Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Veda Zamanı Geldi...
Evet arkadaşlar,

Çok uzun zamandır ayrılma isteğim vardı. Ve artık o ayrılma zamanı geldi. Belki sizin için ani olabilir, ama benim için öyle değil.

Veda etmemin sebepleri çoktur. Ben çalışan bir insanım, ekmeğimin peşindeyim. Para lazım tabi ki, geçim derdiyle uğraşıyorum. İşlere daha fazla yoğunlaşmam gerekiyor.

Aslında bu benim için de, sizin için de üzücü, ani olsa da hayat şartları engel oluyor tabi ki. Kiminiz boş gezebilir, kiminiz okul okuyor, kiminiz de çalışıyor olabilir, ama her insanın en azından işi gücü var.

Belki hiç gelmeyebilirim. Belki de gizlice gelirim farkında olmazsınız. Benim ne yapacağım belli olmaz. :)

Bir de diğer sebep bazı üyeler. İnsanlara ne kadar yardım edersiniz iyilik edersiniz, kötülük bulursunuz ya, bana da öyle oluyor. O kendini bilmez, kafa tutan, arkamdan konuşan varsa, elbet bir gün karşılarız, Ama o zaman merhametimi yine esirgemem. sabırlı biriyimdir, ama sabrım taşarsa olacakları hiç düşünemezsiniz. Kimse benim akrabam, kardeşim, arkadaşım falan değil. Bende kimsenin yakını değilim. Adam olsun herkes. İçinizdeki insanlığı öldürmeyin. Sevgi ve saygı içerisinde geçinin.

Benim size karşı yanlışım olduysa, affedin. Özür dilerim. "Hatasız kul olmaz." Evet, bu söz gerçekten de doğrudur. Önemli olan; hatayı tekrar yapmamak.

Hakkınızı helal edin. Benden yana size hakkım helaldir. Dünya 3 günlüktür. Dün geçti, yarın ne olacağı belli değil, o zaman bugünün kıymetini bilin. İyi değerlendirin.

Not: Kimse eleştiri yapmasın, istemiyorum. Yorum yapacaksanız, iyi dileklerinizi yazmanızı beklerim.

Saygılarımla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hadi Hayırlısı :) İnş. zamanın olurda bol bol uğrayıp tavsiye verirsin .)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşçakal Tekno... Biraz atışmışlığımız var, olsun. Fakat bir hoşçakal demeden bırakmam seni. Kendine iyi bak, ALLAH'a Emanet ol. Hakkını helâl et. Emeğin var... :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşçakal Tekno Ne Kadar Seni Tanımasamda Hoşçakal Demek İstedim'Ortama Uyuyoruz Çaktırma :D' İnşallah Bolca Girersin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sad 
@Teknolojik nerden çıktı bu vada işi.Ayrılmak vade filan yok..Burdasın..Belki içinizde en yaşlı benim..Ama ben bile veda etmiyorum..İşten geliyorum ve pc başına hemen koşuyorum.Ve insanlara yardım ediyorum..Yardım etiklerimin bir çoğu ALLAH senden razı olsun shanex diyor ve bu bana inanki huzur veriyor.Paylaşımın sınırı yok ..paylaşımın vedasıda yok..Ben bu paylaşımı 15 yıldır yapıyorum.Sana üzün ömür vede güzel paylaşımlar diliyorum..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar o kadar ikna etmeye çalıştım ama fikrini değiştiremedimsad_smiley.gif çok uzun süreden beri destekdesin emeklerin çok büyük kim bilir kaç insana yardım ettin bu güne kadar umarım bu seni son görüşümüz olmaz yine gelirsin Allaha emanet ol herhangi bir kusumuz saygımız olmuşsa affet beni ve bütün 10tl ailesini sad_smiley.gif
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:( inşallah arada uğrarsın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Seviliyorsun Gitmesen Olmazmı :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Abi seninle birçok siteyi beraber yönettik bana çok yardımın dokundu eyv..
Yolun açık olsun beni unutma.. Allah'a emanet ol.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
herşeyin hayırlısı olsun....allah a emanet ol
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-01-2012 Saat: 07:00)Rüzgar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: herşeyin hayırlısı olsun....allah a emanet ol

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ara sıra yamuk yapsanda eleştiri yapsanda bu normal birşey. Genede bu sitede önemli bir yere sahipsin. Eminimki arasıra bi göz gezdirirsin. Gören duyanda bilgisayarını satıyon sancak :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hayırlısı neyse O olsun kardeş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşçakal Teknolojik,yolun açık olsun.
Umarım siteye girme imkanı bulursun.
Reel(Gerçek) hayatında başarılar...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İşinde başarılı ve önü açık, buraya tekrar uğraman dileğiyle :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşçakal Tekno gizli gelme gelince belli et
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güle Güle Kardeşim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yOLun Açık Olsun Bana Yardımın Cok Oldu ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu kararın hayırlı wesileye olması dileğiyle hayatında başarılar..Selametle...
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bize çok yardımın dokundu.
Yazamadığım için kusura bakma o an meşgüldüm ama birşey demeden geçmek istememiştim.

Güle güle bir gün mutlaka gelceksindir.
Bize çok yardımın oldu..
Sizden birşey rica edecektim ama hayırlısı böyleymiş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping