Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
D10 Resim Upload Sitesi - Tasarım & Tanıtım
Gereklıydı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Harika olmuş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-01-2015 Saat: 21:04)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Birde eğer yapabilirsen destek hesaplarımızla sisteme giriş yeri olsun. Aynı photobucket, imgur gibi. yada üyelik sistemi olsun..

Kendimi PHP'de geliştiriyorum. İlerde yapabilirim böyle bir şey.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-01-2015 Saat: 21:15)smyrna344 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gereklıydı

Teşekkürler..

(10-01-2015 Saat: 21:16)Graphic™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Harika olmuş

Yorumun için teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#Güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güzel olmuş :) üyelik yakışırdı :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2015 Saat: 15:13)Point1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: güzel olmuş :) üyelik yakışırdı :)

Sen yorum atmamış mıydın :)
Aslında üyelikli bir script vardı. Onun hakkında bilgim olmadığı için kullanmadımm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunun Tutacagından Eminmisin ? Hizliresim varken ? Hem Tutsa Bile Hostun Kaldırabilcekmi Bu Siteyi En Azından Bir Sunucu Lazım Gereksiz Bir Düşünce .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2015 Saat: 15:16)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-01-2015 Saat: 15:13)Point1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: güzel olmuş :) üyelik yakışırdı :)

Sen yorum atmamış mıydın :)
Aslında üyelikli bir script vardı. Onun hakkında bilgim olmadığı için kullanmadımm.

"üyelik yakışırdı"yı demedimde :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2015 Saat: 15:16)eleqantss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunun Tutacagından Eminmisin ? Hizliresim varken ? Hem Tutsa Bile Hostun Kaldırabilcekmi Bu Siteyi En Azından Bir Sunucu Lazım Gereksiz Bir Düşünce .

Sunucu adminin. Tabii ki kaldırır. Böyle bir fikir çıktı. Ben de adminle uygulamaya karar verdim. ben imgur kullanıyorum hiziliresim güzel değil bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Google analytics'den çıkan istatistikleri biri bana açıklasın :)

image.php?di=Z32B
-
image.php?di=GEDD
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı Olsun :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Yurisa ; Teşekkürler :) 65 yaş üstü var yaaa :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-01-2015 Saat: 15:58)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Yurisa ; Teşekkürler :) 65 yaş üstü var yaaa :D

Google Hesabımı Bende 90 Yaş Yaparım Ozaman :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu 2 gün güncellemedik. 3 Sayfa gerilemiş :D
#Güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#Güncel..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-01-2015 Saat: 17:37)Point1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel

(21-01-2015 Saat: 17:50)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: #Güncel..

Burdan güncel yaparak herkese duyaramazsın bence adminden izin alıp headera ekleyin
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-01-2015 Saat: 17:59)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-01-2015 Saat: 17:37)Point1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel

(21-01-2015 Saat: 17:50)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: #Güncel..

Burdan güncel yaparak herkese duyaramazsın bence adminden izin alıp headera ekleyin

Daha fazla işi baksın diyorum. Proje daha tam kesin değil. O yapılacak. Admin banner işi olacaktı demişti ama ne olacak @admin ?

Lütfen diğer adminler de fikrini belirtsin. Sizce tutar mı ? Ya da tasarımı , scripti hakkında bir şeyler söyleyin lütfen. @kaRanLık-61 , @TaaRRuz adminlerim. Umarım Etiketlediğim İçin Kızmazsınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bende böyle bişey düşünüyorum belki bir 2-3 sene olmuştur.Ama 10tl.net sunucusuna bağlı olmayan.Yani resim sunucusuna yani st.10tl.net.Fakat benim fikrim resim  hostingiydi.Üyelik sistemi olacak sadece destek kullanıcılarına açık olacak. ve direct link verecek(Burası çok önemli).Örnek veriyim.
mesala on.png bir resim var
bunu upload edildiğinde üyeliğim karanlik-61 olsun.
resim.10tr.net/images/karanlik-61/on.png
bunun ne yararı olacak off on offlock ikonları sorunu olmucak.yani illaki tema yükleyicilerine ihtiyaç olmayacak isteyen buraya kullanarak kendi ikonlarını yapabilecek.Ayrıyetten hostlarla ne bilim diğer upload siteleriyle uğraşmayacak türkçe olacak.Sadece onn off için değil forum gösterimindeki konu ikonları özel mesajlardaki ikonları hatta temanınızın images klasorunu yükleyip oradan çekebilirsiniz ;)
Bunun üzerine çok fazla çalışıp uğraşmadım.Senin kullandığın scriptte varsa bu özellik böyle olursa daha iyi olur.Ama sayın admin nikli size subdomain verse oradan resim.10tr.net diye atıyorum daha iyi olurmuş.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2015 Saat: 03:15)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bende böyle bişey düşünüyorum belki bir 2-3 sene olmuştur.Ama 10tl.net sunucusuna bağlı olmayan.Yani resim sunucusuna yani st.10tl.net.Fakat benim fikrim resim  hostingiydi.Üyelik sistemi olacak sadece destek kullanıcılarına açık olacak. ve direct link verecek(Burası çok önemli).Örnek veriyim.
mesala on.png bir resim var
bunu upload edildiğinde üyeliğim karanlik-61 olsun.
resim.10tr.net/images/karanlik-61/on.png
bunun ne yararı olacak off on offlock ikonları sorunu olmucak.yani illaki tema yükleyicilerine ihtiyaç olmayacak isteyen buraya kullanarak kendi ikonlarını yapabilecek.Ayrıyetten hostlarla ne bilim diğer upload siteleriyle uğraşmayacak türkçe olacak.Sadece onn off için değil forum gösterimindeki konu ikonları özel mesajlardaki ikonları hatta temanınızın images klasorunu yükleyip oradan çekebilirsiniz ;)
Bunun üzerine çok fazla çalışıp uğraşmadım.Senin kullandığın scriptte varsa bu özellik böyle olursa daha iyi olur.Ama sayın admin nikli size subdomain verse oradan resim.10tr.net diye atıyorum daha iyi olurmuş.

Benim kullandığım scriptte maalesef üyelik vb. şeyler yok. Basit bir script kullanıyorum. Fakat bildiğim bir üyelikli resim yükleme scripti var. Onu kullanabiliriz. O script yalnızca türkçe değil. Türkçe çevirme kısmını ben hallederim orası pek zor bir iş değil. Sadece scriptin işleyişini vb. öğrenmem gerekiyor. Ama bu scriptin kullanıcılara özel klasör açıp oraya yüklediğini hatırlamıyorum / sanmıyorum. Umarım öyledir. Bir deniyeceğim.
Subdomain meselesine gelince o da iyi bir fikirmiş. Zaten domain süresi şubatın sonunda bitiyor. Domain de bana aitti. resim.10tr.net gibi bir subdomain açsak iyi olur derim. @admin nickli admin siz ne diyeceksiniz hocam ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping