Anket Başlığı: Kimler Olucak
Ben varım.
0%
0 0%
Ben yokum.
100.00%
2 100.00%
Katılımcı sayısı: 2 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni bir site kuracağız
yani sizin kuracaniz sitede admin olmak istiyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ona alınmadın dedi sanırım :(

Bu arada Kilays ben eve 16:00 da geliyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hmm haftasonu yaparız yeni tarih cumartesi saat 2 uygunmu bide toplantıyı msnde yapcaz emsnleri atın öm ile
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-10-2011 Saat: 02:29)kilays2584 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hmm haftasonu yaparız yeni tarih cumartesi saat 2 uygunmu bide toplantıyı msnde yapcaz emsnleri atın öm ile

Perşembe 16:00 olmaz mı? :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
olur gelebilyosan :D yeni tarih perşembe 4
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
msn vs. varmı orda toplantı yapcaz varsa öm at
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tamam bekle :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar, madem site kuracaksınız, o zaman işi çocuk oyuncağı haline getirmeyin. Site kuracaksanız, faydalı, bilgi sunabilecek, eğitim verebilecek, öğretici ve tecrübe kazandırabilecek özelliği olsun.

Şimdi ki forumlar, çocuk oyuncağı gibi knight online, sanalika, metin2 vs. siteler gibi olmasın. Siz bir forum sitesi kuruyorsunuz web site değil.

Site kuracak kişiler bu işte ciddi ve kararlı olmalılar. Ben gelmiyorum deyip te sonradan geliyorum dememeli. Şimdiden hayırlı olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
size katılıyorum..ewt forum kurmak ciddi işler gerektirir...açacağınız sitenin hayırlı olmasını diliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
zaten benim fikrim genel olması
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-10-2011 Saat: 07:08)Teknolojik Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar, madem site kuracaksınız, o zaman işi çocuk oyuncağı haline getirmeyin. Site kuracaksanız, faydalı, bilgi sunabilecek, eğitim verebilecek, öğretici ve tecrübe kazandırabilecek özelliği olsun.

Şimdi ki forumlar, çocuk oyuncağı gibi knight online, sanalika, metin2 vs. siteler gibi olmasın. Siz bir forum sitesi kuruyorsunuz web site değil.

Site kuracak kişiler bu işte ciddi ve kararlı olmalılar. Ben gelmiyorum deyip te sonradan geliyorum dememeli. Şimdiden hayırlı olsun.

ben bunu vakit ayaramayacağım diye demiştim ama sonra planım boşaldı o yüzden dedim. Ve haklısın bence parapsikoloji bilimi ile ilgili açalım :) hem fazla üye çekeriz hemde ilgilenenler bir şeyler öğrenmiş olur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping