Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hakedipte Hala Yetki Alamadığını Düşünen Kullanıcılar İçin
(05-01-2015 Saat: 01:50)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Vatandaşın biri yapmış bir hata herkes bunu gündeme getirip getirip duruyor.Yemek ısınıyor ama tazelenmiyor...

-Grafiker nedir? tanımının altına girdiğini iddia ediyorsan o zaman freehand, corel draw, flash ... gibi programlarıda biliyorsun heralde.Yazdığın yazıda öyle diyor ya hani.
Anlamadığınız şey, daha doğrusu anlamak istemediğiniz şey, önce çalışma sonra yetki.
Bir kaç kez başvurundaki durumu yazdım.Belki düzelttin belki düzeltmedin onu bilmiyorum sonrasında daha başvurunu incelemedim ama incelediğimde aklımda kalan yetersiz olduğundu.
Zira bu tutumun bana onu yine inceletmiyor.Yani değişen bir şey yok sadece yeni kelimelerle aynı konuyu tartışıyoruz hepsi bu.

*
Falcon nickli kullanıcı için söylüyorum;
Ne gördünde katıldın?
Adam 3 hafta beklediğinden bahsediyor daha 3-5 günlük başvurunla isyanlara giriyorsun?
Nato mermer nato kafa...

Alıntı:
Alıntı:freehand, corel draw ibi programları kullanarak ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Geliştirebilirsiniz diyor,kullanmak şart değil yani.Bu tür programlar ile daha üst kademelere çıkacağımız söz konusu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping