Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10tl.net'i Bırakıyorum.
Exclamation 
http://forumfun.10tl.net/

10tl.net'te Destek Sıfır.

Forumu Geri Alma Hakkında Adminlere Mesaj Atıyorum, 1-2 Saatte Bitecek Bir İş İçin 10 Gün Bekletiyorlar.

Herşey İçin Beklemeye Gerek Yok.Diğer Hosting Firmalarının Destekleri Süperken 10tl.net'te Yerleşmiş Bir Bahane "Herkesin Özel Hayatı Vardır."

10tl.net'i Bırakıyorum, Ama MyBB'yi Değil.Forumfun'u Kalıcı Olarak Kapadım.Yaz Tatilinde Yeni Bir Forum Açıcam.Hosting Domain Falan.Gelmek İsteyen Varsa Gelir.

10tl.net'i Bıraktığım İçin Buraya Da Girmeyeceğim İsterseniz Banlayın Hesabımı Hadi Eyvallah.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Buranın senin gibilere ihtiyacı yoktu zaten.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Siteyi kapatman gerçekten kötü olmuş, bana verebilirdin :) Verebilirmisin peki?
PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2014 Saat: 20:55)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Buranın senin gibilere ihtiyacı yoktu zaten.

İlla küfürmü etmem lazım sinirimi bozma kaybol

(02-06-2014 Saat: 20:56)Secilmis42 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Siteyi kapatman gerçekten kötü olmuş, bana verebilirdin :) Verebilirmisin peki?

Yarısından çok konuları silinmiş bir forum?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Abi Steni Bana Ver Nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2014 Saat: 20:57)ForumFun Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-06-2014 Saat: 20:55)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Buranın senin gibilere ihtiyacı yoktu zaten.

İlla küfürmü etmem lazım sinirimi bozma kaybol

(02-06-2014 Saat: 20:56)Secilmis42 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Siteyi kapatman gerçekten kötü olmuş, bana verebilirdin :) Verebilirmisin peki?

Klavye erkekliği yapma bana gidiyorsan git.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2014 Saat: 20:57)ForumFun Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Olsun yinede çok sevdiğim bir forum, devredersen bana çok mutlu olucağım :)
Harika projelerim var o forumla.
----
Kaily sen bir yetkilisin,
Davranışlarına dikkat etmelisin.
PGM
Teşekkür verenler:
Banada verebilirsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İyi ki güzel bir forumu var arkadaşın hepiniz pervanesi oldunuz maşallah.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güzel bir forumu diye değil, kendisini sevdiğim için.
Sen bu forumda niçin yetkili oldun? Destek ver diye.
Ama sen üyeleri kışkırtıyorsun, dikkatli olmanı tavsiye ederim.
Öbür bir gün Neon Blazer gibi yetkin alınabilir.
PGM
Teşekkür verenler:
Geçmiş olsun bırakmamanı devam etmeni öneririm.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Abi Bana Verirmisin ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2014 Saat: 21:04)Secilmis42 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir forumu diye değil, kendisini sevdiğim için.
Ben yetki için burada değilim.
Şuan konumuzunda destek vermek ve üyeleri kışkırtma ile hiç uzaktan ve yakından alakası yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2014 Saat: 20:54)ForumFun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://forumfun.10tl.net/

10tl.net'te Destek Sıfır.

Forumu Geri Alma Hakkında Adminlere Mesaj Atıyorum, 1-2 Saatte Bitecek Bir İş İçin 10 Gün Bekletiyorlar.

Herşey İçin Beklemeye Gerek Yok.Diğer Hosting Firmalarının Destekleri Süperken 10tl.net'te Yerleşmiş Bir Bahane "Herkesin Özel Hayatı Vardır."

10tl.net'i Bırakıyorum, Ama MyBB'yi Değil.Forumfun'u Kalıcı Olarak Kapadım.Yaz Tatilinde Yeni Bir Forum Açıcam.Hosting Domain Falan.Gelmek İsteyen Varsa Gelir.

10tl.net'i Bıraktığım İçin Buraya Da Girmeyeceğim İsterseniz Banlayın Hesabımı Hadi Eyvallah.

bari forumunu verseydinde faydalansaydık bana verirmisin kardeşim sevap :) ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2014 Saat: 21:02)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İyi ki güzel bir forumu var arkadaşın hepiniz pervanesi oldunuz maşallah.

Zaten hep bu forumfunu çekemeyenler yüzünden bu hale geldi sitem.Biri Konuları Siler Biri Siteye Saldırır böyleyiz yani.

(02-06-2014 Saat: 21:04)ForumYol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş olsun bırakmamanı devam etmeni öneririm.

Diğer Hosting Firmaları, Düzgün Bir Firma Olabilmek İçin Gece Gündüz Çalışıyorlar.Gece Yarısı Atılan Ticketlere Bile Kısa Zamanda Cevap Geliyor.
Bide 10tl.net'e Bakalım.1 Özel Mesaj Atınca Bekle 10 Gün.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2014 Saat: 21:04)Secilmis42 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir forumu diye değil, kendisini sevdiğim için.

Ben laf kelimesi değilim burda. Her gelen benim nickimi ağzına almasın. ForumFun'u ben alabilirim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Abi Siteni Bana Ver Nolurrrrrr
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2014 Saat: 21:08)ForumFun Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-06-2014 Saat: 21:02)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İyi ki güzel bir forumu var arkadaşın hepiniz pervanesi oldunuz maşallah.

Zaten hep bu forumfunu çekemeyenler yüzünden bu hale geldi sitem.Biri Konuları Siler Biri Siteye Saldırır böyleyiz yani.

(02-06-2014 Saat: 21:04)ForumYol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş olsun bırakmamanı devam etmeni öneririm.

Diğer Hosting Firmaları, Düzgün Bir Firma Olabilmek İçin Gece Gündüz Çalışıyorlar.Gece Yarısı Atılan Ticketlere Bile Kısa Zamanda Cevap Geliyor.
Bide 10tl.net'e Bakalım.1 Özel Mesaj Atınca Bekle 10 Gün.
Yoo,benim forumfunu çekemediğimden değil başka bi sebepten dolayı,forumun gayet güzel ne diyeyim güzel forum yapmışsın ama sebebi bu değil.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2014 Saat: 21:09)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ben laf kelimesi değilim burda. Her gelen benim nickimi ağzına almasın. ForumFun'u ben alabilirim.
Seni laf kelimesi olarak göstermiyorum burada, örnek olarak gösteriyorum.
Lütfen bu bir veda konusu, kirletmiyelim konuyu.
PGM
Teşekkür verenler:
(02-06-2014 Saat: 21:11)Secilmis42 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-06-2014 Saat: 21:09)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Seni laf kelimesi olarak göstermiyorum burada, örnek olarak gösteriyorum.
Lütfen bu bir veda konusu, kirletmiyelim konuyu.

Başkasını örnek gösterin. Beni değil.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

En Güncel Paylaşım Platformu ! -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping