Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
QuarterMyBB -> Yakında Sizlerle
Türkçe çeviri MyBBGroup falan ?
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ya standart şeyler yazsın işte :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Millet Rankları Bitirdim. Rank Yapmayla Uğraşanlarınız Varsa Bırakabilirsiniz. Bu Rankaları Kullanacağız.

XBpaQ3.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2015 Saat: 00:30)DeathStroke Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Millet Rankları Bitirdim. Rank Yapmayla Uğraşanlarınız Varsa Bırakabilirsiniz. Bu Rankaları Kullanacağız.

XBpaQ3.png

Yok olum bırakmasınlar :D Yapsınlar hangisi güzel olursa onu kullanırız :3
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Logoyu yapabilirim ? Tema ile uygun
Ayrıca ranktaki yazı okunmuyor .. ben egzotik bişeler yapam
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Wadé Oke
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ScarypoweR Tmm İyi Olur. :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayrıca Footer'e kendi logomu koyabilirmiyim ? Belki koymam ama belki koyarım :D :D @#Power
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2015 Saat: 00:37)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ayrıca Footer'e kendi logomu koyabilirmiyim ? Belki koymam ama belki koyarım :D :D @#Power

Bakılır tamam -_- 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu chat yaptınız arkadaşlar? MyShoutbox kirleniyor sakin lütfen :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2015 Saat: 00:39)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu chat yaptınız arkadaşlar? MyShoutbox kirleniyor sakin lütfen :D

:D Chat yapmadık kusura bakmayın .s Görüşleri belirtiyoruz 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yalnız footer fena oldu :D
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Facebook diye bir site var orada belirtin? :D Footer çalışmanızı burda konuşmanıza gerek yok bence -_- :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam öyle olsun -,-
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2015 Saat: 00:49)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamam öyle olsun -,-

Resmen trip attı :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Wadé Footere reklam koymak istermisiniz diye bir banner yapmayı düşünüyorum ?
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2015 Saat: 01:16)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Wadé Footere reklam koymak istermisiniz diye bir banner yapmayı düşünüyorum ?

Sen bilirsin yarın sabah gireceğim şimdilik bizim ekip çıkıyor. Forumda yolu bitirdik sayılır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2015 Saat: 01:17)Wadé Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-03-2015 Saat: 01:16)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Wadé Footere reklam koymak istermisiniz diye bir banner yapmayı düşünüyorum ?

Sen bilirsin yarın sabah gireceğim şimdilik bizim ekip çıkıyor. Forumda yolu bitirdik sayılır.

Ne yaptınız ki D: Ben bişey görmedim forumda
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2015 Saat: 01:18)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-03-2015 Saat: 01:17)Wadé Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ne yaptınız ki D: Ben bişey görmedim forumda

Kategorileri, grupları ayarladık. Yarına açarız umarım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping