Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tüm Forumlar 1.6.14 Güncellendi
Tüm forumlar 1.6.14 sabah karşı güncellendi bilginize. Forumlarınızla ilgili hataları buraya bildirin.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgilendirme için teşekkürler adminim..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı olsun.İNŞALLAH 1.6.14 Bütün forumlara hayırlı olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgilendirme için teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1.6.14'e Yükseltilildiğini Ve Sorunları Olanın Buraya Bildiriceği Söylenmiş Sorununuz Yoksa Niye Bilgilendirme İçin Sağol Adminim Gibi Mesaj Yazıp Post Kasıyorsunuzki ?
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2014 Saat: 18:11)Saint Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1.6.14'e Yükseltilildiğini Ve Sorunları Olanın Buraya Bildiriceği Söylenmiş Sorununuz Yoksa Niye Bilgilendirme İçin Sağol Adminim Gibi Mesaj Yazıp Post Kasıyorsunuzki ?

Forumumuz güncellendi ne yapalım hata mı arıyalım.Her şeyede üyelerimiz hemen post kasıyorsun diyorlar.Bunada anlam veremiyorum açıkçası.Post kassaydık her konuya teşekkürler yazardık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yeni Eklentiler Geldimi?
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2014 Saat: 18:13)DarKRooM Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-07-2014 Saat: 18:11)Saint Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1.6.14'e Yükseltilildiğini Ve Sorunları Olanın Buraya Bildiriceği Söylenmiş Sorununuz Yoksa Niye Bilgilendirme İçin Sağol Adminim Gibi Mesaj Yazıp Post Kasıyorsunuzki ?

Forumumuz güncellendi ne yapalım hata mı arıyalım.Her şeyede üyelerimiz hemen post kasıyorsun diyorlar.Bunada anlam veremiyorum açıkçası.Post kassaydık her konuya teşekkürler yazardık.

Niye Alınıyosunki ? Bu Konu Sorunları Bulup Çözmek İçin Veya Gördüğünüz Sorunlasrı Bu Konu Altında Söylemeniz İçin Açılmış Bilgilendirme İçin Olsaydı MyBB 1.6.14 e Yükseltildi yazardı sadece tüm forumlarda thead üstünde falan yazıyor bu duyuru

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2014 Saat: 18:25)Saint Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-07-2014 Saat: 18:13)DarKRooM Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Niye Alınıyosunki ? Bu Konu Sorunları Bulup Çözmek İçin Veya Gördüğünüz Sorunlasrı Bu Konu Altında Söylemeniz İçin Açılmış Bilgilendirme İçin Olsaydı MyBB 1.6.14 e Yükseltildi yazardı sadece tüm forumlarda thead üstünde falan yazıyor bu duyuru
Saçmalıyorsun iyice yazdım konuyu oku bilginize yazmışım.Adaylığınızı alıyorum.Agresif insanları burada yönetici istemiyoruz.Konuyu amacından saptırıyorsunuz.
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hem uykum var hemde bi iki kişiye çok pis sinirliyim bu forumdan kusruma bakmayın

yav ben bu rütbe almayı ne zamandan beri bekliyodum ya alınmış 2 dakkada

ya abi ya şu rütbeyi niye alıyosun ya ne zamandır uğraşıyorum ben burda bölüm şefi olmak için ya

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2014 Saat: 18:41)Saint Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hem uykum var hemde bi iki kişiye çok pis sinirliyim bu forumdan kusruma bakmayın

yav ben bu rütbe almayı ne zamandan beri bekliyodum ya alınmış 2 dakkada

ya abi ya şu rütbeyi niye alıyosun ya ne zamandır uğraşıyorum ben burda bölüm şefi olmak için ya

Özel Durumlarınızı Foruma Yansıtmamanız Gerekir Merak Etme Karanlık Adminimiz Düzelme Görürse Geri Verir Yetkiniizi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok çabuk güncelleniyor, bunun içinde uğraşıyorsunuz sağolun..
Hiçbir hata yok şuan.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sabah tüm forumların taşındığını görmüştüm, saat 6 gibi benim forumum taşındı onu bekledim şimdi ise yükseltildiğini gördüm sistemde olan yavaşlık azalmış. Sorun olursa buradan bildiririm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destek.10tl.net'te Birinin Profiline Girdiğinde NErde Olduğunu Söyler Ancak Bilinmeyen Bölge YAzıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2014 Saat: 20:18)thekinq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Destek.10tl.net'te Birinin Profiline Girdiğinde NErde Olduğunu Söyler Ancak Bilinmeyen Bölge YAzıyor.

O Sorunu ben bildirmiştim, düzelecek dendi 1-2 Hafta beklememizi söyledi admin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2014 Saat: 20:20)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-07-2014 Saat: 20:18)thekinq Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Destek.10tl.net'te Birinin Profiline Girdiğinde NErde Olduğunu Söyler Ancak Bilinmeyen Bölge YAzıyor.

O Sorunu ben bildirmiştim, düzelecek dendi 1-2 Hafta beklememizi söyledi admin.

Bilgilendirmen İçin Teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
On Off Offlocklar falan kırık gözüküyo
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-07-2014 Saat: 01:03)By0mer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: On Off Offlocklar falan kırık gözüküyo
forumunun adresi ne?
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-07-2014 Saat: 01:15)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-07-2014 Saat: 01:03)By0mer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: On Off Offlocklar falan kırık gözüküyo
forumunun adresi ne?

haxeuropa.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-07-2014 Saat: 01:28)By0mer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-07-2014 Saat: 01:15)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
forumunun adresi ne?

haxeuropa.10tl.net
bunun güncellemeyle ne alakası var? on off ikonlarını aldığın yerde sorun var.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping