Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rütbe Resmi Ekleme
Information 
Arkadaşlar Destek Nasıl Rütbe Resm Ekliyecem???
Ve Birde Kaç Konu Açtığını Gösterecek Şeyi Nasıl Yapıcam Mesela Mesajın Altında Yazıyoya Burda 11 Konu Açtı Diye Onun Gibi Bide Kendi Karma Puanımı Nasıl Değiştiricem???
guncelwt.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin Kp > Kullanıcılar & Gruplar > Gruplar > Seçtiğin Grup > Kullanıcı Yıldızları

Sayıyı 1 yap, rütbenin resimini bir siteye yükle ( hizliresim.com öneririm) linki oraya yapıştır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O Olmadı Neysede Kendime Nasıl Çok Rep Puanı Vericem Bide Üyelere
Bide Kaç Konum Olduğunu Gösteren Bişey Olacak Bide Ödül Mödül Şeylerini Nasıl Ayarlıyacam Güç Fln??
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-03-2012 Saat: 16:01)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O Olmadı Neysede Kendime Nasıl Çok Rep Puanı Vericem Bide Üyelere
Bide Kaç Konum Olduğunu Gösteren Bişey Olacak Bide Ödül Mödül Şeylerini Nasıl Ayarlıyacam Güç Fln??

kendinize hiçbir şekilde rep puanı veremessiniz sadece fake hesap açıp verbilirsiniz adminler yakalarsada orasına karışmam

HP/EXP/SEviyeyi FAlan

Admin kp-yapılandırma-pluginler-HP/MP/EXP Aktifleştir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şey Benim Sitemde Şey Rep Verme Puanını Nasıl Yükseltcem
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-03-2012 Saat: 16:08)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şey Benim Sitemde Şey Rep Verme Puanını Nasıl Yükseltcem

Admin Kp > Kullanıcı & Gruplar > Gruplar > Puan verme Limitini yükseltmek istedğin grup > Kullanıcılar ve İzinler > Ödül Puanı / Al > Sayı Girin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bide Kaç Konu Olduğunu Gösteren Şeyi NasılYapıcam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
admin kp>pluginler>prostats > aktifleştir bunu..! istatisliklerde açılan konuları en çok konu açanları falan gösteriyor sizin dediğinizden böyle anladım..!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping