Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafik
Grafik forumu arıyorum grafiker olabilirim güvenilir kişiler olursa daha iyi olur :) Amatörüm (Hatake Saolsun :P)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://quartermybb.10tr.net/
Bekliyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başka yokmu ?
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha dur aslanım :) sen yuvadan yeni çıkmış bi kartalsın. profesyonelliğe ne hacet, ne grafikerler var profesyonelim demiyorlar :) Eğer profesyonelim en iyi benim dersen gelişemezsin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2015 Saat: 20:04)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Daha dur aslanım :) sen yuvadan yeni çıkmış bi kartalsın. profesyonelliğe ne hacet, ne grafikerler var profesyonelim demiyorlar :) Eğer profesyonelim en iyi benim dersen gelişemezsin :)

Kaily ve MertKExe'ye sorabilirsin. Ayrıca büyüklenmiyorum Profesyonelim yani bu işle çok yakın çalışıyorum. Yalan söylemiyim 2 sene falan photoshopla ilgileniyorum :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yaklaşık 5 senedir photoshop ile uğraşıyorum 3 senedir kodlama ile :) Ama amatörüm. Gerçekten profesyonel adamlar görmek istiyorsan okulunu oku anla zorluğunu :) Grafikerlik zor bir iştir başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2015 Saat: 20:11)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yaklaşık 5 senedir photoshop ile uğraşıyorum 3 senedir kodlama ile :) Ama amatörüm. Gerçekten profesyonel adamlar görmek istiyorsan okulunu oku anla zorluğunu :) Grafikerlik zor bir iştir başarılar.

Havamı attın :D
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yeni açtım hala yayınlamadım yayınlayacağım 5-10 gün sonra buyrun istersen ortak yürütelim ?
frmelit.10tr.net
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2015 Saat: 20:13)mehmeteq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yeni açtım hala yayınlamadım yayınlayacağım 5-10 gün sonra buyrun istersen ortak yürütelim ?
frmelit.10tr.net

Saol ortaklık istemiyorum :) Gelişmiş bir forum gerek bana :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağda solda yüzlerce yazım hatası olan tabela, broşür, katalog görüyorum, adam grafiker olmaktan bahsediyor, ne yaptığı işe saygısı var ne de kendisine. Tartışmaya açık bir durum olsa da, bu iş dalı bir sanat kategorisidir bana göre. Sen kalkıp kendini hem mesleğinde hem kültürel ve entelektüel olarak geliştiremiyorsan, bulunduğun çevrede kendi adını bir marka yapamadıysan, en önemli enstrümanın olan dil bilgisi olgusundan bihabersen, kusura bakma 5 liraya logo yapmaya devam etmek zorundasın.

" yeg yeağ benim photoshop bilgim var her işe girerim " deyip lisede bırakan, dediği gibide kaliteli işlere okumadan girip onca yılını ziyan etmiş grafikercileri geride bırakanlarda var evet fakat burda @Hatake 'ninde dediği gibi profesyonellik bambaşka bi kavramdır. Beni yaptığım tasarımlara göre değerlendirin deseydim belki burda bana profesyonelsiniz diyen bir çok kişi olurdu ama emin olun yanından bile geçmiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2015 Saat: 20:27)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sağda solda yüzlerce yazım hatası olan tabela, broşür, katalog görüyorum, adam grafiker olmaktan bahsediyor, ne yaptığı işe saygısı var ne de kendisine. Tartışmaya açık bir durum olsa da, bu iş dalı bir sanat kategorisidir bana göre. Sen kalkıp kendini hem mesleğinde hem kültürel ve entelektüel olarak geliştiremiyorsan, bulunduğun çevrede kendi adını bir marka yapamadıysan, en önemli enstrümanın olan dil bilgisi olgusundan bihabersen, kusura bakma 5 liraya logo yapmaya devam etmek zorundasın.

" yeg yeağ benim photoshop bilgim var her işe girerim " deyip lisede bırakan, dediği gibide kaliteli işlere okumadan girip onca yılını ziyan etmiş grafikercileri geride bırakanlarda var evet fakat burda @Hatake 'ninde dediği gibi profesyonellik bambaşka bi kavramdır. Beni yaptığım tasarımlara göre değerlendirin deseydim belki burda bana profesyonelsiniz diyen bir çok kişi olurdu ama emin olun yanından bile geçmiyorum.

Arkadaş çok iyi açıklamış , teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2015 Saat: 20:27)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sağda solda yüzlerce yazım hatası olan tabela, broşür, katalog görüyorum, adam grafiker olmaktan bahsediyor, ne yaptığı işe saygısı var ne de kendisine. Tartışmaya açık bir durum olsa da, bu iş dalı bir sanat kategorisidir bana göre. Sen kalkıp kendini hem mesleğinde hem kültürel ve entelektüel olarak geliştiremiyorsan, bulunduğun çevrede kendi adını bir marka yapamadıysan, en önemli enstrümanın olan dil bilgisi olgusundan bihabersen, kusura bakma 5 liraya logo yapmaya devam etmek zorundasın.

Tamam kardeşim .
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu kapatıp beni banlarmısınız ? @admin
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2015 Saat: 20:30)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu kapatıp beni banlarmısınız ? @admin

Ne bu trip ? Fexe'dede böyle yaptın.Biliyorum yaşın küçük ama bazı şeyleri olgunlukla karşılaman gerek yoksa olgunlaşana kadar hiç bir forum ortamında kalıcı olamazsın.Bunlar gerçekler kusura bakma.Umarım adminimiz isteğini gerçekleştirir.Sana tavsiyem blog sitelerinde vs takılman.
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2015 Saat: 20:34)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-03-2015 Saat: 20:12)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-03-2015 Saat: 20:11)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yaklaşık 5 senedir photoshop ile uğraşıyorum 3 senedir kodlama ile :) Ama amatörüm. Gerçekten profesyonel adamlar görmek istiyorsan okulunu oku anla zorluğunu :) Grafikerlik zor bir iştir başarılar.

Havamı attın :D

(20-03-2015 Saat: 20:30)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu kapatıp beni banlarmısınız ? @admin

Ne bu trip ? Fexe'dede böyle yaptın.Biliyorum yaşın küçük ama bazı şeyleri olgunlukla karşılaman gerek yoksa olgunlaşana kadar hiç bir forum ortamında kalıcı olamazsın.Bunlar gerçekler kusura bakma.

Aman boşver :/ Daha güzel bi forum bulamadım
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bak şimdi konuyu kapatmaya kapatırız banlamaya banlarız ama niye banlayalım biz senin gelişmeni istiyoruz canım benim :) Sadece profesyonelliğe daha çok var dedik :) bu piyasaya atıldıysan eleştirilmeyi kabullenmelisin nasıl okula gelirken başarılı çocukların velisi koşarak gelir. kötü başarısız gençlerin velisi yalpalaya yalpalaya gelir öyle olmayacaksın iyi yorumada kötü yorumada alışık olacaksın :) biz senin iyiliğini istiyoruz, sadece kendini hiç bir zaman profesyonel görme demek istedik, illa ki istiyorsan banlayalım ama niye banlayalım yani sırf bu mevzu için :) Beni dinlemeni isterim @ScarypoweR :) 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2015 Saat: 20:35)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bak şimdi konuyu kapatmaya kapatırız banlamaya banlarız ama niye banlayalım biz senin gelişmeni istiyoruz canım benim :) Sadece profesyonelliğe daha çok var dedik :) bu piyasaya atıldıysan eleştirilmeyi kabullenmelisin nasıl okula gelirken başarılı çocukların velisi koşarak gelir. kötü başarısız gençlerin velisi yalpalaya yalpalaya gelir öyle olmayacaksın iyi yorumada kötü yorumada alışık olacaksın :) biz senin iyiliğini istiyoruz, sadece kendini hiç bir zaman profesyonel görme demek istedik, illa ki istiyorsan banlayalım ama niye banlayalım yani sırf bu mevzu için :) Beni dinlemeni isterim @ScarypoweR :) 

:/ Photoshopu bıraktırma bana :/
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu Forumda Yada Şuana Kadar Gördüğüm Hiçbir Grafiker Profesyonel Değil. Hepimiz Amatörüz Çünkü Herhangi Bir Okulunu Okumadık Yada Kendimizi Bu İşe Adamadık . MertKEXE 'de Profesyonel Değil Kaily'de  . Zaten Kendileri de Bunu Biliyorlardır.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Niye bırakıyorsun ki? demek istediğimi anlamadın sanırım? bırakırsan pes etmiş olur bir yere varamazsın ancak devam edip çok daha fazla şeyler öğrenirsen ve olgunlaşırsan başarılı olabilirsin ben demiyorum sana profesyonel olamazsın emek verir uğraşırsan elbet olursun :) ama daha erken diyoruz yani değişir kişiye göre bu kavram kendini hiç bi zaman profesyonel görme ki her zaman gelişme çaban olsun istiyorum...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-03-2015 Saat: 20:41)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Niye bırakıyorsun ki? demek istediğimi anlamadın sanırım? bırakırsan pes etmiş olur bir yere varamazsın ancak devam edip çok daha fazla şeyler öğrenirsen ve olgunlaşırsan başarılı olabilirsin ben demiyorum sana profesyonel olamazsın emek verir uğraşırsan elbet olursun :) ama daha erken diyoruz yani değişir kişiye göre bu kavram kendini hiç bi zaman profesyonel görme ki her zaman gelişme çaban olsun istiyorum...

:/ :/ :/ Salla
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping