Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Eğlence Ve Tema Sitesi
http://temalar.10tl.net/

Gel Ve Yerini Al Sadece 2 günde Tasarladık
Sende Gel Bize Destek Ol Belki Birden Mod Olursun
Hadi Gel :):):)

İlk Gelene Kuruculuk
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2012 Saat: 18:09)mehmetkralı Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://temadestek.10tl.net

Gel Ve Yerini Al Sadece 2 günde Tasarladık
Sende Gel Bize Destek Ol Belki Birden Mod Olursun
Hadi Gel :):):)

İlk Gelene Kuruculuk

2 Günde ne tasarladınız ?
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birde İstiyenin Reklamını 7 gün bedava veririm sadece link atın bide boy en fazla 90 olcak haberiniz olsun
temayı Falan Bayabi Eksik vardı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temayı siz yapmadınızki şimdi hazırdı zaten birtek banner yeri eklemissiniz o bile mevcuttu :S
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net dışı site paylaşımı yasak sözlü uyarı (1) ve konu kilit & çöp..!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hadi İlk Gelene Kuruculuk
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2012 Saat: 18:28)kallström Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tl.net dışı site paylaşımı yasak sözlü uyarı (1) ve konu kilit & çöp..!

10tl.net dışı site değilki lütfen mesajı aynı yerine getiriniz ve kilidi kaldırınız..!

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2012 Saat: 18:28)kallström Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tl.net dışı site paylaşımı yasak sözlü uyarı (1) ve konu kilit & çöp..!

Grafikerlerin görevi konu kilitlemek ve moderatörlük değil grafik konularına yardım etmektir !

Başarılar.Hayırlı olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Bu tür işleri şeflere bırakın ! Siz logo yaptıktan vb. sonra eğer konu tamamlanırsa onları kitlersiniz !

Sözlü uyarı (1)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birde 10t.net dışı site ise bir bakın 10tl.net linki oluyormu eğer oluyorsa 10tl.net sitesi ile değiştirin.
Örnek. www.site.tk
Yerine
www.site.10tl.net deneyin oluyorsa değiştirin.
Olmuyorsa Bir şefe bildirebilirsiniz.

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hadi Güncel Gelin Hit Arttı Sizde Gelin 15 dk 50 Kullanıcı Geldi Sizde Aramıza Katılın Birklikte Gelişelim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-03-2012 Saat: 20:18)mehmetkralı Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hadi Güncel Gelin Hit Arttı Sizde Gelin 15 dk 50 Kullanıcı Geldi Sizde Aramıza Katılın Birklikte Gelişelim

Dostum Başarilarda O 50 Zİyaretçi Bot Olamasin ? :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
15dk'da 50 kullanıcımı geldi :D
Neden hiçbiri üye olmadı acaba ?

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
onun özel bir programı var :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neyse Kayıt Olunda Gelişelim Bar isadece Kayıt olun Mesaj Konu Falan Yollamayın
Beyler Gelin Kayıt Olun Lütfen Özellikle Tema Arayan Ve Sorun Yaşayanlar
Ara
Cevapla PGM