Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 9 Çıkmak Üzere
Bu ürünle ilgili bazı bilgi sızmaları ve iddialar, söz konusu işletim sisteminin ne zaman hayatımıza gireceğine dair önemli ipuçları taşıyor. Rusya merkezli bir teknoloji mecrasına göre Windows 9, 2014 yılının başlarında merhaba diyecek. Henüz iddia aşamasında olan ancak elde edilen bir görselle bu iddiayı bir adım öteye taşıyan söz konusu mecrada yer alan bilgilere Windows 9 yol haritası şu şekilde: Windows 9 Beta çıkış tarihi: 7 Ocak 2014 Windows 9 Ön İzleme Sürümü çıkışı tarihi: Temmuz 2014 Windows 9 RTM çıkış tarihi: Ekim 2014 Windows 9 Kararlı Sürüm çıkış tarihi: Kasım 2014 Tabii ki tüm bu süreç iddialardan meydana geliyor. Ancak Microsoft'un Windows Blue ve Windows 9 üzerinde çalıştığı neredeyse kesin olarak biliniyor. Windows Blue Haziran'da bizimle olacak

windows-9-2014-yilinda-geliyor-3085360.Jpeg

images?q=tbn:ANd9GcQg_ULx37RPn610ZUUBSwa...lpFN8If_3A

maxresdefault.jpg

win9.1.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Doğruysa süper bir şey olcak :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yani biraz zor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İşleri zor duyduğuma göre gece gündüz uğraşıyorlar ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
microsoft şirketine kolay gelsin...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kaynak sağlammı ? doğruluğu kesin gibi gelmiyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağlam Kardeşim Win 9 erken çıkacaktı sızmalar filan olmuş bide oyun kaldırmama problemi onlarla ilgileniyorlarmış ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer Doğruysa Harika ..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
daha 8 yeni çıktı ne 9 u :( windows 8 i 8.1 e güncelledim pc yavaşladı 9 daha köt olur bence.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Doğru. Windows 9 Çıkıcak Diye Bildirdiler Fakat, Resimler Orjinal Değil Açılışı Öyle Olmayacak Arayüzüde Ayni Şekilde Resimdeki Gibi Olmaycak Daha Farkli. FB Sayfasından Veya Sitesinden Bakin Derim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Direkt Yüklenmesi Grekiyor 8.1 Güncellenyince Öyle Sorunlar Var Maalesef..

Bilgi Saölamsa Metro İstemine Bkatım Karışık Biraz Umarım Tam Sürüm Çıkınya Kusursuz Olur..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çıktığı Gün CD`sini Alcam Pcmi Win 9 Yapcam ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping