Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek.10TL.NET-V4 Hayırlı Olsun
Destek.10tl.net forumumuzun yeni teması hayırlı olsun.Multi Color Özelliktedir.Mavi ve Kırmızı Renkleri Bulunmaktadır.Kullandıkça Göreceksiniz Temamızda 3 Ana Renk War.
Kırmızı,Mavi,Yeşil.Benim İçin Bu 3 Rengin Anlamı War.Bunları Bilerek Kullandım.Headerdaki Menu İçin Time Traveler Teşekkür Ederim.Onun Sayesinde Ona Uygun Bir Footer Hazırladım.Aslında Bu Tema Eski Temanın Gelişmişi ve Hataları Giderilmiş Halidir.Bence Daha Güçlü Daha Düzgün Daha Estetik ve Daha Görünüşü Güzel.Tabi Kırmızıdaki Logo Haricinde.Yeni Logo Yapılacak.Belki Yarışma Yapılabilir.Onun Dışında Tüm Hakları Saklıdır ve Destek.10tl.net aittir.Hayırlı Uğurlu Olması Dileğiyle.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba, mavi versiyonda problem yok fakat mavi versiyonda fare imleci ile bir linke geldiğimizde bozukluk oluşuyor. Düzeltilmesini rica ediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
owwww süper........ :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Logo olarak Time Traveler'in özelden gönderdiği logoyu kullanmaya başlamalıyız diye düşünüyorum.Yeni bir logo, yeni bir tema...
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biraz karışık ama süper olmuş :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Cok guzel olmusama sol menunun kalmasi kotu olmus bence
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-07-2013 Saat: 11:52)fear1763 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, mavi versiyonda problem yok fakat mavi versiyonda fare imleci ile bir linke geldiğimizde bozukluk oluşuyor. Düzeltilmesini rica ediyorum.
bende bir problem yok.Eminmisiniz?

(20-07-2013 Saat: 11:53)srdrylmz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: owwww süper........ :)

teşekkürler

(20-07-2013 Saat: 11:56)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Logo olarak Time Traveler'in özelden gönderdiği logoyu kullanmaya başlamalıyız diye düşünüyorum.Yeni bir logo, yeni bir tema...

logo konusu ilk işimiz olacak.

(20-07-2013 Saat: 11:59)hana Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biraz karışık ama süper olmuş :)

(20-07-2013 Saat: 12:01)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cok guzel olmusama sol menunun kalmasi kotu olmus bence

Karışık olabilir.Bence Sol Menun Kalması Daha Güzel Bence.Ama Zamanla Alıştığınız Daha İyi Gelecektir.Tema Her Türlü Yoruma Açık.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende kisiel bilgilere tikliyorum konularda gozukmuyor profilden herseyi duzelttim kaydettim ama konularda gozukmuyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-07-2013 Saat: 11:52)fear1763 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, mavi versiyonda problem yok fakat mavi versiyonda fare imleci ile bir linke geldiğimizde bozukluk oluşuyor. Düzeltilmesini rica ediyorum.

Bendede kırmızıdada mavidede cursor normal?
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı Olsun Güzel Tema.. D:
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Harika Birşey..
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Süper :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beenim soruma cevap bulunursa iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence Kırmızı Daha Güzel Ben Kırmzıyı Kullanıyorum .. ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Süper Yav :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Wow Çok iyi fakat alışamadım daha :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alışmak zaman alıcak gibi gözüküyor ama emeğinize sağlık muhteşem bir iş ortaya çıkmış :) Emeği geçen herkese bir bir teşekkür etmek gerekli..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
çok güzel olmuş ellerinize sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Süperrr :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tema güzelmiş :)
Cevapla PGM