Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satılık D-Script
Heart 
Durum: Açık — Teklif Verilebilir
Fiyat: 10TL üzeri teklifler (arttırma usulü)
Alışveriş Şekli: Paypal
Yazılan Dil: PHP, HTML5, CSS3
Açıklama: Script daha önce benzeri olmayan bir sosyal medya scriptidir. Nasıl bir script olduğunu alıcıya söyleyebilirim. 2013 Ağustos'unda başlamıştım. Yoğunluk nedeniyle yarım olarak satıyorum.
Demo : 
Kod:
http://tr-tr.net16.net/

Resimler

OJ2BaA.png

JdL6Wn.png

Özellikler

•Ana sayfa ve üye sayfaları büyük oranda tamamlanmıştır. Resimde görünen özellikleri sorunsuz çalışmaktadır.
•HTML5'in tüm imkanları kullanılmıştır.
•SEO'ya zararlı hiç bir kod yoktur.
•Veritabanı işlemleri OOP mantığıyla yapılmaktadır.
•GelişMEmiş bir admin paneli bulunmakta ama bir sorun olduğu için fotoğrafını paylaşmadım.
•Kodlanan kısmında bilinen herhangi bir açık bulunmamaktadır.
•Inline Comment mantığı benimsenmiştir.
•Tüm resimler IMAGES klasörü altında toplanmıştır.
•Sayfalardaki ortak tasarımlar template dosyasındadır.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Demosu var mı, güzel bir alt yapısı var gibi duruyor.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2014 Saat: 03:41)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Demosu var mı, güzel bir alt yapısı var gibi duruyor.

Teşekkür ederim yorumunuz için. Hiç bir siteye yüklemedim. Lokalde kodluyorum. Demosu yok. Ama ilgilenen olursa yükleyebilirim.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok basit ama güzel başarılı :) yerinde olsam bunu geliştirirdim.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2014 Saat: 04:22)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok basit ama güzel başarılı :) yerinde olsam bunu geliştirirdim.

Zaten geliştiremediğim için satıyorum. :) Çok fazla vaktim yok. Boşu boşuna dosyalar arasında bekliyor. Hard diskime yazık :) Ama vaktim olsa geliştirirdim.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

TÜM KONULARIM

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fatih abi, aslında sen bu scrpit'i 2-3 haftada geliştirirsin, bence şuanki haliyle bile güzel bir scrpit hem hoş hemde güzel, bence geliştir abi..

Hayırlı satışlar Fatih abi.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-07-2014 Saat: 04:59)Soulless Boss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fatih abi, aslında sen bu scrpit'i 2-3 haftada geliştirirsin, bence şuanki haliyle bile güzel bir scrpit hem hoş hemde güzel, bence geliştir abi..

Hayırlı satışlar Fatih abi.

O kadar basit değil :) Teşekkürler yorumun için.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

TÜM KONULARIM

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı Satışlar Hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı Satışlar Dİyerek Başlıyorum Buna Benzer Scriptler var. Daha FArklı Kılan ŞEyler Olmalı Bence. Güzel Olmuş Hocam Bunu Yapmakda BAsit Değil Yani.

Bende BAşladım 2-3 Gün Önce Daha %3 De :=) Bnmde Galeri Scripti :)(resim Galerisi + Upload)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumlar icin tesekkurler. Script in benzerleri var fakat fikir son derece özgün. Alıcıya fikri söyleyebilirim. Beğenirse uygular.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

TÜM KONULARIM

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı Satışlar.Script Güzel Olmuş Fakat Tasarım Açısından Biraz Zayıf Kalmış.Tekrardan Hayırlı Satışlar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel olmuş geliştirilmeli
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Demo eklenmiştir.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

TÜM KONULARIM

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tasarımının modern ui tasarımla yenilenmesinin gerektiğini düşünüyorum, hayırlı satışlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-05-2015 Saat: 18:14)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tasarımının modern ui tasarımla yenilenmesinin gerektiğini düşünüyorum, hayırlı satışlar.

Yorumunuz için teşekkurler
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

TÜM KONULARIM

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı satışlar abi.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping