Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edit
Edit..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanırım forum olmadığı sürece serbest. Yinede @TaaRRuz @admin adminlerim daha iyi bilir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Edward benim sorduğum soru,açılan forum burada tanıtılabilirmi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2015 Saat: 00:48)TheFocused Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar,bildiğiniz üzere trk.com ile 10tr.net ortak site.Peki burada trk3.com forumu tanıtmak ve paylaşmak yasakmı ?

Aslına bakarsan ben oradan forum açmaya izin vermiyordum, yani normalde orayı ben daha çok blog, yada kendi web sitelerini insanlar yayınlayabilsin diye açık tutuyordum sonra artık çok fazla site aynı günde açıldığı için forumlarla uğraşmak insanlara bunlara anlatmak çok zor oldu bende o yüzden buraya etki etmemesi adına sistemi ayırdım.Orayla çokta ilgilenemiyorum zaten.O nedenle buradan oraya üye çekmenınde bır anlamı yok.Konu başlığını değiştirip, adreside kaldırın ki reklam olarak algılanmasın.Çünkü ben aslına bakarsan orda daha çok buraya veriyorum önceliği, önemi.Neticede oraya ne kadar uğraşmış olsamda burada ki yardımlar, hatrı sayılır insanlar ve aradaki iletişim bağlılık burayı daha ağır bastırıyor.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2015 Saat: 00:54)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-01-2015 Saat: 00:48)TheFocused Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar,bildiğiniz üzere trk.com ile 10tr.net ortak site.Peki burada trk3.com forumu tanıtmak ve paylaşmak yasakmı ?

Aslına bakarsan ben oradan forum açmaya izin vermiyordum, yani normalde orayı ben daha çok blog, yada kendi web sitelerini insanlar yayınlayabilsin diye açık tutuyordum sonra artık çok fazla site aynı günde açıldığı için forumlarla uğraşmak insanlara bunlara anlatmak çok zor oldu bende o yüzden buraya etki etmemesi adına sistemi ayırdım.Orayla çokta ilgilenemiyorum zaten.O nedenle buradan oraya üye çekmenınde bır anlamı yok.Konu başlığını değiştirip, adreside kaldırın ki reklam olarak algılanmasın.Çünkü ben aslına bakarsan orda daha çok buraya veriyorum önceliği, önemi.Neticede oraya ne kadar uğraşmış olsamda burada ki yardımlar, hatrı sayılır insanlar ve aradaki iletişim bağlılık burayı daha ağır bastırıyor.

Gerekli cevap için teşekkürler.Konuyu editledim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping