Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar Bu Ne?
@admin abi bakarmısın bu sefer şaka değil gerçek bi index ve adminin ismi değişmiş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynen admin'im Hakketten gERÇEK BU :( :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2 türlü mümkün bu ya pc de keylogger vardi ordan şifreyi öğrendiler  veya sen index attin
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ya index atmışlar istersen sende yedeği falan varsa temanı başka forum aç orda devam et
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2015 Saat: 18:57)Yurisa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2 türlü mümkün bu ya pc de keylogger vardi ordan şifreyi öğrendiler  veya sen index attin

Hakketen Ben İndex Atmadım. Admin Lamerin IP'sini Bulup Bana Versin :( Ping Atcam Görsün Gününü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ping yunanlılarda işe yaramaz he :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2015 Saat: 19:11)WaRRioRa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ping çinlilerde işe yaramaz he :)

Yanlız o Yunanistan bayrağı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2015 Saat: 19:12)Krons Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-04-2015 Saat: 19:11)WaRRioRa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ping çinlilerde işe yaramaz he :)

Yanlız o Yunanistan bayrağı

Editledim yorumumu :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Admin :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kaRanLık-61 hocam sizi çok etiketledik ama bu seferki şaka değil adam tema yaparken admin cpden çıkmış tekrar girdiginde site hacked işte ... felan yazmış. konuyu okursanız sevinirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş e posta sıfırlama linki atsın?
O da olmuyorsa Sql enjeksiyon yapmış olabilir farkettiyseniz lamer sadece index hacklemiş portal falan duruyor bu da demekki index kodu eklemiş.
Yani yapmanız gereken şey portal.php den girip şifre sıfırlamak 
http://usartemav1gold.10tr.net/member.php?action=lostpw
linki tıkla epostanı yaz indexi sil tamamen görsün yunan bu kadar kolaymıymış
gelse bide bana saldırsa ah nasıl aklını alıyorum iki rat iki sql veya rte işi biter lamerin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeş E-POsta bile değiştirilmiş. :( Off böyle hesap yok dedi beee :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://usartemav1gold.10tr.net/admin/

siteye hack atılmamaış index şablonu değişmiş.Usta hacker ya index tema ve şablonlardan index şablonunu düzenleyerek yapmış :) Ya rabbim
site bilgilerine başkasına veriyorsunuz sonra bizi gereksiz yere uğraştırıyorsunuz.
kaç kere söyleyeceğiz şifrelerinizi kimselerle paylaşmayın güvenmediğiniz kişileri admin yapmayın.Şifrelerinizi en az 8 haneli yapın ve basit olmasın.Diğer admine söyle sitenin yedeği varsa yüklesin.Tema konusunuda söyle sana temanı verebilirse sağlam kısmını versin.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2015 Saat: 22:58)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://usartemav1gold.10tr.net/admin/

siteye hack atılmamaış index şablonu değişmiş.Usta hacker ya index tema ve şablonlardan index şablonunu düzenleyerek yapmış :) Ya rabbim
site bilgilerine başkasına veriyorsunuz sonra bizi gereksiz yere uğraştırıyorsunuz.
kaç kere söyleyeceğiz şifrelerinizi kimselerle paylaşmayın güvenmediğiniz kişileri admin yapmayın.Şifrelerinizi en az 8 haneli yapın ve basit olmasın.Diğer admine söyle sitenin yedeği varsa yüklesin.Tema konusunuda söyle sana temanı verebilirse sağlam kısmını versin.

Kimseye vermemişki hocam orası garip işte
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@WaRRioRa Şifresi Çok Kolay Tahmin Etmiş Olabilirler.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2015 Saat: 23:01)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @WaRRioRa Şifresi Çok Kolay Tahmin Etmiş Olabilirler.
Ne biliyosun şifresinin kolay olduğunu ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adminim kimseye vermedim :( Zaten IP Türk IP'si Değildi. Ben Şablonu Düzenledim. Üyeler ve Gruplarda Bişey Bakcaktım. Bi Baktım Benşm Kullanıcı Adı Değişmiş. Ona tıkladım. IP'si Amerika Ip'si idi. aÇTIKTAN SONRA bİLGİLERİ dEĞİŞTİRME yERİNEgGELDİM. şİFRE gİRİNİZ bÖLÜMÜ aÇILDI. Admin Kp Kapandı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2015 Saat: 23:02)TheBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-04-2015 Saat: 23:01)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @WaRRioRa Şifresi Çok Kolay Tahmin Etmiş Olabilirler.
Ne biliyosun şifresinin kolay olduğunu ?

Yazdım Şifreyi

Admin123
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2015 Saat: 22:59)WaRRioRa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-04-2015 Saat: 22:58)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://usartemav1gold.10tr.net/admin/

Kimseye vermemişki hocam orası garip işte

şifresi çok zormuş :) admin123 bunları deneme yoluyla bile bulunur bilmesede olur :)
10 senede aşkın web sitelerim oldu şifrelerim oldu öyle çok zorlu bişeyler koymam ama daha hiç bir şeyim kıran hacker olmadı hatta kapıştıklarım oldu bana virus atmaya çalıştı o buydu hepsini denedi attı yine alamadı :) Bilgisayarın güvenliğini de biz sağlayacak halimiz yok.her zaman derim crack kullanmayın lisansız windows kullanmayın.Paranız yoksa windows benzer aynı özellikte işletim sistemleri var onları kullanın.Paralı program kullanmayın aynı işi gören ücretsiz programlar var onları kulllanın adamlar backdoor yapıyor.Ondan sonra internette zombi bilgisayar doluyor :) Şifreler havada uçuyor.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bi'de Yunan Ülkesi Komşu Ülek :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping