Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psikolojiyi Bozan Video - Miyav Miyav
Ben sesi kapatıp izledim animasyonu da berbat :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pek Etki Etmedi Bana :D
Rock Falan Dinleyenlere Etki Etmez :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Video'ya murat abi gf yorum yazmış :D @Yurisa .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-02-2015 Saat: 18:23)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Video'ya murat abi gf yorum yazmış :D @Yurisa .

Aynen :D
 bu arada murat abi gf yurisa mı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-02-2015 Saat: 18:23)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Video'ya murat abi gf yorum yazmış :D @Yurisa .
Azına Sağlık
(14-02-2015 Saat: 18:24)!!Yeah!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Aynen :D
 bu arada murat abi gf yurisa mı

:'(
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar tavsiyem, izlemeyin nyan cat gibi baş ağrıtıyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-05-2016 Saat: 16:30)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar tavsiyem, izlemeyin nyan cat gibi baş ağrıtıyor.

Nyan cat daha iyi bundan :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-05-2016 Saat: 18:56)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-05-2016 Saat: 16:30)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar tavsiyem, izlemeyin nyan cat gibi baş ağrıtıyor.

Nyan cat hipnotize ediyor, miyav miyav ise baş ağrıtıcı iğrenilecek, bir sese sahip 35.kare tekniği ile desteklenmiş Nyan cat'de öyle değil yaşasın reçelli ekmekli kedi. (biraz dalga havası oldu ama neyse :D)

edit : yaklaşık dinleyeli 2 saat oldu tekrardan istemsizce dinliyorum allame dinliyordum nerelere geldim

edit : her yerime yayıldı müzik beni ele geçiriyor
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-05-2016 Saat: 19:04)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Nyan cat hipnotize ediyor, miyav miyav ise baş ağrıtıcı iğrenilecek, bir sese sahip 35.kare tekniği ile desteklenmiş Nyan cat'de öyle değil yaşasın reçelli ekmekli kedi. (biraz dalga havası oldu ama neyse :D)

edit : yaklaşık dinleyeli 2 saat oldu tekrardan istemsizce dinliyorum allame dinliyordum nerelere geldim

Nyan catten bi şey olmuyor asıl kötü yapan bu :D
Edit: Bi dinleyeyim dedim o kadar iğrenç bi şey ki :D şimdi gidip yatıştırsın diye nyan cat dinlicem :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-05-2016 Saat: 21:27)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Edit: Bi dinleyeyim dedim o kadar iğrenç bi şey ki :D şimdi gidip yatıştırsın diye nyan cat dinlicem :D

Acaba şarkıyı söyleyenler, nasılda hipnotize olmamışlar. Sonuçta bir işi bitirdiğinizde, değerlendirmek için tekrar bir gözden geçirirsiniz değil mi?

edit : bol rhymelı bir rap dinleyin geçiyor (bkz : rapçi olunmuyor yeeeah)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-05-2016 Saat: 21:45)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-05-2016 Saat: 21:27)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Acaba şarkıyı söyleyenler, nasılda hipnotize olmamışlar. Sonuçta bir işi bitirdiğinizde, değerlendirmek  için tekrar bir gözden geçirirsiniz değil mi?

edit : bol rhymelı bir rap dinleyin geçiyor (bkz : rapçi olunmuyor yeeeah)

Benim geçti bile üstüne son ses bi müzik dinleyin hatta unuttum nasıl oldu anlamadım :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tekrardan dinledim hepsini sonuna kadar hiçbir şey olmadı bana. Hatta kulaklıkla ve son sesle. Sabahtan beri bi müzik buldum 5 dakika ama 55 mb. Çok güzel bir şey ona bağımlı gibi bir şey oldum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Hav Hav" çıkarsa şaşırmam :D
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Miyyaw Miyaw Ağlayvwmiyeasww
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Keyifle dinledim kendime geldim :D Hiç ne başım ağrıdı ne bağımlılık nede eko etkisi :D

Psikolojiyi bozmak (ve kafa bulmak) istersen bunu izle daha iyi..

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping