Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[DUYURU] - Bölüm Şefleri ve Grafikerler - Yardım Konularına Yorum Atanlar
Hiç uzatmadan direk konuya giriyorum, bu öneriyi #Captain nickli şef adayımız admin'imize sunmuştur. Admin tarafından bu öneri kabul edilmiştir.

- Bölüm şefi ve grafikerlerimiz toplam yedi(7) gün yani bir hafta içerisinde toplam beş konuya yardım etmezse ilkinde uyarılacak. Eğer yine yardım etmezse bu sefer yetkisi bir alt kademeye düşecektir. Okulu bahane edenler içinse; Haftasonları okul yok, hadi özel kurs görüyorsunuz diyelim yinede yardım edecek vaktiniz olacak. Bu kurallar kesin olarak getirilmiştir. Kısacası; Bölüm şeflerimiz ve grafikerlerimiz toplam bir haftada toplam beş tane konuya yardım etmiş olacak. Her hafta bölüm şefleri ve grafikerlerin mesajlarını genel şef ve üstü kontrol edecek eğer yardım etmediyse ilkinde uyarılacak ikincisinde ise yetkisi düşecek.
Yardım ederken dikkat edecekleriniz;
- Yardım edilmiş konulara yardım etmeyeceksiniz mesela biri kodla ilgili konu açmış ve yardım edilmiş o konu bitmiştir. Biri grafik istek konusu açmış grafikerimiz de isteğiyle ilgilenmiş ise ve konuyu açan kişi o tasarımları kullanıyorsa başka bir grafiker yardım etmeyecek.
Bazı konularda görüyorum, biri site adını sormuş birisiyle kalmamış diğerleri de site adını istemiş. Zaten ilk site linkini isteyen kişi istemiş diğerlerine ne gerek var.? Bu sadece site adresi için değil başlık, ekran görüntüsü vs. içinde geçerlidir. Bir kullanıcının yazdığını diğeri tabiri caizse papağan gibi tekrar etmesin. Böyle olaylarda ise ilkinde uyarı ikincisinde +3 bir haftalık uyarı puanı verilecektir.

- Bu kuralları 26.02.2015'den itibaren geçerlidir, yöneticilerimiz ve üyelerimizin dikkatine.
Konu hakkında soru ve sorunlarınız için; @#Captain ve @Edward şeflere ulaşabilirsiniz..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yardım konuları istek konularımı oluyor ?
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konunun birkaç yeri düzenlenmiştir, duyuru için teşekkürler.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2015 Saat: 21:20)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yardım konuları istek konularımı oluyor ?

Grafikerler; Grafik istek konularına.
Bölüm şefleri; Kod istek/ kod yardım konularına.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2015 Saat: 21:21)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-02-2015 Saat: 21:20)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yardım konuları istek konularımı oluyor ?

Yalnız yardım edilmiş konulara bir daha yardım etmeyiniz yazıyor tasarım konuları için bu kural kesinlikle kaldırılmalı sonuçta el elden üstündür biri daha iyi yapar tasarımı ve istek yapan kişi en son kişinin yaptığı tasarımı kullanır.Ben mesela Cumartesi günü gecesi bakıyorum.Genelde istekler cevaplanmış oluyor ama belki kullanılandan daha iyi bir logo yapacağım ve logo isteği yapan kişi onu kullanıcak ?
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir hafta içinde 5 istek konusu olsa bile grafikerler yetişemeyebilir konulara. Mesela aktif değildir, ama konuyu gördüğünde ise bi kişi tasarım yapıp vermiştir istek yapan kişiye ozaman ne olacak?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ya bir hafta içinde yeterince istek konusu açılmazsa ne olacak? grafikerlerin hepsi görevden mi atılacak? biraz saçma gibi geldi ama hayırlısı..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2015 Saat: 21:27)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ya bir hafta içinde yeterince istek konusu açılmazsa ne olacak? grafikerlerin hepsi görevden mi atılacak? biraz saçma gibi geldi ama hayırlısı..
Katılıyorum. 1 hafta çok az. Neyse hayırlısı..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merak etme, @Hatake biz onada çözüm bulduk. Yeterince konu açılmadıysa bir şey olmayacak ama o açılan konulara yardım eden grafikerlerde göz önünde bulundurulacak.
Coder'lerde kod vs. yardım konularıma yardım edecek onlar içinde geçerli :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Coder'lar zaten sistem için yapabileceklerini yapıyor. Şu an 10tr için bir tema kodluyorum ve görevimi yaptığımı düşünüyorum, admin panel temamda değerlendiriliyor :) Üyelerede yeterince yardımda bulunuyorum tasarım köşesinde konu açanların mesajlarına bakmanı isterim :))
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Grafikerler için grafik istek, bölüm şefleri içinse soru cevap bölümü. k1 - k2 - k3(kodlayıcı / coder adayı) da kod isteklerine bakmalı.. Gerektiğinde 1 bölüm şefi grafikte yapmalı, kodlama da.. tek bölüme odaklanmayalım..

(26-02-2015 Saat: 21:23)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-02-2015 Saat: 21:21)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yalnız yardım edilmiş konulara bir daha yardım etmeyiniz yazıyor tasarım konuları için bu kural kesinlikle kaldırılmalı sonuçta el elden üstündür biri daha iyi yapar tasarımı ve istek yapan kişi en son kişinin yaptığı tasarımı kullanır.Ben mesela Cumartesi günü gecesi bakıyorum.Genelde istekler cevaplanmış oluyor ama belki kullanılandan daha iyi bir logo yapacağım ve logo isteği yapan kişi onu kullanıcak ?

Onlar düzenlenebilir küçük pürüzler, o açıdan bakıldığında evet, grafik ve kod istekleri için kaldırılabilir bu kural..

(26-02-2015 Saat: 21:24)TheBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir hafta içinde 5 istek konusu olsa bile grafikerler yetişemeyebilir konulara. Mesela aktif değildir, ama konuyu gördüğünde ise bi kişi tasarım yapıp vermiştir istek yapan kişiye ozaman ne olacak?
Üstte bahsettim.
(26-02-2015 Saat: 21:27)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ya bir hafta içinde yeterince istek konusu açılmazsa ne olacak? grafikerlerin hepsi görevden mi atılacak? biraz saçma gibi geldi ama hayırlısı..
o zaman inisiyatif gösterilir. zaten kontrol edeceğiz. Gerektiğinde bizlerle iletişim kurarlar, durumu anlatırlar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler İyi Bilgilendirme.
-B.Ş.A ların Görevi Ne Oluyor Onlaradamı Geçerli Bu Sistem?
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tabiki onlarada geçerli sonuçta yöneticisiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Daha Olmadım.
-Şimdiden Kuralları Okuyorum Hazırlık.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
-Kadrodan tam ben ayrıldım,kural çıktı :)

-Hayırlısı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2015 Saat: 22:22)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: -Kadrodan tam ben ayrıldım,kural çıktı :)

-Hayırlısı.

:) sizin içinde geçerli ama..
Bölüm Şefleri
- Bölüm Şefi Adayı
-- Bölüm Şefi Aday 3
--- Bölüm Şefi Aday 2
---- Bölüm Şefi Aday 1

Grafikerler
- Grafiker Adayı
-- Grafik adayı 3
--- Grafiker adayı 2
---- Grafiker adayı 1

Coder
- Kodlayıcı 3
-- Kodlayıcı 2
--- Kodlayıcı 1

başta bunlar içindir, bunlar dışında genel şefler ve adayları için de geçerlidir bu kural. ama asıl amacı üstteki listedekiler için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Görevi bana sunmadan ben yine @Edward G.Sefine demisdim vakit buldukca yardim edebilirim ama 1 haftada yardım etmezsem uyarmaniza gerek yok direk rutbemi alabilirsiniz  cunku vaktim yok demektir ve derslerim onemli .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynen öyle, coderlar sistem için yapabildiklerini yapabiliyorlar şuan. Temalar yapıyorum, ders konuları açıyorum.

Yardım isteyende pek yok zaten olursa hemen veriyorum, ama özel mesaj ile yardım isteği atan çok.
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler Genel Şefimiz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özel mesajdan yardım isteyenlere şöyle deyin, konu açın yardım edeyim. Özelden destek istemek yasaktır gibi kelimeler kurun zaten yasak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping