Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Plus | 10TL Ödüllü Yarışma [Kurallar / Katılım]
Paypal hesabımda 12 Lira vardı, nasıl değerlendirsem diye düşündüm ve para ödüllü bir yarışma yapmaya karar verdim.

İsterseniz Kanıt Göstereyim ;

z2LykY.jpg

Yarışma Detayı ;

Yarışma Forum Plus'a canlılık getirmek amacıyla Konu ve Mesaj paylaşımına dayanır. Yarışmaya katılanlar aşağıdaki kuralları yerine getirecek, 10 gün sonra katılanlar arasından bir üye seçilecek ve ödülü paypal hesabına gönderilecektir.

Yarışmaya Katılım ;

1. Bu konuya 1 Şubat 2015'e kadar "Katılıyorum" şeklinde yorum yapacaksınız.
2. Ardından 10 Şubat'a kadar her gün 1 Konu ve 5 Mesaj atacaksınız.
3. Eğer 1 ve 2. kuralı sağladıysanız 12 Şubat 2015 tarihinde yarışma ile ilgili açılan konuya "Buradayım" şeklinde yorum yapacaksınız.
4. Yarışma sonucu 14 Şubat 2015'de açıklanınca eğer kazandıysanız bana ÖM yoluyla paypal mail adresinizi yollayacaksınız. Bende size 10 TL ödülü tranfer edeceğim.

Kurallar ;

- Yarışmaya Katılım'da belirtilen maddeleri uygulamazsanız diskalifiye edilirsiniz.
- Yarışmaya yeterli katılım sağlanmaz ise(En az 20 kişi) iptal edilecektir.
- Yarışmaya katıldığınız zamandan itibaren 10 gün boyunca her gün 1 Konu ve 5 Mesaj atmanız gerekmektedir. Aksi taktirde elenirsiniz.
- Yarışma Çekilişi Çekilişyap sitesinden gerçekleştirilecektir.
- Paypal hesabınızın olması gerekmektedir. Paypal hesabı açmak için paypal.com.tr 'ye gidebilirsiniz.

Yarışmaya arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Sorularınız olursa bana ÖM yolu ile iletebilirsiniz.

Yarışmaya buradan katılabilirsiniz : http://frmplus.10tr.net/showthread.php?tid=4396

Tüm katılanlara başarılar diliyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2015 Saat: 19:15)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Paypal hesabımda 12 Lira vardı, nasıl değerlendirsem diye düşündüm ve para ödüllü bir yarışma yapmaya karar verdim.

İsterseniz Kanıt Göstereyim ;

z2LykY.jpg

Yarışma Detayı ;

Yarışma Forum Plus'a canlılık getirmek amacıyla Konu ve Mesaj paylaşımına dayanır. Yarışmaya katılanlar aşağıdaki kuralları yerine getirecek, 1 ay sonra katılanlar arasından bir üye seçilecek ve ödülü paypal hesabına gönderilecektir.

Yarışmaya Katılım ;

1. Bu konuya 1 Şubat 2015'e kadar "Katılıyorum" şeklinde yorum yapacaksınız.
2. Ardından 28 Şubat'a kadar her gün 1 Konu ve 5 Mesaj atacaksınız.
3. Eğer 1 ve 2. kuralı sağladıysanız 2 Mart 2015 tarihinde yarışma ile ilgili açılan konuya "Buradayım" şeklinde yorum yapacaksınız.
4. Yarışma sonucu 3 Mart 2015'de açıklanınca eğer kazandıysanız bana ÖM yoluyla paypal mail adresinizi yollayacaksınız. Bende size 10 TL ödülü tranfer edeceğim.

Kurallar ;

- Yarışmaya Katılım'da belirtilen maddeleri uygulamazsanız diskalifiye edilirsiniz.
- Yarışmaya yeterli katılım sağlanmaz ise(En az 20 kişi) iptal edilecektir.
- Yarışmaya katıldığınız zamandan itibaren 1 ay boyunca her gün 1 Konu ve 5 Mesaj atmanız gerekmektedir. Aksi taktirde elenirsiniz.
- Yarışma Çekilişi Çekilişyap sitesinden gerçekleştirilecektir.
- Paypal hesabınızın olması gerekmektedir. Paypal hesabı açmak için paypal.com.tr 'ye gidebilirsiniz.

Yarışmaya arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Sorularınız olursa bana ÖM yolu ile iletebilirsiniz.

Yarışmaya buradan katılabilirsiniz : http://frmplus.10tr.net/showthread.php?tid=4396

Tüm katılanlara başarılar diliyorum :)
oo neon hayırlı olsun, katılanlara başarılar :D 
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Paypal hesabım olsa katılırdım ama yok :S
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2015 Saat: 19:16)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Paypal hesabım olsa katılırdım ama yok :S

Paypal'ın sitesinden kurabilirsin. Ücretsizdir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kredi kartı istiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2015 Saat: 19:20)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kredi kartı istiyor.

Hayır istemiyor. Şu an kredi kartsız kullanmaktayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1 ay konumu acıcas aralıksız? Katılan olmaz, okadar ay bekleyemem şahsen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2015 Saat: 19:20)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kredi kartı istiyor.

o sadece parayı karta aktarmak için. Onun haricinde internet alışverişi için gerek yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2015 Saat: 19:48)Point1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1 ay konumu acıcas aralıksız? Katılan olmaz, okadar ay bekleyemem şahsen.

Her gün 1 konu çok değil. Katılan olacağını düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birçok kişinin isteği üzerine yarışma kuralı 1 Ay'dan 10 Güne indirilmiştir.

@Point1234 @Teknology
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum.

?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birazdan bakıcam, işlerim bittiğinde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben katılmak istiyorum ama paypal hesabım felan yok nasıl olunacağını söylerseniz katılırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2015 Saat: 20:23)Ogxyden Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben katılmak istiyorum ama paypal hesabım felan yok nasıl olunacağını söylerseniz katılırım.

Kod:
Paypal.com.tr

Girin. Kayıt ol'a tıklayın. Gerekli yerleri doldurun (E-Mail gerçek olmalı). Sonra E-Postanıza doğrulama bilgileri gelecek ardından Paypal hesabınız hazır oluyor. @Ogxyden
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2015 Saat: 21:34)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-01-2015 Saat: 20:23)Ogxyden Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben katılmak istiyorum ama paypal hesabım felan yok nasıl olunacağını söylerseniz katılırım.

Kod:
Paypal.com.tr

Girin. Kayıt ol'a tıklayın. Gerekli yerleri doldurun (E-Mail gerçek olmalı). Sonra E-Postanıza doğrulama bilgileri gelecek ardından Paypal hesabınız hazır oluyor. @Ogxyden

Ama kredi kartı ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2015 Saat: 22:02)Ogxyden Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-01-2015 Saat: 21:34)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kod:
Paypal.com.tr

Ama kredi kartı ?

Ona gerek yok @Ogxyden
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Peki parayı nasıl çekicem ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-01-2015 Saat: 10:17)Ogxyden Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Peki parayı nasıl çekicem ?

Banka hesabına aktarabilirsin ya da internetten bir şey satın alabilirsin. @Ogxyden
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-01-2015 Saat: 10:21)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-01-2015 Saat: 10:17)Ogxyden Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Peki parayı nasıl çekicem ?

Banka hesabına aktarabilirsin ya da internetten bir şey satın alabilirsin. @Ogxyden

Hmm iyiymiş o zaman :)

Katılıyorum ordaki adım Henry :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping