Konuyu Oyla:
  • Toplam: 4 Oy - Ortalama: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TR.NET Twitter Adresi Açılmıştır.
admin onaylı Twitter hesabımız açılmıştır. Daha çok sosyal medyada reklam tarzı amaçlar için kullanacağımızı yeri geldiğinde önemli duyuruları oradan da yapacağımızı belirtmek isterim.
Profildeki her şey(Açtığım bu konu dahil) admin onaylıdır.
rQLj0m.png
Twitter : https://twitter.com/10TRNET
@admin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
admin onaylı olsada 10TR.NET Dışı Link Paylaşımı Yasaktır Bildiğim Kadarı İle. Kodları Tag İçine Alırmısınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sistemin resmi twitter hesabı. Ayrıca bir yönetici olarak böyle bir hata yapmayacağımı bilmeni isterim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim bildiğim kadarıyla 10tl.net adlı bir hesap vardı :) ? admine söyliyecektim sorunları ordan bildirelim diye.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hesap güncel değildi. Adminimiz işlerinden dolayı pek aktif olamıyordu sanırım. Yenisini açabileceğimi söyledi. Dilerse bütün bilgileri ona da verebilirim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ufufuk o hesap yaşıyomu ya :D en son ocakta atılan bi gonderı gormuştum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-04-2015 Saat: 17:36)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hesap güncel değildi. Adminimiz işlerinden dolayı pek aktif olamıyordu sanırım. Yenisini açabileceğimi söyledi. Dilerse bütün bilgileri ona da verebilirim :)

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim tam bir bilgiye sahip değildim :) Hayırlı Olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Twitleri kim Atıcak ve sürekli güncel olucakmi ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sürekli güncel olacak. Bir süre sanırım twitler benim tarafımdan atılacak. Forumdaki önemli olaylar- konular vs. paylaşılacak.
Yani kısacası ben yükselteceğim, adminlerimizden dileyen olursa istediği şekilde twit atabilecek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dostum Kapak FOto Yapdım :)

5164incid556290.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-04-2015 Saat: 18:11)newsong30 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dostum Kapak FOto Yapdım :)

5164incid556290.png

Elinize sağlık güzel olmuş ilerleyen günlerde kullanabiliriz & resimde değişiklikler rica edebiliriz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
facebook açılmalı bence
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

EN1puiJ.png

Kapak Resmi :

JAQIekN.png

- @ASiPaTRoN Kullanmak isterseniz kullanırsınız, hayırlısı olsun bu arada.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaan abi ne gibi şeyler kullanılacak?
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun.

-Belirli bir kitleden sonra hedef kitlemiz artacaktır.Ardından'da daha çok ziyaretçi ve daha online bir sistem. :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-04-2015 Saat: 18:46)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

EN1puiJ.png

Kapak Resmi :

JAQIekN.png

- @ASiPaTRoN Kullanmak isterseniz kullanırsınız, hayırlısı olsun bu arada.
Çok iyi.. Ellerinize sağlık grafikleriniz harika. Hazırda dursun bu kullanacağım kesin. :)
(16-04-2015 Saat: 19:55)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kaan abi ne gibi şeyler kullanılacak?
Genel güncel olaylar / 10tr.net gelişmeleri ve ilerleyen zamanlarda başarılı 10tr.net sitelerinin güzel konuları zaman odaklı biçimde paylaşılacak. Amaç 10TR.NET Kitlesini arttırmak bunu yaparken de bir çok foruma katkı sağlamak fakat öncelik sistem ve D10.
(16-04-2015 Saat: 20:05)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun.

-Belirli bir kitleden sonra hedef kitlemiz artacaktır.Ardından'da daha çok ziyaretçi ve daha online bir sistem. :)
Teşekkürler. Aynen öyle..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Açıkçası 10TRNET in resmi twitter hesabında takipçi hilesi bulunması beni üzdü..
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hesabı yöneten kişi benim. Ve yaptığımız kesinlikle hile değil dostum. Bunu sana 400 binlik hesaplarla da kanıtlayabilirim. Takibe Takip sistemi ile manual bir şekilde takip ediyoruz, takip ediliyoruz. Bunu da yapmayan kendinden başka birini bulabilirsen gel bana özelden yaz. Konuyu güncellediğin için teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yok twitter kullanmiyorum. Bir an öyle görünce hile zannetim ayrıca klavyeyi çok iyi kullaniyorsun, iyi aksamlar..
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping