Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum ÇOK Durgun
Forum Bu Aralar Çok Durgun Kimse Girmiyor :/ Genellikle şuan 3 sıra full olması gerekirken 10 kişi ancayız :/

'' Son 15 Dakika İçinde Toplam: 40 Kullanıcı Aktif Oldu. ''

'' Şu an Forumumuzda: [9 Kayıtlı] AÇIK :(

lkVp1l.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teog Yaklaşıyor.

Edit:Coming Soon
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Grafiker 1. Seviyede yetki olmasına hala şaşıyorum.
Aynen çok düştü şu sıralar aktiflik. Benim de teogum var ama giriyorum ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-04-2015 Saat: 19:15)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Grafiker 1. Seviyede yetki olmasına hala şaşıyorum.
Aynen çok düştü şu sıralar aktiflik. Benim de teogum var ama giriyorum ^^

Nasıl neden şasıyorsun ki 1.seviye yetkisinie @#Power
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha bir nevi adaysın, gizli kullanıcıları görebiliyorsun ve uyarı verme-banlama yetkin de var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bırakın böyle daha güzel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-04-2015 Saat: 19:18)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Daha bir nevi adaysın, gizli kullanıcıları görebiliyorsun ve uyarı verme-banlama yetkin de var.

:) Gizli Kullanıcıları normaldede görebiliyordum grafiker adyıyken , banlama yetkim yok , uyarı yine vardı ama . @#Power
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uyarı verme ile, kullanıcılar banlanabiliyor, senin de banladığını gördüm 1 kişiyi mod panelinde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-04-2015 Saat: 19:21)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Uyarı verme ile, kullanıcılar banlanabiliyor, senin de banladığını gördüm 1 kişiyi mod panelinde.

Evet %100 uyarı verinceydi galiba yada 10tl net dışı site 2 sinden beri normal durumlarda ban atarmıoruz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim kız kardeşim giricek :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-04-2015 Saat: 19:13)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teog Yaklaşıyor.

Forumun %80'i çocuk o zaman :) 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
15-14 yaşında insanlarız. Ha aramızda +16 var. Fakat çoğu arkadaş TEOG'a girecek. TEOG geçtiğinde forumu görün :D Dolup taşar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kimler çevrimiçinde az görünmesinin sebebi daha önce 60 dakika içerisinde aktif olan kişileri gösteriyordu o yüzden fazla görünüyordu. 15 dakikaya düşürüldüğü için şuan sayı az gözüküyor.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-04-2015 Saat: 21:52)KnownBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-04-2015 Saat: 19:13)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teog Yaklaşıyor.

Forumun %80'i çocuk o zaman :) 

Genç diyelim ona biz, aşağılama anlamında oluyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-04-2015 Saat: 18:19)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kimler çevrimiçinde az görünmesinin sebebi daha önce 60 dakika içerisinde aktif olan kişileri gösteriyordu o yüzden fazla görünüyordu. 15 dakikaya düşürüldüğü için şuan sayı az gözüküyor.

Yeni farkettim vallahi :))
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping