Konuyu Oyla:
  • Toplam: 4 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çift Rank Ekleme
Merhaba arkadaşlar,

Taarruz adminimizin konusundan esinlenerek bu konuyu açıyorum.Size söylediklerimi eğer dikkatlice okur ve yaparsanız istediğiniz üyeye istediğiniz iki rankı verebilirsiniz.

Öncelikle Photobucket'ten üyelik alıyoruz ve bir albüm oluşturuyoruz.Rankları aşağıdaki anlatacağım şekilde isimlendireceksiniz.Ardından bir resme ters tıklayıp yeni sekmede açın.URL'sini kopyalayıp bir yere not edin.Ancak en sonundaki RANKADI.png gibi kısmı almayın.

Daha sonra Admin KP ► Yapılandırma ► Özel Profil Alanı ► Yeni Profil Alanı Ekle ardından aşağıdaki resimdeki gibi gereken yerleri doldurun.

lczr4.png
lczry.png

Kaydettikten sonra Admin KP ► Şablon & Stil ► Şablonlar ► Temanızı Seçin ► Postbit Şablonlar ► postbit bölümünde

PHP Kod:
{$post['groupimage']} 

kodunu bulup

PHP Kod:
{$post['groupimage']}<br />
<
img src="http://i1168.photobucket.com/albums/r485/L34DRi/ranklar/{$post['fid4']}.png"

şeklinde değiştirin.Oradaki link yerine kendi photobucket album linkinizi yapıştırın.fid4 bölümü de UNUTMAYIN dediğim bölümdeki sayı ile değiştirin.Örn: 5 ise fid5 yapın.

En son tüm üyelerim İkincil Grubunu seçin.Bunu da Kullanıcılar bölümünde nickine tıklayıp "Profil" sekmesinden düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca bu işlem sadece rank eklemedir.Yetki için MyBB'nin normal ikincil grup bölümünü değiştirmelisiniz.

DİKKAT:Herşeyi doğru yaparsanız olacaktır.Dikkatli okuyup adım adım ilerleyin.

Demo Site

http://l34dri.10tl.net/

Kullanıcı Adı:testuser2 veya testuser3
Şifre:123456

Anlamadıklarınızı sorun.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Saol... Yararlı koun
Eskilerden Eser Yok Oldu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-03-2013 Saat: 23:20)TrLyy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Saol... Yararlı koun

Rica ederim.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağ olun yararlı konu. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yildiz yazma yerine link yazsakda cift rank olmuyomu
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-03-2013 Saat: 23:29)XTK Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sağ olun yararlı konu. :)

Rica ederim.

(23-03-2013 Saat: 23:34)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yildiz yazma yerine link yazsakda cift rank olmuyomu

Oluyor ama seçemiyorsunuz.Yani admin grubu hem admin hem de grafiker oluyor.Ama benim forumumda iki tane admin varsa ve birisi grafiker değil de tema sorumlusu ise ikisi için de farklı grup oluşturmanız gerekirdi.Bir de bunun 100 üye için olduğunu düşünürsek.... Ama bu yöntem ile tek grup ile çift rank ekleyebilirsiniz.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

TÜM KONULARIM

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hm benin dedigim. az.kisili forumlarda iyi olr tamam anladim iyi forumlar.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kesinlikle sabitlenmeli :).
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence Sabitlenmeli Emeğine sağlık Yapacağım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-03-2013 Saat: 01:56)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle sabitlenmeli :).

(24-03-2013 Saat: 02:22)bahadiriz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence Sabitlenmeli Emeğine sağlık Yapacağım :)

Teşekkürler.Sabitledim.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

TÜM KONULARIM

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Yaptım Kullandım ama forumum küçük oldugundan kaldırdım büyüdüğü zaman takımlar için Yapcam :) 2 rank
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler güzel konu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-03-2013 Saat: 01:39)BySansar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler güzel konu.

Ben teşekkür ederim.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

TÜM KONULARIM

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
photobucket üye olmuyor buna benzer başka siteler varmı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2013 Saat: 10:40)BySansar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: photobucket üye olmuyor buna benzer başka siteler varmı?
"üye olmuyor " tam olarak anlaşılır sorununuzu anlatın.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2013 Saat: 10:40)BySansar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: photobucket üye olmuyor buna benzer başka siteler varmı?

Facebook üzerinden üye olunuz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağol bende bunu arıyordum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu kadar uzatmaya ne gerek varki :)postbit_groupimage şablonuna girin kodun sonuna <br> ekleyin oluyor :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oldum da album linkini kopyalamayıyor?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
teşekkürlerde forum çok yavaş açılıyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi