Konuyu Oyla:
  • Toplam: 4 Oy - Ortalama: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kullanıcılara Uyarı
Arkadaşlar,bir gün sitenizi birine verebilirsiniz veya birinden sitenizde bir değişiklik uygulamasını isteyerek forumunuzdaki şifrenizi ve kullanıcı adınızı o arkadaşınıza verebilirsiniz.Ancak eğer destek.10tl.net forumunda da şifreniz aynıysa değiştirin.Çünkü az önce Bora™ arkadaşımız bana forumundaki üyeliğinin şifresini verdi çünkü sitesini bana veriyordu.Ben de o verdiği sitesindeki şifresini bu forumda denedim ve az önce üyeliğine girdim.Ancak kötü bir şey yapmadım.Sadece merakımdan denedim.Bora™ kardeşim şifreni değiştirirsen sevinirim.Ve diğer arkadaşlar böyle şeylerde dikkat etmenizi öneririm. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-05-2013 Saat: 21:40)OwlShield Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar,bir gün sitenizi birine verebilirsiniz veya birinden sitenizde bir değişiklik uygulamasını isteyerek forumunuzdaki şifrenizi ve kullanıcı adınızı o arkadaşınıza verebilirsiniz.Ancak eğer destek.10tl.net forumunda da şifreniz aynıysa değiştirin.Çünkü az önce Bora™ arkadaşımız bana forumundaki üyeliğinin şifresini verdi çünkü sitesini bana veriyordu.Ben de o verdiği sitesindeki şifresini bu forumda denedim ve az önce üyeliğine girdim.Ancak kötü bir şey yapmadım.Sadece merakımdan denedim.Bora™ kardeşim şifreni değiştirirsen sevinirim.Ve diğer arkadaşlar böyle şeylerde dikkat etmenizi öneririm. :)

teşekkürler İbretlik İnsanlik DERSİ
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler Sabitlik Konu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler önemli bir şey değil aslında ancak bu şeyler yüzünden bir kaç arkadaşımın bu sitede üyeliği hacklendi.Şimdi de Bora™'nınkine rastlayınca konu açayım dedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet valla çok iyi insanmışsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-05-2013 Saat: 21:43)LocalST Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet valla çok iyi insanmışsın.

Teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-05-2013 Saat: 21:40)OwlShield Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar,bir gün sitenizi birine verebilirsiniz veya birinden sitenizde bir değişiklik uygulamasını isteyerek forumunuzdaki şifrenizi ve kullanıcı adınızı o arkadaşınıza verebilirsiniz.Ancak eğer destek.10tl.net forumunda da şifreniz aynıysa değiştirin.Çünkü az önce Bora™ arkadaşımız bana forumundaki üyeliğinin şifresini verdi çünkü sitesini bana veriyordu.Ben de o verdiği sitesindeki şifresini bu forumda denedim ve az önce üyeliğine girdim.Ancak kötü bir şey yapmadım.Sadece merakımdan denedim.Bora™ kardeşim şifreni değiştirirsen sevinirim.Ve diğer arkadaşlar böyle şeylerde dikkat etmenizi öneririm. :)

Helal olsun kardeşim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunda sabitlik birşey yok, tabii ben bir forumda ne olursam olayım istersem üye olayım mesajım "0" olsun asa kimseye vermem. Kendi öz abime bile vermem, ama tabii Anıl abime veririm :D.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-05-2013 Saat: 21:56)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunda sabitlik birşey yok, tabii ben bir forumda ne olursam olayım istersem üye olayım mesajım "0" olsun asa kimseye vermem. Kendi öz abime bile vermem, ama tabii Anı abime veririm :D.

Ancak bazı kişiler verebiliyor,onların güvenliği için açtım. :) Ve bence de abartılacak bir yeri yok aslında. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

bilgilendirme için teşekürler
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rica Ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Helal olsun,insanlık,medeniyet örneği
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Abartılacak bir şey yok. :) Adminimizin zaten şifrelerle alakalı konuları var. :) Ben de öyle bir şey açayım dedim.Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-05-2013 Saat: 21:56)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunda sabitlik birşey yok, tabii ben bir forumda ne olursam olayım istersem üye olayım mesajım "0" olsun asa kimseye vermem. Kendi öz abime bile vermem, ama tabii Anıl abime veririm :D.

Anıl abiyi herseyi verirm ben :) Anıl abi kadar güvenilir kimse yok forumda :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-05-2013 Saat: 16:31)MeteTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-05-2013 Saat: 21:56)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunda sabitlik birşey yok, tabii ben bir forumda ne olursam olayım istersem üye olayım mesajım "0" olsun asa kimseye vermem. Kendi öz abime bile vermem, ama tabii Anıl abime veririm :D.

Anıl abiyi herseyi verirm ben :) Anıl abi kadar güvenilir kimse yok forumda :)

Aynen öyle. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güzel paylaşımın ve tavsıyeler için tşkler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2013 Saat: 14:52)Restart Nickli Kullanıcıdan Alıntı: güzel paylaşımın ve tavsıyeler için tşkler

Rica ederim. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2013 Saat: 16:17)EfenDy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-05-2013 Saat: 21:42)MonsteR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Sabitlik Konu

Bunun neresi sabite alıncak bir konu değil.
bunu özel mesaj ile bildirebilirsiniz.

Herkese tek tek özel mesaj nasıl atayım ? Herkes görsün diye konu açayım dedim.Gereksizse silinebilir. :/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-05-2013 Saat: 16:23)EfenDy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-05-2013 Saat: 16:21)OwlShield Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-05-2013 Saat: 16:17)EfenDy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-05-2013 Saat: 21:42)MonsteR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Sabitlik Konu

Bunun neresi sabite alıncak bir konu değil.
bunu özel mesaj ile bildirebilirsiniz.

Herkese tek tek özel mesaj nasıl atayım ? Herkes görsün diye konu açayım dedim.Gereksizse silinebilir. :/

Ben sana herkese özel mesaj at demedim kardeşim.O kullanıcıyı özel mesaj ile uyar dedim, ayrıca sabite alınacak kadar önemli birşey değil

Ben zaten sabite alınsın demedim veya sabite alınsın diye açmadım arkadaş sabitlemiş.Ben de karışmadım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping