Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kursun Asker Nie ban
Bakin kursun asker yetkiliere karsi azda olsa saygisizlik yapmis olabilir ama yinede kendisi özür diledi ve gerekli cezayi aldi nicin atildi sorabilirmiyim adam hatasini anladiktan sonra ozurunu diledikten sonra nie atiliyor lutfen uyeler bu konuya yorum yazmasinlar sadece gorevli olanlar cevab versin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sebep; Yöneticiye sayıgısızlık ve çalıntı tasarım. 1 Hafta ban atılmış sabretsin.
PGM
Teşekkür verenler:
Siz Avukatımısınız Acaba?.Yetkiliyle Doğru Konuşmuyor Ve Kendisine Ait Olmayan Tasarımı Kendisine Israrla Ait Gibi Gösterdi.Yeterli Sebepmi?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bakin adam saygisizlik yapmis olabilir ama ozur dilemis ve calinti tek bu adammi yapior burdaki bazi arkadaslarinda paylasimlarinda alinti var onlara ne diceksiniz onlarda ccalintiya girmiyormu hem paylasim sahibi sorun cikarmadiktan sonra nie bukadar sorun yapiorsunuzki mesala bugun gordgum furkan oda calinti yaparak bazi seylerini degistirmis buna ne diceksiniz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Furkan Teamviewer`da Benim Gözümün Önünde Yaptı..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hem avkatayim hem abisiyim hemde dayisiyim hemde benim yegenim hemde kardesim gibidir ozaman furkanida atin siteden onunda bir paylasimi calinti ve bazi yerlerini degistirerek paylasim yapti ona ne diceksiniz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2014 Saat: 17:20)AsKRal Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bakin adam saygisizlik yapmis olabilir ama ozur dilemis ve calinti tek bu adammi yapior burdaki bazi arkadaslarinda paylasimlarinda alinti var onlara ne diceksiniz onlarda ccalintiya girmiyormu hem paylasim sahibi sorun cikarmadiktan sonra nie bukadar sorun yapiorsunuzki mesala bugun gordgum furkan oda calinti yaparak bazi seylerini degistirmis buna ne diceksiniz

Çalıntı ?

eminmisin gel Bir Yetkili Gelsin Yine Yaparım Furkan Çalıntı Yapmış Mış
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim, şimdi çalıntıyı tek omu yapıyor deme.
Belki o tasarıma özenmişlerdir, bunu kimse bilemez.
Ama "Kurşun Asker" adlı üyemizin çalıntı tasarımı açıkça ortadaydı.
PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2014 Saat: 17:22)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Furkan Teamviewer`da Benim Gözümün Önünde Yaptı..

Senin gozun onunde yaptgini nerden bilecem senin dogru soyledigini nerden bilecem ben tek furkani degil mesela sizlerin paylasimlarida calinti. Arka plan resimleri onlarda calinti buna ne diceksiniz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İleri Gidiyirosun.Karşında Yetkili Var.İnanmıyorsan İnanma Yalan Borcum Yok.Devam Edersen Uyarı Vericeğim..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Novruz secilmis ve digerleri sizin resimlerde hic calinti yokmu Allah icin soyleyin hicmi calinti yok resimlerinizde
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2014 Saat: 17:27)AsKRal Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Novruz secilmis ve digerleri sizin resimlerde hic calinti yokmu Allah icin soyleyin hicmi calinti yok resimlerinizde

Ya DerinDarbe Herkezi Uğraştıyosun Boşuna İşsiz Herif

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ha ha ha, çalıntı resim?
Çalıntı resim mi? dur açıklıyım farkları;
Çalıntı resim; Direk sunmak.(ben yaptım diye)
Bizim yaptığımız tasarımlar; Layer denir. Layerleri birleştirdinmi ortaya güzel görünüm çıkar, çalıntı resimden hiç bir eser kalmaz...
PGM
Teşekkür verenler:
Ne derin darbesi kardesim ne sacmaliyosun sen
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2014 Saat: 17:30)AsKRal Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne derin darbesi kardesim ne sacmaliyosun sen

DerinDarbe Sin işte Çok Belli

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tamm arkadaslar susuyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çalıntımı?
Tasarımlarım Çalıntı Olsaydı Şimdi Burada Olmazdım.
Çalıntı Dediğin Senin Gibi Başkasının Tasarımını Kendininki Gibi Göstermektir..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hepiniz haklsiniz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
o tasarımların birinin çalıntığı olduğuna dair kanıt göster forumu bırakıcam gidicem bak

PakiNDa.png

hep aynı mesaj hep bu tür mesajlar atıyor sonra banlanıyor

nedeni derindarbe olması

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yaptığım işlemlere sebeplerini açıklayarak yazıyorum .. Bunu yapmama rağmen ek olarak hiçbir üyeye hesap vermem .
Yolun açık olsun.
Kilit+Çöp.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping