Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[DUYURU] - Bölüm Şefleri ve Grafikerler - Yardım Konularına Yorum Atanlar
Bu durumda benim görevim ile üniversite sınavlarım arasında tercih yapmam mı gerekiyor ?
Ben bazen haftalarca giremeyebilirim. Haziran 15'ine kadar...
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@L34DRi; Şefim, bu kural sadece bölüm şefleri ve adayları grafikerler ve adayları coder ve adayları içindir. Zaten öyle bir şey varsa bile önemli sınavlar falan bize bildirebilirsiniz bizde ayrı bir izin konusu açarız, oraya ekleriz.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2015 Saat: 23:02)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @L34DRi; Şefim, bu kural sadece bölüm şefleri ve adayları grafikerler ve adayları coder ve adayları içindir. Zaten öyle bir şey varsa bile önemli sınavlar falan bize bildirebilirsiniz bizde ayrı bir izin konusu açarız, oraya ekleriz.
 Ayrimcilik var yani forumda ? Grafikerler , bölüm sefleri alt tabaka köle gibi genel sef oldunmu kral kurallardan etkilenmiyor gibi olmus ama neyse .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu kural kişilerin aktifliğini arttırmak için yapılan bir şey. Biz ayrıcalık tanımıyoruz bak bende gşa adayıyım sizlerden çok yardım ediyorum, ama gıkım çıkmıyor. Eğer bir rahatsızlığın varsa yada okul vs. sınavların varsa özel mesaj ile bize bunu belirtirsin bizde yönetim odasında konu açarız şu tarihte izin aldı şu tarihte geri gelecek gibisinden.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Edward gş ler icin de gecerlidir yazmış.
Zaten böyle bir şey dusuuyorsaniz ben gorevimi birakirim @eleqantss
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kuralın asıl amacı alt tabaka - üst tabaka diye ayırmak değil, forumu asıl amacına getirmek. Yani yetkilileri yardım konularına teşvik etmek. adminlerimizden birinin sözünden ötürü böyle diyorum; Gerektiğinde bir bölüm şefi grafikerlik yapabilir... gibisinden bir söz idi. Genel şefler için tam olarak bir karar alınmadı, yanlış anlaşılma için özür dilerim @L34DRi @eleqantss
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@L34DRi abi zaten bu forumda rutbeyi en cok hakeden bi kaan abi bi sen ben sadece cemin lafina sasirdim bir ayrimcalik var gibi yazi olmus gibi anladim .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2015 Saat: 23:20)eleqantss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @L34DRi abi zaten bu forumda rutbeyi en cok hakeden bi kaan abi bi sen ben sadece cemin lafina sasirdim bir ayrimcalik var gibi yazi olmus gibi anladim .

Demekki ben yanlış söylemişim, kusura bakmayasın. Özür dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hocam fazla sıkı olur ancak birçok kişi özelden yardım istiyor bende veriyorum,adminkp den özel mesaj okuma sistemini aktif edebilirsiniz.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-02-2015 Saat: 14:50)kamil55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hocam fazla sıkı olur ancak birçok kişi özelden yardım istiyor bende veriyorum,adminkp den özel mesaj okuma sistemini aktif edebilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onun bir çözümü var, sizden destek istiyorsa siz yardım mesajını hazır tutacaksınız, onada diyeceksiniz konu aç direk cevap vereyim. Çözümü kolay.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim pc haftaya gelicek o zaman ne olucak??
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Corleone dediğimiz gibi pc girememe, sınav haftası vb. durumları bizlere bildirin yada adminlere, ona göre inisiyatif gösterelim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu durum ne oldu ? 

@Edward

Şuan işlenmiyor gibi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sistem değiştiğinden ötürü bunun gibi bazı kurallar askıya alındı..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

eXpertBoss -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping