Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logolarım Hakkında Özür
Evet Doğru Söylüyorsunuz Hepsi Psdidi Ama Başka Hiçbir Tasarımım Psd Değil İstiyen Arayıp Bulabilir.
Grafiker Rütbesini Kaybettim .
Çok Yanlış Bir Davranış Olduuğunu Şimdi Anladım.
Bunu Yapmamım Sebebi Deniyorum Deniyorum Olmuyordu. 
Bu Yola Başvurmanın Cezasınıda Ağır Çektim.
Herkezden Özür Dilerim Birdaha Olmayacak .
İnşallah Beni Affedersiniz .
Affetmessenizde Benim Hatamdır.
İyi Günler,Forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Deniye deniye gelişiceksin hemen gelişemessinki.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunu her zaman söylerim şimdide söylüyorum,affetmek Allah'a mahsustur.Kimseden af dileme herkesin bir ikinci şansı vardır.Allah katında bile bunca günahın bir affı varken senin ufak bir hatanı geçiştirebiliriz diye düşünüyorum.Umarım bu hatayı bir daha yapmazsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-01-2015 Saat: 00:44)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunu her zaman söylerim şimdide söylüyorum,affetmek Allah'a mahsustur.Kimseden af dileme herkesin bir ikinci şansı vardır.Allah katında bile bunca günahın bir affı varken senin ufak bir hatanı geçiştirebiliriz diye düşünüyorum.Umarım bu hatayı bir daha yapmazsın.

İnşallah.Dediğin Gibi Olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=52832
Bu benim ilk çalışmalarımdan biri . Yorumlara bir göz at , yaptığın tasarımlar olmuyor diye üzülme kimse doğuştan bilmiyor ki. Yaptığın tasarımları paylaşmaktanda korkma . Kötü yorumlar gelsin .  Bu kötü yorumlar sana daha hırs verir ve daha iyi tasarımlar yaparsın bir şansı daha hakediyorsun.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaily Haklı.Hakkına Girdiğin İçin Özür Dilemek Dışında Kuldan Af Dilemeyin..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-01-2015 Saat: 00:47)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:
Bu benim ilk çalışmalarımdan biri . Yorumlara bir göz at , yaptığın tasarımlar olmuyor diye üzülme kimse doğuştan bilmiyor ki. Yaptığın tasarımları paylaşmaktanda korkma . Kötü yorumlar gelsin .  Bu kötü yorumlar sana daha hırs verir ve daha iyi tasarımlar yaparsın bir şansı daha hakediyorsun.

Ama Forumda Grafiker Olmuş Birinin Bu Yorumlar Almasıda Garip Olur Diye Düşündüm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkes zamanla birşey kaydediyor bir anda olmaz.
Sen emeklemeden yürümek istemişsin ama bu mümkün değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burası bir destek forumu . Adminler bunun tasarımı  daha güzel bunu grafiker yapalım demiyorlar ki . Seni görüyorum neredeyse tüm isteklere bakıyorsun zaten o yetkiyi hakeden kişilerdensin ki adminler sana vermiş bu yetkiyi.Emeklerinden dolayı yinede bir daha yapmaman için adaylığa düşürmüşler . Bundan bir ders çıkar. Sen o logolardan çok daha iyisini yapabilirsin.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Affetmek degilde ozrunu kabul ediyorum.
Ozur dilemek insani kucultmez,aksine yuceltir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-01-2015 Saat: 00:47)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:

katılıyorum
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hatasız kul olmaz diye bir söz var boşuna söylenmez herkes hata yapabilir.Önemli olan hataları görmek farkına varmak geri dönmek ders çıkarmak.Zaten bunu yapan insan onurludur.İnsanları kandırmak sadece kendini kandırmak olur.Yalancının mumu misali ikindiye kadar yanar ve sonra söner.Hep biz sizden  ultra şeyler istemedik hiç başvuruda tamamen size ait bişey olmalı kesinlikle olmadan olmaz diye bişey  söylemedik süper logo süper rank istemedik basit olsun göze hoş gelsin yeter ve sizden olsun.Sağında  pixel bozukluğu vardır solunda kayma düz değildir ama bu sizindir ve yeteneğinizi gösterir.
Bakarız bu kişi yetenekli destek logo vs. yaptıkça gelişir foruma da yarar sağlar üyelere de kendini geliştirir yükselir bizden biri olur.Bizde bayılmıyoruz sürekli kadroyu yenilemekten alttan birilerini yetiştirmekten.
Yalan söylemim  bazı şeylerden senden şüphelenmiştim.Ama araştırma yapmamıştım.Logolar arasında farklar vardı kalite farkı ama kendi yaptıklarında kayda değer.Bu yüzden senin yetenekli olduğunu düşündüğüm için grafiker yaptım.Olay sana olan güvenimiz sarstı ama her şey senin elinde yinede.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-01-2015 Saat: 04:35)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hatasız kul olmaz diye bir söz var boşuna söylenmez herkes hata yapabilir.Önemli olan hataları görmek farkına varmak geri dönmek ders çıkarmak.Zaten bunu yapan insan onurludur.İnsanları kandırmak sadece kendini kandırmak olur.Yalancının mumu misali ikindiye kadar yanar ve sonra söner.Hep biz sizden  ultra şeyler istemedik hiç başvuruda tamamen size ait bişey olmalı kesinlikle olmadan olmaz diye bişey  söylemedik süper logo süper rank istemedik basit olsun göze hoş gelsin yeter ve sizden olsun.Sağında  pixel bozukluğu vardır solunda kayma düz değildir ama bu sizindir ve yeteneğinizi gösterir.
Bakarız bu kişi yetenekli destek logo vs. yaptıkça gelişir foruma da yarar sağlar üyelere de kendini geliştirir yükselir bizden biri olur.Bizde bayılmıyoruz sürekli kadroyu yenilemekten alttan birilerini yetiştirmekten.
Yalan söylemim  bazı şeylerden senden şüphelenmiştim.Ama araştırma yapmamıştım.Logolar arasında farklar vardı kalite farkı ama kendi yaptıklarında kayda değer.Bu yüzden senin yetenekli olduğunu düşündüğüm için grafiker yaptım.Olay sana olan güvenimiz sarstı ama her şey senin elinde yinede.

Adminim Bitek 1-2 Tane LogoÖyle Gerisi Benimdir..
Yeniden Gelicem O Rütbeyi İnşallah.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Doğrusunu Söyleyeyim İlk Başta Logoyu Gördüğümde Şüphelendim Bende.Fakat Araştırmadım.Gerek Duymadım..
Aff Dilemene Gerek Yok.Önemli Olan Hatalarından Ders Çıkarıp Birdaha Tekrarlamamandır..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynen öyle. Ben de gördüğümde fazla iyi buldum iconları. Acaba nasıl yapmış diye düşünmüştüm.
Ama şu anda önemli olan senin ders alman gelişmen tecrübelenmende. Hayırlısı olsun diyelim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merak Etmeyin Yeniden O Rütbeye Geliceğim Ama Daha İyi Şekilde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping