Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
değiştiriyyim mi
arkadaşlar Çok Düşündüm Wolfteam Oynamaya başladım ve İmza mı wolfteam Yapmayı Düşünüyorum Oy Verebilirsiniz

[KEndim Yapıcam İmzami Avatarimi]

1: Değiştir
2: Kalsın

Ve Sizce Avatar Olarak Ne Resmi Kullanıyım Koknu Söleyin Bende Kendime Yapıyım Beğendiğim Tavsiyelere Rep vericem
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Değiştir
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence değiştirmelisin birde hareketli tasarımları hayatta önermem en iyisi sadelikten yana olmak.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-05-2013 Saat: 13:55)SeRDaR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence değiştirmelisin birde hareketli tasarımları hayatta önermem en iyisi sadelikten yana olmak.

aynen :D Bende Onu Düşünüyorum avatarımı Ne yapsam Ki ??
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Herşeyi sormak için konu açıyosunuz.Örnek avatarımı değiştireyim mi,site açayım mı, bir yetkilinin bunları yapmaması lazım.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-05-2013 Saat: 15:29)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herşeyi sormak için konu açıyosunuz.Örnek avatarımı değiştireyim mi,site açayım mı, bir yetkilinin bunları yapmaması lazım.

Geyik Bölümü ? Böle Bir Yasak Yokki
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-05-2013 Saat: 15:30)Bora™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-05-2013 Saat: 15:29)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herşeyi sormak için konu açıyosunuz.Örnek avatarımı değiştireyim mi,site açayım mı, bir yetkilinin bunları yapmaması lazım.

Yasak diye bir şey demedim ama yetkili olarak üyelere örnek olmalısınız.Her şeyi sormak için konu açmak,bir yetkiliye ben yakıştıramıyorum.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-05-2013 Saat: 15:33)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-05-2013 Saat: 15:30)Bora™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yasak diye bir şey demedim ama yetkili olarak üyelere örnek olmalısınız.Her şeyi sormak için konu açmak,bir yetkiliye ben yakıştıramıyorum.

Tamam Özür Dielrim bida Açmam konu Kilit +çöp
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping