Konuyu Oyla:
  • Toplam: 9 Oy - Ortalama: 4.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acil adıyla konu açan kişiler
Öncelikle Merhaba Destek.10tl.net Ekibi Ve Üyeleri Son günlerde forumda gördüğüm kadarıyla acil başlığı ile açılan konular çok ve gözüme hiç hoş gelmiyor nedenmi ? acil kelimesi böyle şeylerde kullanılmamalıdır forumunuzu zaten yeni açmışsınız'ki ister 1000 üye olsun ister daha fazla ve logonuz yok bu bile acil sayılmaz lütfen acil'in nelerde kullanıldığını google'de araştırın adminler ve adaylarlada Özel mesaj gönderiyorum bu konudan sonra'ki onlarında aynı düşündüğünü varsayıyorum tam olarak bir üyenin şimdi acil adlı konusunu gördüm ve aynen bu cevaba verdim bundan sonra böyle konu açacaklar ve açmış olanlar bunu okusunlar ve bu bilgiyle açsınlar bundan sonra

Bundan sonra açıcak olanlara ve açmış olanlara Cevabım '' ''
Arkadaşlar böyle konulara lütfen yardım etmeyiniz.

Böyle konular hiçbirzaman acil değildir ne olduda acil ? acil'in ne anlama geldiğini biliyormusun konuyu açan kişi ? gerekirse bu kelimeleri kullananları uyarıcam.

acil'i böyle şeylerde kullanmayın konu'un başlığını bukez değiştiriyorum diğer seferde acil başlığı kullananlara uyarı vericem ''sadece sana karşı bir yazı değildir hepsini üzerine alınma fakat gün gelince acil'in böyle şeylerde kullanılmayacağını görürsünüz. ''Teşekkürler''
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağolun hocam katılıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
rikido sitenin teması warezmi banamı öle geldi ???????
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanırım Öyle. Ayrıca Mybb Linklerini Nedense Göremedim .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping