Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek.10TL.NET-V4 Hayırlı Olsun
(20-07-2013 Saat: 13:59)Namikaze Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel Olmuş Tema Ama TaaRRuz Arkadaşla Aynı Fikirdeyim Logonun Değişmesi Gerek..

(21-07-2013 Saat: 00:57)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tasarımımı kullandığınız için benim teşekkür etmem gerek :) Güzel bir tema olmuş. Hayırlı olsun.
Rica ederiz Artı Logo İçin Teşekkürler.

(20-07-2013 Saat: 12:26)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beenim soruma cevap bulunursa iyi olur.

Sorun temayla alakalı değil daha önceden oluşan sorun yine başlamış diğer admine bildirdim.

(20-07-2013 Saat: 12:29)bymfk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence Kırmızı Daha Güzel Ben Kırmzıyı Kullanıyorum .. ;)

(20-07-2013 Saat: 14:50)jungi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Önceki temayla benzer yanları var. Kırmızı olması ayrı hoşuma gitti. Emeğinize sağlık güzel bir tema yapmışsınız.
Teşekkürler.Katılıyorum Kırmızı Benim Daha Çok Hoşuma Gitti.Mavi Rengi Daha Çok Sewerim O Halde Daha Kırmızı Hoşuma Gitti.

(20-07-2013 Saat: 15:50)TheDangerous Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-07-2013 Saat: 15:36)xFeyz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kodlama bence çok hatalı. Mesela en basiti menü full img olarak yapılmış. CSS ile daha stabil olurdu

Bana kalırsa XR's ve xFeyz'in yaptığı tema kullanılmalıydı.

Onu arkadaşımız yaptığı için elimde psd bulunmadığında böyle yaptım.Bazen Sadece Görünüş Değil Yapan Kişinin Değeri Önemlidir.

(20-07-2013 Saat: 15:07)Nebulous Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://destektema.10tl.net/

Bu tema bence harika. Eklenirse çok tutulur. Bir çizimci ve tasarımcı olarak tavsiye ediyorum demedi demeyin :P :)

Bu tema kadar basit destek.10tl.net yakışmazdı.bu temayla o tema karşılaştıralamaz bile emek ve deneyim war eski yöneticilerin emeği war.Bu kadar düz düşünmeyin sırf temayı eleştirmek için sudan sebep aramayın.Hangi Temanın Kullanılacağına Biz Karar Weririz.

(20-07-2013 Saat: 14:31)Hüsamettin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bence çok iyi olmamış çok karışık :( yinede ellerinize sağlık ben beğenmedim.
not : lütfen v3 ü upload edin siteye :(

(20-07-2013 Saat: 14:20)Nebulous Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnanamıyorum çok kötü olmuş. Bana sorarsanız hiç olmamış. Mause imleci değiştirmenin sebebi nedir yani boş gereksiz bir eklenti. Allah'tan tema değiştirme seçeneği var yinede ellerinize sağlık ben beğenmedim.

edit: Temayı nasıl v3 e getirebilirim? v3 kalkmış sanırım. Ben temayı şahsen beğenmedim çok fazla eksiği var. v3 ü ekliyebilir misiniz bazı arkadaşlar v3 ile devam etmek isteyebilir.

beğenmeyenler için default war olmazsa gomobile war.herkes beğenmek zorunda değil buranın yeni teması bu alışsanız iyi olur.v3 ve diğerleri silinmiştir.3 tema wardır v4 ,default,gomobile mevcut başkada yüklenmicektir.v3 alışanlar için mavisi zaten aynısı nerdeyse.

(20-07-2013 Saat: 13:57)Secilmis42™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Bir önceki daha güzeldi diyebilirim :) Ama buda güzel olmuş ellerinize sağlık.

Beğenen Beğenmeyen Bütün Arkadaşlara Teşekkürler.Önerim Temayı Kullanın Zamanla Alışacaksınız.Bundan Önceki Temada Aynı Durum Olmuştu :)
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Harika Ve Dehşet Tema Olmuş Çok Güzel Yapmışsınız Emeği Geçen Herkese Teşekkürler
Logo Yansıması Biraz Dışarı Taşıyor.
İmza Kısmı Fazla Büyük
Bide konularda sol menü açık olunca yazılar aşağı kayıyo :D bunları düzeltirseniz daha süper olcak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2013 Saat: 16:37)bahadiriz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Harika Ve Dehşet Tema Olmuş Çok Güzel Yapmışsınız Emeği Geçen Herkese Teşekkürler
İmza Kısmı Fazla Büyük
Bide konularda sol menü açık olunca yazılar aşağı kayıyo :D bunları düzeltirseniz daha süper olcak.
ekran çözünürlüğünüz kaç ?
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2013 Saat: 17:50)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-07-2013 Saat: 16:37)bahadiriz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Harika Ve Dehşet Tema Olmuş Çok Güzel Yapmışsınız Emeği Geçen Herkese Teşekkürler
İmza Kısmı Fazla Büyük

birde genişlik ayarı olsaydı tam olacaktı :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Guzel Begendim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2013 Saat: 17:52)TheDangerous Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-07-2013 Saat: 17:50)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
İmza Kısmı Fazla Büyük

birde genişlik ayarı olsaydı tam olacaktı :)

genişlik ayarı yapılan postbitin user kısmından dolayı tam yapamıyoruz artık sonraki temaya buna uygun bir şey yapacağım bu sorunu ortadan tam olarak kaldırcam.

(21-07-2013 Saat: 18:08)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Guzel Begendim :)

yorum için teşekkürler.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel , şahane olmuş adminim ellerinize sağlık fakat ben tatile çıkacağım,çıkarken laptop'umu almak durumundayım o da biraz yavaş.
Oradan daha rahat girebilmem için destek.10tl.net v3 temasını da yedek olarak eklerseniz daha güzel olacaktır.
Teşekkür Ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema mükemmel bir tema ama alışması zor olcak eski düzene alışmıştık ama yenilikler gerek tabiki herzaman :D hayırlı olsun hepimize
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2013 Saat: 22:59)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel , şahane olmuş adminim ellerinize sağlık fakat ben tatile çıkacağım,çıkarken laptop'umu almak durumundayım o da biraz yavaş.
Oradan daha rahat girebilmem için destek.10tl.net v3 temasını da yedek olarak eklerseniz daha güzel olacaktır.
Teşekkür Ederim :)
yorumun için teşekkürler.meraklanmayın diğer temayla neredeyse aynı zaten yüklenmede fark olmucaktır.içiniz rahat olsun bizzat test ettim süre olçümü yaptım.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-07-2013 Saat: 23:01)CreationEpic™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema mükemmel bir tema ama alışması zor olcak eski düzene alışmıştık ama yenilikler gerek tabiki herzaman :D hayırlı olsun hepimize
teşekkürler size katılıyorum yenliklere açık olmak gerekir.
bu sırada biraz daha düzenledim çözünürlüğü 1024 genişlikte olanlar şuan daha iyi bir göruntu elde edeceklerdir.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tema süper olmuş yapan kişilerin Ellerine sağlık :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılı bir çalışma olmuş mustafa :) 10tl.net için hayırlı olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
emeğinize sağlık...çok iyi..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerçekten çok güzel ancak bende tema kaymış gözüküyor postbit üstte kişinin yazdığı yazı postbitin bittiği yerde başlıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
şuan sorunu olan war mı?
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Telefondan giriyorum ve temada sorun var postbitle mesaj alani ayni hiza da değil.

Samsung Galaxy S3

Ayrica forumlar kullanici panelinin sltinda
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
+mobil tema yapılsa çok iyi olur bence hem daha hızlı da olur m.facebook gibi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
h.o adminim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-10-2013 Saat: 21:52)DieseL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Telefondan giriyorum ve temada sorun var postbitle mesaj alani ayni hiza da değil.

Samsung Galaxy S3

Ayrica forumlar kullanici panelinin sltinda
ekran çözünürlüğü yetmedinden altına atıyor go mobile temasını kullan.

(26-10-2013 Saat: 22:01)Cagla Nickli Kullanıcıdan Alıntı: +mobil tema yapılsa çok iyi olur bence hem daha hızlı da olur m.facebook gibi
vardı eklenti ama şimdi çalışmıyor.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temamız çalışmlarımız sonucu daha stabil yapılmıştır Tüm Destek 10tl.net Duyurulur.Sorunları olan buraya bildirin.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping