Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum'u Temelli Bırakıyorum.
Kal Ahmet Bence Başvuru Yapsan Tekrar Olursun Hakettiğini Herkez Biliyor.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

PGM
Teşekkür verenler:
Onlara Saygım,Sevgim sonzu fakat zaten forumu bırakma sadece ikide bir yetki değiştirilmesi dğeil başka nedenlerde var.. herneyse
PGM
Teşekkür verenler:
(09-12-2014 Saat: 15:32)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Onlara Saygım,Sevgim sonzu fakat zaten forumu bırakma sadece ikide bir yetki değiştirilmesi dğeil başka nedenlerde var.. herneyse

Sen gerçekten gitmek istediğinden emin misin? :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Okul döneminde forum iyice bozuluyor.. Derslerin daha önemli Ahmet. Sende benim gibi ara sıra gir ziyaret et , buralarda çok fazla zaman öldürmeye gelmez , okulu aksatma :)
İyi birisin , sitelerimde epey yardımın olmuştur severim seni.. Temelli bırakmana değmez , yetki almaya değil doğru arkadaşı , dostu bulmaya bak. Zira Genel Şef de olursun sevilmezsin , çabalarsın yaranamazsın kimseye. Buradan daha önemli şeyler var hepimizin hayatında. Boşver. :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Nereye yahu? Yetki için yapmadık bu işi. İkide bir değiştirilmesi mutlaka morelini bozar. Ama bu bir sebep değil

Edit: PM Kotanı boşalt
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ASiPaTRoN:Doğru hocam öyle yapıcam ara sıra gircem.
rayray93:Ömer peki yönetimin benle alıp veremediği ne ki ? Çocuk oyuncağı değil ama bu bi alıp bi vermek.
PGM
Teşekkür verenler:
Seni uzman üye bile yapmamışlar bu kötü olmuş 
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ahmet, bu konuya ikinci yorum atışım sen bırakma kal elinden geldiğince desteklerini ver yetkili ol, girip çıkıp bir kere destek vermen bile bu katkılarını yönetim karşılıksız bırakmaz diye düşünüyorum.
- Zaten yönetimdekilerin mesajlarına bakıyorlar ve o ay içinde ne kadar destek verdiklerine bakıyorlar, yetkili olduktan sonra aktifliğini kaybetme, veya kaybedeceksende benim gibi ne rahatsızlığın varsa izinliyim şıkkını işaretleyerek belirt.
- Bırakma, hatrımız varsa ama ASiPaTRoN'un söylediğide doğru arada sırada girip desteğini vermekten kaçınma, dostlarınla sohbet etmekten kaçınma..
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Power:Boşver artık ben bişeyler demek istemiyorum artık önümüzdeki maçlara bakıcaz :)
Captain:Duruyorum sırf sizi bırakmamak için peki konu kilitlensin.
PGM
Teşekkür verenler:
Konu, konu sahibinin isteği üzerine kapatılmıştır.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping