Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek Ailesine Veda Ediyorum
(09-04-2014 Saat: 22:49)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1 dakika siz bu çocuklarla niye uğraşıyorsunuz fexe'nin yönetimine sorsanıza.

Kimse açık değil baktım ben işiniz yoksa siz bakarmısınız fexeye bi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 22:49)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1 dakika siz bu çocuklarla niye uğraşıyorsunuz fexe'nin yönetimine sorsanıza.

Kardeşim çocuk derken biz burada yardim etmek istiyoruz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Herkes sakin olsun. Fexe'yi araştırıyorum şu an.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teknology aramıştı fexenin kurucularını doğrulamışlar öyle demişti bana intihar falan demiştim ben gerçekten çok kötüyüm intiharı duyunca geri çekeceklerini söylemişler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kanka, davaya çıkarsan şahit biz olacağız. Onlar büyük olsa bile biz bize yeteriz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İnşallah bir şey olmaz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 22:48)zorbaba Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-04-2014 Saat: 22:46)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sakın mesajları silme tek kanıt onlar.

Aynen sanmıyorum ama mahkemelik olursan kanıt değerinde

Çok iyi motive ediyosun kanka :SDffd.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 22:54)ForumYol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teknology aramıştı fexenin kurucularını doğrulamışlar öyle demişti bana intihar falan demiştim ben gerçekten çok kötüyüm intiharı duyunca geri çekeceklerini söylemişler.

O zaman endişe gerektiren bir durum yok. Yasalar ve Destek.10tl.net senin yanında.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 22:58)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-04-2014 Saat: 22:54)ForumYol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teknology aramıştı fexenin kurucularını doğrulamışlar öyle demişti bana intihar falan demiştim ben gerçekten çok kötüyüm intiharı duyunca geri çekeceklerini söylemişler.

O zaman endişe gerektiren bir durum yok. Yasalar ve Destek.10tl.net senin yanında.

Eğer ben mahkemeye çıkarsam bir daha kimsenin suratına bakamam.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim ben burda Geyik bölümünden para toplarım, davaya gelirim. ;)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim rahat ol kaç kere söylendi bilmiyorum ama çıkmazsın. Zaten mahkemeye çıksan bile sanki adam öldürdün de yüzlerine bakamayacaksın. Alt-ı üstü bir yanlış anlama gibi birşey. Hem sadece bir rank için mahkemeye değmez. O ranklar En fazla 20 dakikalık iş ama Mahkeme desen duruşma vs. vs. ohoo :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Adamın IP adresine baksana ? Destek forumunda IP tarama, kendi forumlarımızdada IP tarama yaparız.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ip adresine baktım sadece 1 kez üye olan Av.Nimetullah Topu gözüküyor destekten ben taratamam.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

(09-04-2014 Saat: 22:58)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-04-2014 Saat: 22:48)zorbaba Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-04-2014 Saat: 22:46)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sakın mesajları silme tek kanıt onlar.

Aynen sanmıyorum ama mahkemelik olursan kanıt değerinde

Çok iyi motive ediyosun kanka :SDffd.

@helper ben o kardeşimizin ikna etmek icn neler yptm
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 23:08)ForumYol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ip adresine baktım sadece 1 kez üye olan Av.Nimetullah Topu gözüküyor destekten ben taratamam.

Sen taratmıcaksın, yetkililer taratacak. :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Biri seni çok iyi bir şekilde korkutmuş, işleri güçleri yok adamlar sahte nick alıp foruma gelip mesaj atıyor. Akşam akşam hiç güleceğim yoktu.:)
Şüphen hala varsa yarın fexe teknik adminine bu konuyu sorabilirim. Ama endişeye gerek yok, etrafta böyle çok ergen var. :)
Ki, o rankları yapan kişi de forumexe sahibi değil. Rankın sahibi gelsin, kendisi söylesin ne söyleyecekse...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 23:11)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biri seni çok iyi bir şekilde korkutmuş, işleri güçleri yok adamlar sahte nick alıp foruma gelip mesaj atıyor. Akşam akşam hiç güleceğim yoktu.:)
Şüphen hala varsa yarın fexe teknik adminine bu konuyu sorabilirim. Ama endişeye gerek yok, etrafta böyle çok ergen var. :)
Ki, o rankları yapan kişi de forumexe sahibi değil. Rankın sahibi gelsin, kendisi söylesin ne söyleyecekse...

Bu arada bir tek o kullan miyor ki
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İlk Olarak Kardeşim Bırakmamanı Tavsiye Ederim Ben Bilişim Suçlarına Onların Rankı İle Şikayet Edildiğimi Söylendi Bende Kaldırdım Rankları Ve Telif Hakkı Diyorlar Bilişim Suçları Diyorlar

Babamın Hapse Gireceği Ailemin 50.000 Lira Para Cezası Gelecekleri Hakkında Mesajlar Yolluyorlardı

Arkadaşım Bu İşleri Anlıyordu Ben Ozamanlar Hiçbişey Bilmiyordum Destek.10tl.net filan arkadaşım yardım ediyordu saolsun ismini vermiyim ...

Neyse 1 Ay Geçti Ve Şikayet Etmediklerini Ve Şaka Yaptıklarını Hakkında Mesaj Geldi Ve Ondan Sonra İçim Rahatladı ...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 23:18)dynAsty Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk Olarak Kardeşim Bırakmamanı Tavsiye Ederim Ben Bilişim Suçlarına Onların Rankı İle Şikayet Edildiğimi Söylendi Bende Kaldırdım Rankları Ve Telif Hakkı Diyorlar Bilişim Suçları Diyorlar

Babamın Hapse Gireceği Ailemin 50.000 Lira Para Cezası Gelecekleri Hakkında Mesajlar Yolluyorlardı

Arkadaşım Bu İşleri Anlıyordu Ben Ozamanlar Hiçbişey Bilmiyordum Destek.10tl.net filan arkadaşım yardım ediyordu saolsun ismini vermiyim ...

Neyse 1 Ay Geçti Ve Şikayet Etmediklerini Ve Şaka Yaptıklarını Hakkında Mesaj Geldi Ve Ondan Sonra İçim Rahatladı ...

İnşallah öyledir
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
1.Si 10.Kez Söylüyorum Kimse Seni Mahkemeye Vermez
2.Si Yaşın Tutmuyor
3.Sü Ranklar Satıldı Ama Forumexe Kullanıyor
4.Sü Bu Kadar Korkma
5.Dava Felan Yok Hepsi Bir Yalan
6.Zaten O Rankları Siz Editlemediniz
7.Dahad Bir Şey Kalmasın Aklında
8.Rank Sahibi Mahmut Abi Ve Yaşı 30 Küsür