Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TL.NET 2. Sayı Çıktı!
Merhabalar,

Gazeteyi an itibariyle çıkarmış bulunuyorum. Neden grafik halinde çıktı diyenler olabilir, ama bir foruma sadece yazı yazmaktan daha iyi bir fikir olduğunu düşünüyorum.. Umarım beğenilir, 1 saat uğraştım desem yeridir..

tr92y.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Keşke tek sayfa olmasaymış. Sevdim :) Eline Sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok uzun sürdü 2. sayının cıkması
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Seo hakkında ki her sorunuz için buradayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-10-2013 Saat: 00:38)HonoraryMore Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok uzun sürdü 2. sayının cıkması

Konumuzun bu olduğunu sanmıyorum?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uzun sürdü ancak güzel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güzel olmuş
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Seo hakkında ki her sorunuz için buradayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ek Bir Köşedaha olsturabilirsin web site incelemesi elşetirmen olarak iyi gidiyorusun başarılar ;)
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tasarım iyi profesyonelce olmuş ama bir dergi çıkarılıyorsa tasarım halinde değil dergi programları vardı onları kullanarak çıkarılmalı bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-10-2013 Saat: 01:21)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ek Bir Köşedaha olsturabilirsin web site incelemesi elşetirmen olarak iyi gidiyorusun başarılar ;)

Fikri değerlendireceğim, teşekkür ederim abi. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Furkomm gazeteyi yapmışsın tebrik ederim ama 1 sayfalık bir gazete olmaz ve bu e dergi nin amacı 10tlnette olan haberleri göstermektir bu herhafta yayınlanır ve dergi şeklinde olur bence benim dediğim şekilde yapsan daha iyi olur genede eline sağlık..

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-10-2013 Saat: 18:49)ROKS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Furkomm gazeteyi yapmışsın tebrik ederim ama 1 sayfalık bir gazete olmaz ve bu e dergi nin amacı 10tlnette olan haberleri göstermektir bu herhafta yayınlanır ve dergi şeklinde olur bence benim dediğim şekilde yapsan daha iyi olur genede eline sağlık..

Ben bu stilde devam edeceğim. Sadece bu tasarıma 1 saatimi ayırdım, paintten 5 dk da 10 sayfa çıkarıp insanların önüne sunamam.. Hiç değilse başka bir forumda zaten genelde gözüken haberlerin konularını açmıyorum. Pratiklik sağlıyorum, ilk sayıdan örnek alayım diye açtığımda bir gazete görememiştim şahsen. Önerilerin için teşekkürler..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence çok güzel olmuş. 1 sayfa yeterlidir bence. Çok olay yaşanmıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Keşke eleştirme kısmına böyle okuyanı üzücek yorum deilde okurken insanın yüzü güleceği bir yorum yapsaydınız
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-11-2013 Saat: 00:40)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Keşke eleştirme kısmına böyle okuyanı üzücek yorum deilde okurken insanın yüzü güleceği bir yorum yapsaydınız

Adı üstünde "Eleştiri." hakaret yok, kurallara aykırı birşey yok. Eleştiri neden yapılır? İnsanlar bir nevi utanarak yaptığı kusurları azaltsın diye. Mantık lütfen mantık..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-11-2013 Saat: 01:07)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-11-2013 Saat: 00:40)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Keşke eleştirme kısmına böyle okuyanı üzücek yorum deilde okurken insanın yüzü güleceği bir yorum yapsaydınız

Adı üstünde "Eleştiri." hakaret yok, kurallara aykırı birşey yok. Eleştiri neden yapılır? İnsanlar bir nevi utanarak yaptığı kusurları azaltsın diye. Mantık lütfen mantık..

sanırım http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=48558 bu konu yüzünden kızgınsınız ?
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-11-2013 Saat: 01:13)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-11-2013 Saat: 01:07)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

sanırım http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=48558 bu konu yüzünden kızgınsınız ?

Kimseye kin gütmem, hele ki gelişmekte olan bir tasarımcıya asla. Bu düzeylerde bir şey olmaz benim adıma, ama ileri de çok tekrarlanmasa çok daha iyi olur. Ama üstteki cevabımın bu konu ile alakası yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fikire 100 puan veriyorum :-) renk uyumu desen harika ama eksik bişeyler var :-) 10 üzerinden 8,5 puan veririm bu çalışmaya :-)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping