyle bir şey için niye etiketliyorsun?bununla uğraşacağına bir kitap oku, yazılım dili öğrenmeye çalış, psd web site tasarımı yap.zamanı boşa harcama.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
PSD Websitesi çizebiliyorum
Yazılım Dili Biliyorum
Kitap hergün 2 saat okuyorum

Yani boş değil sadece biraz gözüme karışık gelmişti bu halde çizdim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence senin yaptığın daha karmaşık olmuş
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkes gözüne iyi görünenden bilgi edinebilir :) @Falcon :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping