Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
arkadaşlar ben forumuma bir avatar yaptım ama boyutu 128x128 ben resmi ellemek istemiyorum forumdan yüklenecek resim boyutunu değiştirebiliyomuyuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destek Sitesinde Açacağınız Konulara Site Adresinizi de Eklerseniz Yardımcı Olmamız Daha Kolay Olacaktır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-01-2015 Saat: 17:00)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Destek Sitesinde Açacağınız Konulara Site Adresinizi de Eklerseniz Yardımcı Olmamız Daha Kolay Olacaktır.

http://teknolojidevri.10tr.net/index.php
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-01-2015 Saat: 17:00)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Destek Sitesinde Açacağınız Konulara Site Adresinizi de Eklerseniz Yardımcı Olmamız Daha Kolay Olacaktır.

http://teknolojidevri.10tr.net/ yardımcı olursan sevinirim edward
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Multimisiniz ? Destek.10tr.net de avatar değiştirdiğinde otomatik boyutlar o.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edward ben TNFreze ve TexLİeMeD in sahibiyim neden banladınız beni 10tr.net dışı domain paulaşımı demişsiniz öyle bişey yapmadımki
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-01-2015 Saat: 17:13)TNTexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Edward ben  TNFreze  ve TexLİeMeD   in sahibiyim neden banladınız beni 10tr.net dışı domain paulaşımı demişsiniz öyle bişey yapmadımki

Multisin ? 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
multi derken
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-01-2015 Saat: 17:14)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-01-2015 Saat: 17:13)TNTexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Edward ben  TNFreze  ve TexLİeMeD   in sahibiyim neden banladınız beni 10tr.net dışı domain paulaşımı demişsiniz öyle bişey yapmadımki

Multisin ? 

multi nedemek
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-01-2015 Saat: 17:14)TNTexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: multi derken

1 hesap varken başka bir hesap daha açmak.Git forum kurallarını oku.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
forum kuralını aştığım için özür dilerim bilmiyordum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forum kuralları gereği sadece 1 hesap açmanız gerekmektedir. Sizin 3. hesabınızı oluyor. Ceza süreniz 1 haftadır. 1 hafta sonra tekrar foruma giriş yapabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
peki sorumun cevabı ne hem bu hesabı şimdi açtım merak ettim neden banladığınızı ama artık kullanmıycam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

edward banımı açramısınız ben hem 2 . hesabımı diğerini unuttuğum için açtım ama sonra buldu şifreyi sonra beni banladınız şimdide bunu açtım ondan yaptım açarmısınız tekrar özür dilerim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping