Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dünyanın en ince ve en hafif dizüstü bilgisayarı
1782826993400279.jpg

MSI, oyunseverler için MSI GS70 isimli iki versiyonu bulunan yeni dizüstü bilgisayarını duyurdu.

Tayvan merkezli MSI, oyuncular için yeni nesil dizüstü bilgisayarını duyurdu. MSI GS70 olarak adlandırılan bu model için dünyanın en ince ve en hafif dizüstü bilgisayarı olduğu söylenildi. 17.3 inç full HD ekranı bulunan ve şu an satışta olan dizüstü bilgisayarın iki versiyonu bulunmakta. Amerika Birleşik Devletleri için sunulan modelin (GS70 20D-002US) fiyatı 2.000 dolar, diğer modelin (GS70 20D-001US) fiyatı ise 1.800 dolar.
Şirket tarafından "dünyanın en ince ve en hafif dizüstü bilgisayarı" olarak nitelendirilen cihazın özellikleri arasında; Intel "Haswell" Core i7-4700Q işlemci (Turboost ile 3.4GHz), 6 GB DRR3 RAM, Nvidia GeForce GTX 765M grafik işlemci, 128GB SSD ve 750 GB veya 1 TB sabit disk gibi özellikler bulunuyor. 2.6 Kg ağırlığındaki bu cihazda ayrıca 4 adet USB 3.0, HDMI girişi ve SD kart girişi bulunuyor.
Windows 8 işletim sistemiyle çalışan ve oyuncular için geliştirilen MSI GS70 isimli dizüstü bilgisayarın ülkemize gelip gelmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Paylaşım için teşekkürler birde imza senin tasarrımmı kullanabilirmiyim?
http://img214.imageshack.us/img214/7079/kurallarmzzi4.gif
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-08-2013 Saat: 01:21)BySansar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Paylaşım için teşekkürler birde imza senin tasarrımmı kullanabilirmiyim?
http://img214.imageshack.us/img214/7079/kurallarmzzi4.gif

Konu alakasız yorumlar atmayın ömden halledin.

bu arada teşşekürler benimde böyle birşeyim olsun isterdim yani :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzelmiş teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rica ederim arkadaşlar

@BySansar kullanabilirsin kardeşim imza bana ait değil ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping