Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karın ağrısına çözümü olan
Sad 
Cumartesi Akşamı 3 Tane Tam Lahmacun ve 1 Ayran Yedim/İçtim.Karnım Ağrımaya Başladı Şuanda Hala Devam Ediyor 2 Gün Geçmesine Rağmen Çözümü Olan?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lavaboya git anladın sen onu :D :D
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence Doktora Danısmalısın Zehirlenmiş Olabilirsin ki Olmaz Belki Hastalık Olmus Olabilir Bende Olmusdu 3 Gün Geçmişdi Amip Mikrobu Cıkmısdı Hap Verdi Ama Hala Ara Ara Agrıyor GEÇMİŞ OLSUN....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle geçmiş olsun.
Gıda zehirlenmesi olabilir bence de bi doktora görün derim lavaboluk iş değil bence 2 günden beri ağrı varmış.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu kadar lahmacunun çok karnı şişireceğini zannetmiyorum. Zehirlenmiş olsan da başka belirtiler de olabilir ishal vb. şeyler olmalı. Belki tesadüfen gelmiş de olabilir yani lahmacunla ilgisi olmayabilir. Başka bir şey vardır belki....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#Pøwér™ Dedigi Gibi Bendede Olmadan önce Ciğ Köfte (Seyyar Satıcıydı Maç Çıkışı...) Yemiştim Benim Ailemde Ona Bagladı Ama Bana Kalırsa Onunla Yedigimizle Bi Alakası Yok Diye Düşünüyorum....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok ağrı yoksa 1 gün daha bekle. Çay içme, acılı ve karışık şeyler yeme. Bilgisayar başında fazla durma. Yoğurt tüket ayran falan iç :) Geçmezse hastaneye git.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping