Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galaxy Note 4'ün Galaxy Note 3'e göre 9 iyi özelliği
Samsung2014 model phablet akıllı telefonu Galaxy Note 4’ü tanıttı ve cihaz gerek özellikleriyle gerekse tasarımıyla kullanıcılarından tam not aldı. Peki Galaxy Note 4’ün Galaxy Note 3’ten ne farkı var?

Aslında Galaxy Note 4, selefi üst seviye özelikleri ve S-Pen kalemi ile Galaxy Note 3’e göre çok da farklı değil ancak bir dizi yeniliklerle karşımıza çıktı. Sizlere bu haberimizde bu yeniliklerden bahsedeceğiz.

Metal elementler ile geliştirilmiş tasarım

İlk bakışta Samsung Galaxy Note 4, Galaxy Note 3’e göre çok farklı görünmüyor olabilir ancak, tasarıma geldiğinde bazı ortak özellikleri mevcut. Galaxy Note 3 yumuşak deri görünümlü arka kapağı bulunurken Galaxy Note 4, farklı desenli deri görümünde daha sert plastik ve yan kısımlarında metal çerçeve ile birlikte geldi.

1410187544_improved-design-with-metal-elements.jpg

Not: Alıntıdır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Note 3 kullanıcısı olarak söylüyorum note serisini normal bir öğrenciye hiç tavsiye etmem cebinize girmiyor aşırı büyük
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
S6 demosunu kullandım şimdi çalındı, kesinlikle tavsiye ediyorum hem cebinize sığıyor hem birsürü özelliği var piyasayada bir çıksa :( . Ayrıca yorumun içinde teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping