Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranklar nasıl ? (Ranklar yenilendi)
Beğendim güzel olmuş ama font siyah olmamış bence pek gözükmüyor.(bir tek bende gözükmüyor  olabilir teldeyim)
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pek hoşuma gitmedi ama desteğe yakışır..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-10-2014 Saat: 23:16)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beğendim güzel olmuş ama font siyah olmamış bence pek gözükmüyor.(bir tek bende gözükmüyor  olabilir teldeyim)

Duruma göre değişebilirizde görünüyor gayet iyi bi şekilde :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-10-2014 Saat: 23:17)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-10-2014 Saat: 23:16)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beğendim güzel olmuş ama font siyah olmamış bence pek gözükmüyor.(bir tek bende gözükmüyor  olabilir teldeyim)

Duruma göre değişebilirizde görünüyor gayet iyi bi şekilde :)

O zaman sorun yok :) 
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arka plan ve yazı fontu pek hoş değil bana göre. Biraz daha üstünde uğraşılmalı. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yazı sitilini değiştirirsen daha iyi olurmuş sanki
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şahsen tasarım olarak güzel gibi(açıklayacağım) ancak postbitte pek durmuyor;

pqBRHb5.png

Gibi dedim çünkü yazı fontu, yazı rengi ve arkadaki destek yazısı olmamış. siyah değilde arkaplana uygun renk olsaydı güzel olurdu. Destek yazısını filigran gibi değilde şimdikine benzer biçimde D yada D10 harf-rakamıyla belirtsen güzel olacakmış..

tabiki de bunlar benim görüşüm. Kısaca;
Renk ve yazı fontu kötü..

Gene de eline sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam elinize saglim tek kelime ike harika olmus
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aslında Edward'da haklı. Renkli olunca postbitte pek durmuyor. Postbite göre rank iyi olurdu. Ama düz göz bakarsak 10 numara 5 yıldız çalışma :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-10-2014 Saat: 23:31)HanJin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arka plan ve yazı fontu pek hoş değil bana göre. Biraz daha üstünde uğraşılmalı. :)

Bana göre arka plan gayet iyi ama font falan değişmeyi düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-10-2014 Saat: 00:27)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şahsen tasarım olarak güzel gibi(açıklayacağım) ancak postbitte pek durmuyor;

pqBRHb5.png

Gibi dedim çünkü yazı fontu, yazı rengi ve arkadaki destek yazısı olmamış. siyah değilde arkaplana uygun renk olsaydı güzel olurdu. Destek yazısını filigran gibi değilde şimdikine benzer biçimde D yada D10 harf-rakamıyla belirtsen güzel olacakmış..

tabiki de bunlar benim görüşüm. Kısaca;
Renk ve yazı fontu kötü..

Gene de eline sağlık

(30-10-2014 Saat: 00:27)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel ve açıklayıcı yorumun için teşekkürler dediğin gibi yapıcam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-10-2014 Saat: 09:19)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aslında Edward'da haklı. Renkli olunca postbitte pek durmuyor. Postbite göre rank iyi olurdu. Ama düz göz bakarsak 10 numara 5 yıldız çalışma :)

Eyvallah kardeşim Edward'ın dediğinin üzerinde duracam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ranklar değiştirildi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazılar beyaz olacak ve biraz opaklığı düşecek D10 yazacak oda beyaz olacak opaklığı düşecek benim fikrim böyle..
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-10-2014 Saat: 23:32)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazılar beyaz olacak ve biraz opaklığı düşecek D10 yazacak oda beyaz olacak opaklığı düşecek benim fikrim böyle..

beyaz denedim kötü oluyor,en iyisi böyle oldu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biraz daha hoş olmuş, eline sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-10-2014 Saat: 00:14)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biraz daha hoş olmuş, eline sağlık

Sağolasın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorum atan yok mu ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel +++
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: