Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glorious tema Geliyor...
Requiem kodlaması ve benim tasarımım ile başarılı bir tema yapmayı planlıyoruz.

Önceki temamız (http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=54442&highlight=rax) benim başarısız tasarımım yüzünden istenilen konumu elde edemedi. Bu tema çalışmasını yapmadan önde büyük çaplı resimler üzerinde kendimi geliştirdim ve o zamanki halimden daha iyi çalışmalar yapabilir duruma geldim. Requiem'e kod konusunda güvenim tamdır sizden güzel şeyler bekleyip takipte kalmanızı istiyorum en yakın zamanda temayı sizlerle paylaşacağız.
-Glorious-
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hmm, başarılar :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temanın bazı yerleri hoşuma gitmedi ama küçük bir editle değişiklik yapılırsa düzelir diye umuyorum, başarılı..

- Kolay gelsin, tekrardan hoş geldin(hoş geldiniz)..
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-11-2014 Saat: 22:30)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temanın bazı yerleri hoşuma gitmedi ama küçük bir editle değişiklik yapılırsa düzelir diye umuyorum, başarılı..

o temayı çöpe attık diyebiliriz 0 dan yapıyoruz daha temiz şekilde. Hoşbulduk :) önceki ismin neydi acaba?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel tema olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-11-2014 Saat: 22:30)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Temanın bazı yerleri hoşuma gitmedi ama küçük bir editle değişiklik yapılırsa düzelir diye umuyorum, başarılı..

O tema artık yok hani sadece " biz yaptık " demek için koyduk onu konuya hiç bir şekilde üst sürümü veya benzeri olmayacak tamamen farklı olacak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İsmim cem, temayı çizerken mavi olarak çizersen daha iyi yorumlar alabilirsin şimdide öyle alıyorsun ama insanların %90'ına yakın kişi mavi renkleri daha çok sever bunu bende internetten okumuştum, vb tarzı ve birazdan mybb tarzı birşeyler eklersen mükemmel olur renk uyumu sağlamalısın siyah-mavi açık gri-mavi şeklinde olabilir güzel..

- Merakla yapacağın tasarımını bekliyorum, kodlama bilgim az orta olsaydı kodlamada yardım ederdim..
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-11-2014 Saat: 22:52)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İsmim cem, temayı çizerken mavi olarak çizersen daha iyi yorumlar alabilirsin şimdide öyle alıyorsun ama insanların %90'ına yakın kişi mavi renkleri daha çok sever bunu bende internetten okumuştum, vb tarzı ve birazdan mybb tarzı birşeyler eklersen mükemmel olur renk uyumu sağlamalısın siyah-mavi açık gri-mavi şeklinde olabilir güzel..

- Merakla yapacağın tasarımını bekliyorum, kodlama bilgim az orta olsaydı kodlamada yardım ederdim..

Bunu demeniz yeter :) Fikirleri temada uygulayabiliriz teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
başarılar 
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-11-2014 Saat: 22:57)playthegame77 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: başarılar 

Teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biraz daha güncel tutulması görüşündeyim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temanın Çizimini(Çizdiysen) Paylaşa Bilirmisin Merak Ettim.Kodlamada Veya Tasarımda Yardım Gerekirse Online Olduğum Zamanlarda Yardımcı Olmak İsterim.Başarılar Dilerim Umarım İyi Bir Tema Çıkar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-11-2014 Saat: 18:46)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Temanın Çizimini(Çizdiysen) Paylaşa Bilirmisin Merak Ettim.Kodlamada Veya Tasarımda Yardım Gerekirse Online Olduğum Zamanlarda Yardımcı Olmak İsterim.Başarılar Dilerim Umarım İyi Bir Tema Çıkar..

Requiem ile eşzamanlı olarak yapıyoruz benim her tasarımımda ilerlememde requiem de ilerliyor bir nevi deneme yanılma yöntemi uyguluyorum tasarımın bitmesi için kodlamanın bitmesi lazım diyebilirim. Teşekkür ederiz, inşallah :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
head.png
head1.png

Temadan son görüntü şimdilik bunlar. Okul nedeniyle biraz uzun sürecek gibi görünüyor...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-11-2014 Saat: 23:01)Requiem™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: head.png
head1.png

Temadan son görüntü şimdilik bunlar. Okul nedeniyle biraz uzun sürecek gibi görünüyor...

Çizim olarak ben daha ilerdeyim, yani gideceğimiz yol belirli thread'ları 2. header için tasarladım kodlaması biraz zor olucak gibi Container çizimini yine kodlandığı zaman koymayı planlıyoruz tabi ondan önce sırada Footer var :) @Novruz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping