Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herkes Forumuna İndex Eklemek İstiyor, Portala Değilde Anasayfaya Eklemek İstermisin?
Arkadaşlar Şu Aralar Herkes Forumuna İndex Eklemek İstiyor, Ve Ben Çok İstek Alıyorum Bununla İlgili Nasıl Yapabilirim? Nasıl Ekliyeceğim?

Şimdi Baktım Herkes Portal Sayfasına Ekliyor Ve Forum linklerini Şöyle Sunuyorlar Siteniz.10tl.net/portal.php önemli olan portala eklemek değil, indexe eklemek. İndexe Nasıl Eklersiniz Ben Çok Uğraştım, Bir Kaç Çalışmalar Yapıp Buldum, Page Managerden Yeni Sayfaya Kodlarınızı Yapıştırırsınız, İndex İle Yönlendirme Yaparsınız, Daha Sonra Page Managere Eski İndex Kodlarını Forum Kodlarını Yapıstırırsınız, Anasayfaya Onu Yönlendirirsiniz. Tabi Bu Ftpyle Daha Kolay, Fakat Siz 10tl.net'e Uygulamak İstiyorsunuz, Anlattığım Gibi Önemli Olan Portala Ekleyipte Portalınızı Bozmak Değil, Zaten İndex Anasayfa Yerine Konan Bir Ek Sayfa, Sitenizi Daha Güzelleştirilmesi İçin Fakat, Güzel İndex Bulmanız Lazım, Evet Anlattığım Şekilde İndexi Anasayfaya Ekleyebilirsiniz, Kolay.
Tamamen Benim Anlatımımdır. Alıntı Yapmayın. :)
Emeğe Saygı İçin +Rep Verirseniz Sevinirim.

Forumans.10tl.net Lütfen Üye Olun Kalıcı Olun :)

jm29f.png
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bide şöle düşün onun yerine index şablonunu portal şablonuna koysak indexede intro eklesek :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping