Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ChangUonDyu Ekleme I Anlatım
Arkadaşlar ilkten

Admin kp + plugınler + ChangUonDyu aktifleştir - kur ' a tıklıyoruz.

Daha sonrada yapılandırmadan eklentiye girerek chatbox adrese sitemizin ismini yazıyoruz ve

admin kp + şablon stil + şablonla + kulandığımız tema + ana sayfa şablonları + index oraya giriyoruz

{$changfcb} kodunu {$header} kodunun altına yapıştırıyoruz ve chatbox da konuşmaya başlıyoruz.

Silmek için prune kodunu kulanıyoruz.
bir kulanıcıyı banlamak için /ban komutunu kulanıyoruz /ban yazıp kulanıcının ıp adresini yazıyoruz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Beyler dikkat edin. Eklentiyi hacklemişler. Chatbox yerine Cerberyus adlı şahsın teması geliyor. Size bir zararı olmaz ama kullanamazsınız.

Cerberyus dost diyebileceğim birisi. Konuşup halletmeye çalışacağım :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(04-02-2012 Saat: 06:45)AlonsoHoffman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beyler dikkat edin. Eklentiyi hacklemişler. Chatbox yerine Cerberyus adlı şahsın teması geliyor. Size bir zararı olmaz ama kullanamazsınız.

Bende konuşup işi çözmeye çalışıyorum zaten :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(04-02-2012 Saat: 21:32)Anıl Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-02-2012 Saat: 06:45)AlonsoHoffman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beyler dikkat edin. Eklentiyi hacklemişler. Chatbox yerine Cerberyus adlı şahsın teması geliyor. Size bir zararı olmaz ama kullanamazsınız.

Bende konuşup işi çözmeye çalışıyorum zaten :D

Bu konunun çözümü yoktur.Eklentiyi sitenize eklemeyiniz.Sitenize eklediğinizde her sitede aynı yazılar gözüküyor bir sitenin chatine yazarsanız diğer sitelerede gidiyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
konu kilit çöp ozman bençe
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2012 Saat: 12:10)arsivforum Nickli Kullanıcıdan Alıntı: konu kilit çöp ozman bençe

Kilit + Çöp
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping