Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
! - Tüm Üyelerimizin Dikkatine - !
Son günler forumda oluşan kavgalardan etkilenebileceğinizi düşünerek bu konuyu açtık. Bu konu ardından destekte yaşanan sıkıntılarınızı, sorunlarınızı yazabilirsiniz. Kimse sizi yadırgamaz, ceza veremez. Üyelerle yada yöneticilerle ilgili sıkıntılarınızı buradan yazabilirsiniz. Küfür vb. kabul edilemez durumlarda ceza alabilirsiniz.

Not: Bu Konuya Adminler Hariç Yöneticiler Cevap Yazamaz.Ancak ve ancak şiddetli bir kavgada tartışmada Genel Şefler müdahale edebilir.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam Çoğu Kişi Nickini Değiştiriyor Fakat Yasak Dendi Yani Bir Taviz Veriliyor Burada Biz Hakli Oluyoruz Admin yasak demişti fakat yapanlar var adminde yapıyor değiştiriyor

Herkesin en azından 1 hakki olmalı ya hep yasak olsun yada boyle bir hakkımız olsun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-08-2014 Saat: 16:49)fuat97 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam Çoğu Kişi Nickini Değiştiriyor Fakat Yasak Dendi Yani Bir Taviz Veriliyor Burada Biz Hakli Oluyoruz Admin yasak demişti fakat yapanlar var adminde yapıyor değiştiriyor

Herkesin en azından 1 hakki olmalı ya hep yasak olsun yada boyle bir hakkımız olsun

Mesela emsalsiz saygım sonzuz ama eski ismi rosseck ti
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nick değiştirme için şunu söylemiştik her kim gece 12 den sonra forum yoğun olmadığı saatlerde ders forumlarına 50 yararlı konu açarsa onun nickini değiştiriyoruz.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam bazı yetkililer görevini iyi yapamıyor mesela Emsalsiz. Her Konusu Bir Gerilim Bir Tartışma Oluyor Şimdi Sananeki Adam Nickini Değiştirdi Bunun Konusu Vardı Taaruz Adminimizde Söyledi Şimdi Ders Forumuna 50 Konu Atanın Değişiyormuş Tartışma Konusu Açacağın Yere Git Bi Admine Özel Mesajdan Sor Niye Değiştirildi Diye. Yetkisini Haketmeyenler Yetkili Olmasın Bence.

Benim Gözümde Yetkisini En İyi Yapan Yetkililer Arasında En İyisi Bence Edward. Diğerlerinin Hepsinde Değil Fakat Çoğunda Bir Ergen Tavırı Var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yetkilerini haketmeyen ,her konusunu kavgaya dönüştüren,kavgası,küfürü hiç eksik olmayan insanlar var.Tema Upload etmeyi bilmeyen biri bile Tema Uploader Başvurusu yapıyor.Şartlar biraz daha ağırlaştırılmalı bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Abdullah abi,

- Forumda, yetkisi alınıp desteği kategorilerinden dışarı çıkarıp kışkırtmaya yönelik mesajlar atan ve desteği tartışma forumuna çevirmek isteyen kişiler var.

- Forumda, yetkisini hak etmeyen her tartışmanın içinde olan ve gereksiz yere atanan bölüm şefi vs. kişiler var.

Bunlara karşılık benim önerim ise,

- Kışkırtmaya yönelik veya tartışma açacak şekilde konu - mesaj yollayan kişilere ilk sözlü uyarı sonrasında bir hafta ceza verilmeli bunun için sürekli aktif olan veya iki günde bir giren genel şef veya üstünü görevlendirebilirsiniz.

- Yetkili alımları biraz daha zorlandırılmalı, bir aday bölüm şefi - grafiker vs. olduysa admin adayımız veya genel şef o üyeyi denetlemeli, mesajlarını konularını takip etmeli eğer üç tane yanlışını bulursa tartışmaya yönelik konu - mesaj, herhangibir üyeyi küçük düşürme veya gereksiz uyarı puanı verme gibi toplam üç tane hatasını yakalarsa adaylığa değil direk normal üyeye düşürülmelidir.

Sonuçta burası bir destek sitesi, yetkisini kendi çıkarları için kullananlar, yönetim bilgisi olmayanlara ne gerek var?
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle karışmayacaktık ancak bir düzeltme yapayım gerçi TaaRRuz adminin onayına sunmadımda,

isim verebilirsiniz ancak ağır küfür, hakaret kabul edilemez.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
EmSaLsiz, ASiPaTRoN, Hosting şimdilik bunlar Kaan kardeşim..
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu #Captain denen çocuğu kim bu kadar şımarttı? Kendisi ile aynı görüşü paylaşmayanları şikayet ediyor. Kendisini admin sanıyor bu şahıs.. Alın bunu burdan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tr.net geçtiğimizden beri online ziyaretçiler düştü...... :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
piksel konu ne sen ne yazıyorsun yahu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitelerdeki sorunları değil destek sorunlarını yazın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-08-2014 Saat: 16:55)türkperest Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-08-2014 Saat: 16:49)fuat97 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam Çoğu Kişi Nickini Değiştiriyor Fakat Yasak Dendi Yani Bir Taviz Veriliyor Burada Biz Hakli Oluyoruz Admin yasak demişti fakat yapanlar var adminde yapıyor değiştiriyor

Mesela emsalsiz saygım sonzuz ama eski ismi rosseck ti

Rosseck ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam özür dileyerek söylüyorum . Emsalsize ne yetki verilirse verilsin hiçbirini haketmiyor . Görevini layıkıyla yapmıyor ben bundan şikaketçiyim
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hani Aslında Şu 100 150 Mesajı Olan Arkadaşlar Bile Onlardan Daha İyi Yapar Görevlerini
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-08-2014 Saat: 23:18)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam özür dileyerek söylüyorum . Emsalsize ne yetki verilirse verilsin hiçbirini haketmiyor . Görevini layıkıyla yapmıyor ben bundan şikaketçiyim

Sende çok hakediyorsun değilmi?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-08-2014 Saat: 09:56)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-08-2014 Saat: 23:18)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam özür dileyerek söylüyorum . Emsalsize ne yetki verilirse verilsin hiçbirini haketmiyor . Görevini layıkıyla yapmıyor ben bundan şikaketçiyim

Yetkililer Mesaj Yazılamaz Denmişti ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-08-2014 Saat: 09:57)Kaosxp Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yetkili değilim şuan adayım
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-08-2014 Saat: 10:03)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-08-2014 Saat: 09:57)Kaosxp Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yetkili değilim şuan adayım
Daha yetkili, üye kavramını ayıramıyorsun...
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform