Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu nasıl bir şey ?
Exclamation 
Şu konuma, Rep'ime, üye olma tarihime. Her şeyime bakın. Sizce "Çaylak Üye" olmayı hak ediyor muyum ?
Adminlere mesaj attığımda, artık otomatik değil de, elle yapılacak deniliyor. Otomatik değilse. Önce bi adaleti sağlayın. Herkesin rütbesini eşitleyin bari. O da olmadı. Hak etmeyene rütbe vermeyin. 
Benden düşük mesajlı, düşük konulu repli ve üye olma tarihi bile 2014.
Adam Tecrübe Üye 3 Yıldız. Buyrun link :  http://destek.10tl.net/member.php?action=profile&uid=11992 
Ben bu forumun en eski üyelerindenim. Emin olun buradaki çoğu mod. lardan bile yaşım büyük. Yaşam tecrübesini bırakın, bir çok kodlama, program biliyorum. Ve halen ben bu rütbeyi hak ediyorsam, Çekip giderim...
Bu konuyu açmamın sebebi rütbe almak değil. Adaletin sağlanması...
Umarım konumu ciddiye alırsınız. Konuyu kapatmak, ban atmak yerine. Lütfen cevap verin. Olumlu olumsuz yanıtlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Forumda Emeek Verdim 90 Konum Var Onun İcin Birde Eskilerdenim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2015 Saat: 23:17)Copsilo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben Forumda Emeek Verdim 90 Konum Var Onun İcin Birde Eskilerdenim

Emek dediğimiz şey konudan ibaretse, konularımızın arasında sadece 8 fark var. En eskilerdenim diyorsunuz, üye olma tarihlerimize bir bakın derim. Ben 2012 'de üye olmuşum, siz ise 2014 ? gerçekten çok eskiymiş. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
He Sen Kendim Olamadım Diosun Haklısın Onda
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Edward - Adminleri rahatsız etmek istemiyorum. Genel şef olarak aklıma siz geldiniz. Bir el atın şu işe. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam Ozaman 500 Meajım Olsun Saten G-A Olacam 1Seviye T.Üye Ypsınlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2015 Saat: 23:30)Copsilo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamam Ozaman 500 Meajım Olsun Saten G-A Olacam 1Seviye T.Üye Ypsınlar

Kendi kendinemi konuşuyorsun?
- Devam edersen uyarı puanı vereceğim.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam Başvuru Yapcam Demek İstedm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2015 Saat: 23:35)Copsilo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam Başvuru Yapcam Demek İstedm

Buradan demene gerek yok, yapacaksan yaparsın?
- Devam etme.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hesabınızmı sıfırlandı ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2015 Saat: 23:47)TheBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hesabınızmı sıfırlandı ?
Hayır sıfırlanmadı. Kendimi bildim bileli rütbem bu. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rütbe atlama sistemi çalışmıyor. Adminlere başvuruda bulundunuzmu ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanırım kaynak tüketiminden ötürü yada yaşanan sistemsel sorunlardan ötürü otomatik sistem çalışmıyor.. Adminlere bildirin o halde, el ile atasınlar sizi uygun rütbeye..

- Sanırım bahsi geçen Copsilo ceza almadan önce bu rütbedeydi. Cezası bitince bu rütbede başladı... Adminlerden birine(TaaRRuz) iletin, olsun bitsin. Bu kadar ön yargılı olmayın..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2015 Saat: 23:50)TheBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rütbe atlama sistemi çalışmıyor. Adminlere başvuruda bulundunuzmu ?
Admin'e mesaj attım. "[b]şuanlık bu sistem kapattık üyeleri tek bir grupta topluyacağız.." dedi. [/b]
2 hafta oldu sanırım. Üyelerin rütbeleri halen aynı. Anlamadığım bir şey var. Sistem kapalıysa, benim gibi herkes rütbe atlamasın. Ör; - @Capsilo Gibi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-02-2015 Saat: 23:57)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım kaynak tüketiminden ötürü yada yaşanan sistemsel sorunlardan ötürü otomatik sistem çalışmıyor.. Adminlere bildirin o halde, el ile atasınlar sizi uygun rütbeye..

- Sanırım bahsi geçen Copsilo ceza almadan önce bu rütbedeydi. Cezası bitince bu rütbede başladı... Adminlerden birine(TaaRRuz) iletin, olsun bitsin. Bu kadar ön yargılı olmayın..

Ön yargılı olduğumu düşünmüyorum, ön yargı ile ilgili bir cümle yazdıysam lütfen söyleyin hatamı düzeltim. 
(kaRanLık-61) Admine mesaj atmıştım, "Şuanlık bu sistem kapattık üyeleri tek bir grupta topluyacağız." dedi. - 
"TaaRRuZ" admine mesaj atmıyorum. 2013'de aramızda gereksiz bir konu geçmişti. Neyse çok uzun. Bir daha yardım isteme demişti. O zaman admin değildi. O zamandan beri mesaj atmıyorum. 
"Admin" nickli admine ise çok fazla özel mesaj gönderdim. Bu yüzden fazla rahatsız ettiğimi düşünüyorum...

Durum böyle yani. Şuan ne yapacağımı şaşırdım. 

@Edward 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynen Bende 2.Seviye Başvurdum Sistem Kapandı Bide Eskiyim Diyosun @Copsilo Bende Daha Fazla Yorum Var Konu Var.Ben Artistlik Taslamıyorum.
-Senin Banın Açıldımı?O Kadar Şey Yaptın
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-02-2015 Saat: 00:16)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aynen Bende 2.Seviye Başvurdum Sistem Kapandı Bide Eskiyim Diyosun @Copsilo Bende Daha Fazla Yorum Var Konu Var.Ben Artistlik Taslamıyorum.
-Senin Banın Açıldımı?O Kadar Şey Yaptın

Ewt Accıldı Sence İyi Olmadımı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Copsilo Hayır Hiç İyi Olmadı.
Hep Ortalığı Karıştırıyorsun.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam Hepinize Özür Dilerim Daha Dikkatli Olacağım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform