Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek Ailesine Veda Ediyorum
(09-04-2014 Saat: 23:23)TheCaspeR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1.Si 10.Kez Söylüyorum Kimse Seni Mahkemeye Vermez
2.Si Yaşın Tutmuyor
3.Sü Ranklar Satıldı Ama Forumexe Kullanıyor
4.Sü Bu Kadar Korkma
5.Dava Felan Yok Hepsi Bir Yalan
6.Zaten O Rankları Siz Editlemediniz
7.Dahad Bir Şey Kalmasın Aklında
8.Rank Sahibi Mahmut Abi Ve Yaşı 30 Küsür
9.Senle Uğraşmazlar Bitti

Forumda avukat diye biri var kimse o doğrulamıyor bunları
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 23:23)TheCaspeR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1.Si 10.Kez Söylüyorum Kimse Seni Mahkemeye Vermez
2.Si Yaşın Tutmuyor
4.Sü Bu Kadar Korkma

Kardeşim Attigim omleri görsen ikna olmuuor
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 23:24)ForumYol Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
2.Si Yaşın Tutmuyor
4.Sü Bu Kadar Korkma

Yav seni kekliyor yaşın küçük olduğu için anla artık yav
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 23:27)TheCaspeR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-04-2014 Saat: 23:24)ForumYol Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
2.Si Yaşın Tutmuyor
4.Sü Bu Kadar Korkma

Yav seni kekliyor yaşın küçük olduğu için anla artık yav

Teknology var destekte bölüm şefi. Numarası varmış adminlerin aramış doğrulamışlar ben intihar falan demiştim onuda demiş teknology adminlere sonra geri çekiyoruz falan demiş ama forumdaki avukat gibi gösteren kişi öyle demiyor
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bak o adamı banla bnce yada avukat olduğuna dair kanıt gostersn
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 23:31)zorbaba Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bak o adamı banla bnce yada avukat olduğuna dair kanıt gostersn

En son böyle konuştuk : 3 Gün içinde rankları değiştirme hakkım var telif haklarının resmi sitesinde öyle yazıyor dedim. O Da 1 hafta önceden sizi uyardık dedi. Bende uyarı almadım dedim. Ama almadım uyarı falan hala cevap bekliyorum 40 dk dır
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence Acayip Derecede Uzattınız Bunu.. Şimdi Siz Büyük forum Olarak Fexe'yi Görüyorsunuz..
HileEvreni, Turkmmo, Fulloyun Gibi Sitelerde Var. Bunların Rankları vs. Zamanında Hep Kullanıldı. LuckyBoy'un Şuanda Paylaştığı Ranklarda Zamanında Editlenildi.. Biri Size Bir Oyun Etmiş. Sen Şimdi Şu İşin Aslını, Astarını Bir Araştır. Özellikle forumexe Adminlerinden(ki bildiğim kadarıyla şuan 2 admin var) Öğren. Açık Değillerse Yardımcılarından Falan Öğren, Araştır. Nimetullah Nedir? Nizamettin, Memduh Falan Anlarım da Nimetullah(Tövbe Yarabbi Gece Gece Çarpılacağım)..

Çok Korkmuşsun Belli..
Bence Uzatmanın Alemi Yok..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 23:43)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence Acayip Derecede Uzattınız Bunu.. Şimdi Siz Büyük forum Olarak Fexe'yi Görüyorsunuz..
HileEvreni, Turkmmo, Fulloyun Gibi Sitelerde Var. Bunların Rankları vs. Zamanında Hep Kullanıldı. LuckyBoy'un Şuanda Paylaştığı Ranklarda Zamanında Editlenildi.. Biri Size Bir Oyun Etmiş. Sen Şimdi Şu İşin Aslını, Astarını Bir Araştır. Özellikle forumexe Adminlerinden(ki bildiğim kadarıyla şuan 2 admin var) Öğren. Açık Değillerse Yardımcılarından Falan Öğren, Araştır. Nimetullah Nedir? Nizamettin, Memduh Falan Anlarım da Nimetullah(Tövbe Yarabbi Gece Gece Çarpılacağım)..

Çok Korkmuşsun Belli..
Bence Uzatmanın Alemi Yok..

Ama teknology aramış fexenin adminlerini konuşmuş doğrulamışlar. Ben intihar ederim falan demiştim teknologye oda söylemiş fexenin adminlerine bunu geri çekmişler şikayeti öyle dedi oyun ettiği flan yok bence ortada
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 23:45)ForumYol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ama teknology aramış fexenin adminlerini konuşmuş doğrulamışlar. Ben intihar ederim falan demiştim teknologye oda söylemiş fexenin adminlerine bunu geri çekmişler şikayeti öyle dedi oyun ettiği flan yok bence ortada

Avukat ayrı bir mesele onu konuşmadım,ayrıca avukat'ın sizin forumdan hesap açacağını sanmıyorum,eğer böyle fexe ile ilgili birşey olursa bana ulaş bi yerden konuşurum birdaha,avukatları ailelerinden die biliyorum ben onların.
şikayet vardı ama senin üzerine değil site üzerine baktım ayrıntılarına.Uyarı aslında yarın yapılacakmış,yarın geçerli oluyormuş ama geri çekilmiş,intihar kelimesini birdaha duymak istemiyorum.Bir ihtiyacın olursa bana söle veya başkasına yardım ederim-ederiz,Avukat ayrı birşey uyarıyı fexe ekibinden birisi belirticekmiş aslıda ama konuştuktan sonra geri çekilmiş korkmana gerek yok.

bu yüzden bırakmamanı tavsiye ederim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2014 Saat: 22:22)ForumYol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ForumKoliği güzel bir forum haline getirmek için 6 ayımı verdim. Sizler için çok uğraştım çabaladım. Sonunda güzel bir forum haline geldik her şey güzel gidiyordu. Fakat o rankları nerden kullandık bilmiyorum forumexe tipi ranklar. Mr.Muscle o rankları editleyip verdin kullandık nerden kullandık bilmiyorum gayette güzel ranklardı. Forumexeye reklam yapmaya gittim yine sırf forumumuz büyüsün diye . Ben değil bütün küçük forumlar büyüme aşamasında olan siteler reklam yapıyor mu orda ? yapıyor. Rastlamışsınızdır. Bende reklam yaptım işte sonra özel mesajlar gelmeye başladı bana forum üzerinden. Telif hakları falan filan dediler mahkemeye falan çıkacağım herhalde bilmiyorum. Telifhaklarının gerçek sitesine baktım çalıntı bir şey olursa 3 gün içinde kaldırılması gerektiği yazıyor. Bende kaldırdım Av.Nimetullah Topu diye üye oldu birisi foruma konuştuk özel mesajla forumexenin co adminleri mahkemeye ver falan demiş 3 gün içinde kaldırırsam veremiyorlarmış ama bilemiyorum. Gerçekten çok yoruldum artık forum işlerini bırakıyorum. Günde sadece destek.10tl.net e 30 dakika forumkolik.10tl.net e 10 dakika gireceğim. Forumumuz Yeni kurucularımıza emanettir herkese teşekkürlerimi sunar saygı ve sevgilerimi iletirim. Teşekkürler Destek.10Tl.Net Teşekkürler ForumKolik.

Rahat Ol Bende FORUMEXE Ranklarının Tıpa Tıp Aynısını Yaptım. Sonuç ? Bişey Yapamazlar Aslında Senin Onları Korkutman Gerek
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuşacaksanız özel mesaj yoluyla konuşun konu çok uzadı. Kilit.
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping