Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarihi-Strateji Oyunları Sevenler
Tarihi-Strateji Oyunları Seven Var mı? Önereceğiniz oyun Var mı?(Sevmediğiniz Halde İnternetten Araştırıp Yorum Atmayın. O Kadarını Bizde Yapabiliyoruz :) )

Örnek; Civilatizion, Victoria, EU...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Age of serisine hayranım. :)
Diğer strateji oyunlarınıda severim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Stronghold oynamadıysan :)
Sersini önereblirim bence zevkli :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Roma total war 2 ile civilization 5 tavsiye ederim.Türk oyunlarında boğaz harbi.Age of serilerinde ise 2 gold güzel.Yine Türk yapımı basit bir tane tam tarihi sayılmaz ama idare eder mount blade 1.5 sürüm ve sonrası.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mount Blade Sarmadı Adminim. Oyun Videolarına Falan Baktımda Pek Umut yok. Yinede Oynayanı Var. Civil 5 İncelemedim ama Güzel Diyorlar. Afe of Serisi de Sarmadı Beni.

Stronghold ilk defa duydum. Araştıracağım.

Önerileriniz İçin Teşekkürler. Başka Önerisi Olan Varsa Paylaşabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mount Blade Warband
Mound Blade Ateş Ve Kılıç
age of empires 3
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Starcraft. Gelmiş geçmiş en zor strateji oyunudur bana göre.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Thekinq: O Oyunlar İlgimi Çekmedi.
Tyler: teşekkürler bakayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Starcraft belki güzeldir ama ben tarihi ve gerçekçileri daha çok seviyorum.
mesela civilization gibi mesela age of empires bana stratejiyi yaşatmadı malesef yani odun topla altın topla asker yap saldır ve oyun bitti yani devam etse daha iyi ama yani civilization'u seviyorum zor ve sana stratejiyi yaşatıyor
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oyun Dosyalarıyla Bitim Sürelerin Değiştirebilirsin. Misal Victoria 2 Oyunu 1836-1936 Yılları Arasında Geçen Bir Oyun. Ben Oyunu 1836-2023 Arası Yaptım.

Değiştirebilirsiniz. Kabul Bir Süre Sonra Sıkıcı olabiliyor ancak Dünyaya Kafa Tutmak Ayrı Hoş :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-07-2014 Saat: 00:14)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oyun Dosyalarıyla Bitim Sürelerin Değiştirebilirsin. Misal Victoria 2 Oyunu 1836-1936 Yılları Arasında Geçen Bir Oyun. Ben Oyunu 1836-2023 Arası Yaptım.

Değiştirebilirsiniz. Kabul Bir Süre Sonra Sıkıcı olabiliyor ancak Dünyaya Kafa Tutmak Ayrı Hoş :)

Bakın Bunu Ben Bilmiyordum Ama Age Of Empiresde Varmıdır Bilmiyorum.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tam Olarak Strateji Oyunumu Bilmem Ama.

Space engineers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yok o macera-aksiyon tarzındaydı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mount & Blade en sevdiğim strateji oyunu. Ortaçağ ve Krallıklar. Ayrıca Türk şirketi TaleWorlds'ün yapması cabası. Bannerlord çıkarsa bi şekilde alıcam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
MB Sevmiyorum Demiştim 3. Oluyor :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rise of Nations oyunu bana göre strateji oyunlarında en başarılı olandır. Tavsiye ederim.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konusu Şöyle Bir Okudum da Güzele Benziyor. Irk'lar Göstermelik Olarak Konulmamış, Her Irka Göre mimari.... cümlesini duyunca hoşuma gitti oyun. Türkçe dil Desteği Var mı?
Teşekkürler Öneri İçin.

Önerileriniz Beklenmektedir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet içinde Türk ırkı da bulunuyor askerler mimariler her şey ırka özel(yeniçeriler vs vs..) Türkçe dil desteği bulunmuyor ama biraz ingilizcen iyiyse rahat oynarsın.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1-2 Oyun indiriyorum torrent'ten. bittiği gibi deneyeceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Age of Empires ve Red Alert'i öneririm, muhteşem oyunlardır. Zamanında az oynamamıştım, internetin olmadığı zamanlarda birebir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping